Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czysty seks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: czysty seks

    Hej a ja uwazam ze to zalezy od stuacji....Bo jesli siedzisz sobie na dyskotece pijesz drinka a facet do ciebie podchodzi i strzela tekst: lala przelecial bym cie a ty wstajesz idziesz to jest troche chore to sie zgodze ze to tak jak kobieta do towarzystwa z agencji ..dla mnie taka kobieta nie ma wartosci , ambicji honoru bo nie wie z kim ma doczynienia kto to jest czy nie jest jakis zakazony i wogole co z nia zrobi "sam na sam" (rozne zboki teraz chodza po swiecie) ale jesli jest sprawa tego rodzaju ze znacie sie z jakims tam panem dlugo ale nie jestescie razem on ma swoje zycie ty swoje i spotykacie sie w gronie znajomuch itp i jakos tak wychodzi ze sie przespalisscie nie wazne czy czy bezposredia propozycja czy poprostu ttak jakos wyszlo - tylko dla przyjemnosci tylko dla czystego sexu i pa rozchodzimy sie do swoich domow to dlaczego nie? przeceirz wszystko jest dla ludzi, Kobieta zna faceta wie ze nie jest chory ze jest "czysty, ze nie rzuci jej filmiku na youtube i maja czyste uklady miedzy soba to dlaczego nie sprobowac? jesli jest chemia jest pociag cos iskrzy ale nie na tyle zeby byc razzeM ? nO NIE WIEM to jest moje zdanie....

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: czysty seks

      mimo że jestem facetem to bym nie skorzystał bez miłości z kobitą

      Skomentuj


        #18
        Odp: czysty seks

        Kiedys dyskutowalismy w gronie przyjaciol na ten temat,wszyscy oprocz jednej osoby bylismy zgodni,ze taki skok w bok bez zobowiazan nie wchodzi w gre.Bez uczyc dla zaspokojenia fizycznej potrzeby.A ta jedna osoba probowala nas przekonac,ze to tylko chemia,i przyjemnosc,i w sumie to nic zlego,jezeli ma sie ochote na sex- bedac w stalym zwiazku,i majac partnera.

        Minelo 5lat od tamtej rozmowy,wyszlam za maz,urodzilam dziecko,i wiecie co...bardzo chetnie skorzystalabym teraz z takiej propozycji,co wczesniej bylo dla mnie nie dopomyslenia.
        Prawdopdobnie przechodzimy kryzys,i bardzo brakuje mi,by poczuc sie kobieco,atrakcyjnie dla mezczyzny,nawet przez krutki moment.

        Skomentuj


          #19
          Odp: czysty seks

          ja mysle ze jesli nie jestes w zwiazku to nie jest to nic zlego czasami taki czysty seks moze sie przerodzic w uczucie ... czasem warto zaryzykowac a jesli nawet nic z tego nie wyjdzie to przynajmniej na chwile bedziesz miala z tego przyjemnosc








          Skomentuj


            #20
            Odp: czysty seks

            czysty seks nie jest dla mnie;/ ja do tego potrzebuje uczucia.

            Skomentuj


              #21
              Odp: czysty seks

              wiesz, w tych czasach jest to normalne niestety, pisze niestety, bo to musi być okropne zrobić to z obcym facetem nie móc się przytulić fuj trochę to obleśne

              Skomentuj


                #22
                Odp: czysty seks

                Ja nigdy w coś takiego nie poszłam, ale jednak mooooże jakbym była sama długo i wiedziałabym, że to by było bezpieczne z tą osoba to może.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: czysty seks

                  jasne, a dlaczego by nie?
                  _____________________
                  xxxx
                  Last edited by disne; 18-08-2020, 19:07. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X