Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

USG 3D Wrocław

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    USG 3D Wrocław

    Hej,
    zastanawiam się nad USG 3D. W który tygodniu ciąży najlepiej wykonać to badanie? Robiła któraś z was już takie USG? Jeśli tak tak to w jakim gabinecie, kogo polecacie?
  •    
       

    #2
    Odp: USG 3D Wrocław

    W 22 tyg miałam już przez chwilkę 3D, lekarz przy okazji badań prenatalnych połówkowych mi zrobił, dzieciaczek był śliczny, ale jeśli chcesz się tylko wybrać na 3D to chyba lepiej żeby był starszy.
    Polecam dr Michalika (przy Jedności Narodowej), jestem mega pozytywnie zaskoczona, chyba jeszcze mi się taki fajny lekarz wcześniej nie trafił.

    Skomentuj


      #3
      Odp: USG 3D Wrocław

      Ja 3d miałam na połówkowym na którym byłam w 21 tc, ale potem też około 28 tygodnia dłużej oglądaliśmy synka poprzez obraz 3D bo wtedy było fajnie wszystko widać, bo synek większy. Byłam w sumie zaskoczona realnością obrazu, tym jak dokładnie wszystko widać, poszczególne części ciała..na twarzy usta, nosek itd.

      Co do miejsca to ja robiłam 3d w Ginemedica, ale ogólnie całą ciążę prowadzę właśnie tam u dr Pytel, więc to nie była tylko jednorazowa wizyta Do tego dr Pytel specjalizuje się właśnie w robieniu usg i ma certyfikat polskiego towarzystwa ultrasonograficznego - wyszukałam takie info w necie jak szukałam sobie lekarza prowadzącego ciążę, no i to było bardzo dużym plusem.

      Skomentuj


        #4
        Odp: USG 3D Wrocław

        ooo widzę iska, że w tym centrum pracują tez lekarze z chałubińskiego? bo ja tam chciałabym chyba rodzić i najlepiej byłoby mi znaleźć lekarza stamtąd. U mnie to dopiero początek bo około 7 tydzień

        Skomentuj


          #5
          Odp: USG 3D Wrocław

          Tak, z Chałubińskiego też są więc spokojnie możesz iść.
          Stamtąd to wiem, że bardzo sobie chwalą dr Kwokę więc może do niego spróbuj

          Skomentuj

                 
          Working...
          X