Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porodówka Malbork, Elbląg- gdzie rodzić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Porodówka Malbork, Elbląg- gdzie rodzić?

    Witam. Chciałam się dowiedzieć czy orientujecie się jakie są warunki rodzenia i opieki w szpitalach w Malborku albo Elblągu? Który szpital byście doradzały? Bo w necie jest dużo starych wątków a myślę, że w ciągu kilku lat mogło się coś zmienić. Może wiecie co zapewnia szpital (chodzi mi o wyprawkę dla maluszka i mamy ) Moją ciążę prowadzi dr. Owczarek (jestem bardzo zadowolona) i wiem, że się przeniósł z Elbląga do Malborka i dlatego skłaniałabym się do tego, żeby rodzić właśnie w Malborku. Będę wdzięczna za info

    #2
    Odp: Porodówka Malbork, Elbląg- gdzie rodzić?

    W Malborku jest na prawdę bardzo dobrze, miła atmosfera, dobra opieka. Jeśli chodzi o Elbląg to wiem tyle że w wojskowym jest masakra, bo kuzynka tam rodziła i w porównaniu do Malborku to w Malborku jest o wiele wiele lepiej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Porodówka Malbork, Elbląg- gdzie rodzić?

      rastea dzięki za odpowiedź już myślałam, że do porodu nikt mi nic nie napisze :P Na stronie Malborskiego szpitala znalazłam info o wyprawce itp.
      http://www.pcz.net.pl/oddzialy.php?i...a&site=walizka
      zamieszczam link, żeby inne przyszłe mamy mogły sobie zajrzeć Podoba mi się, że wg strony, rodząca może wybrać pozycję do porodu (nie musi leżeć plackiem). A co sądzicie o porodzie na klęcząco? Ponoć mniejsze ryzyko pęknięcia krocza

      Skomentuj

             
      Working...
      X