Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wady i zalety naszego męża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wady i zalety naszego męża

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    Boze.....dobrze ze go kopłaś w dupke bo to niewiadomo co taki ma w głowie po Maryśce, zapewno juz nic. Głowa do gory jak nie te to inny -tylko szukaj normalnych

    Co by moj napisał o mnie? Stefa nie przychwalaj sobie, jest jak jest......ten moj typ tak ma jak nie gada to nie gada , ale jak coś palnie :0)
    Ha ha...ja czasami wolę żeby lepiej się nie odzywał, bo nie przemyśli co chce powiedzieć a potem idzie się za głowę złapać taki Jego urok



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wady i zalety naszego męża

      Napisane przez sasza90 Pokaż wiadomość
      Wada : nalogowe palenie marichuany. Dlatego rozstalismy sie dwa lata temu, ale jeszcze nie jestesmy po rozwodzie.
      ale to co przed slubem ni palil? tylko tak nagle po?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wady i zalety naszego męża

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        ciekawe jak nasi M by na nas pisali :-) hahaha ))
        moj tez uwielbia spac do 11 nie wstanei rano wyrezyc mnei w sniadaniu czy przygotowaniu ciuchow dla dzieci... on musi sobie pospac bo w nocy gra na xboxie do 2!! a potem trzeba sie wyspac dlatego lubie ja kma na 1 zmiane i nei msuze sie wkurzac ze ja robie a jaśnie pan lezy

        A ja myślałam, że ten cholerny xbox przechodzi z wiekiem i tylko mój taki cofnięty, że z 30tką na karku jeszcze gra...((( w sensie, ja też czasem chciałabym pograć, ale problem w tym, że choćbym się nie wiem, jak starała, to nie znajdę na to czasu (grałam raz w życiu jakieś 2 lata temu i to cała moja przygoda z grami), a On wraca z pracy i już do obiadu musi włączyć, a potem to już leci i nagle jest 23:00 (z pracy wraca po 18), ja wreszcie na moment siadam, a on zasypia z padem w rękach.

        Ale co poradzić, jak ja sobie tak ponarzekam, a innego i tak bym nie chciała (nawet gdyby nie miał xboxa )

        Trawę jarał kiedyś, ale wiedział, że nie zgodzę się, więc na szczęście przestał. Różne rzeczy można znieść "w imię miłości", ale jarania bym nie zniosła.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wady i zalety naszego męża

          w sumie wszystko jest dla ludzi ale z umiarem :-) mozna sprobowac ale bez przesady....
          a gdyby xbox potrafil gotwoac i sie kochac haha to maz by mnie pewnei wyrzucił hahaha - zart

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wady i zalety naszego męża

            Mój nałogowo na kurniku w karty.....ale raz przebral miarę kazałam wybierać ja albo kurnik a poszło o wyjście z dzieckiem.....czy jakoś tak.....nie zadzialalo ...nie musiałam czekać dlugo był wyjazd do kolegi że szkoły......wlaczylam kompa i siadlam na kurnik ....nie miałam czasu dla męża Jak Kuba Bogu Tak Bóg Kubanczykom -już nie odmawia mi nigdy


            Skomentuj


              #21
              Odp: Wady i zalety naszego męża

              na kurniku to ja lubie sobie pograc w tysiaka ))) raz dziennie po 22 zawsze zagram

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wady i zalety naszego męża

                On też ale jak jest w domu a po22 ma się mną zajmować


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wady i zalety naszego męża

                  może z nim grałam kiedyś haha? :-))

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wady i zalety naszego męża

                    mój mąż ma dużo zalet, bardzo się stara, jest kochany, miły mądry bardzo ambitny, pracowity , wada ? bardzo powolny i wszystko odkłada na później wkurzające co ?

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X