Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

    Ja wypełniałam kiedyś ankiety przez dwa miesiące i zarobiłam aż 6 złotych których i tak mi nie wypłacono. Odpuściłam i szukam innego sposobu na zarobek. Do pracy na chwilę obecną nie mogę wrócić. Czytałam ostatnio na xxxx o sposobach na zarabianie w domu i myślę o tym by zacząć prowadzić bloga. Wiem, że na początku nie zarobię na nim kokosów ale z czasem może go rozkręcę.
    Last edited by disne; 30-06-2020, 21:13. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

      Truskawka - dobrze prowadzony blog może przynieść spore korzyści Daj znać jak już będziesz prowadzić bloga Życzę powodzenia !

      Skomentuj


        #33
        Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

        Myślę ze wymaga dużo pracy od prowadzącej, ale czy to jest takie opłacalne, jeśli siedzi się przy tym ciągle, to może i przynosi jakieś zyski, inaczej nie było by tylu blogów

        Skomentuj


          #34
          Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

          Sporo czasu trzeba poświęcić to fakt ale jak chce się zainteresować czymś ludzi to niestety trzeba czasem pogłówkować i zaskakiwać a to konkursy a to coś znowu nowego
          Wiecie najsławniejszy blog to chyba jest Kasi Tusk ma największą oglądalność a jak ja obejrzałam to się zastanawiałam co w nim naprawdę takiego jest ???!!!
          Zależy kto czego szuka blogów kulinarnych też jest mnóstwo
          a mamy szukają też czegoś dla siebie

          Skomentuj


            #35
            Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

            Zarabianie przez internet poprzez wypełnianie ankiet .
            xxx
            Last edited by disne; 30-06-2020, 21:13. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

              Jestem 23 letnią mamą córeczki i pedagogiem szukam pracy zdalnej ale owej w Polsce jest jak na lekarstwo. Chciałabym pracować ale jednocześnie być z dzieckiem i ją wychowywać. Może macie jakieś pomysły?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Praca w domu

                raul fajna ta twoja stronka. ale tworzenie stron w htm to nie taka prosta sprawa a jest naprawdę duża konkurencja na rynku no chyba że zrobić jakieś mega niskie ceny

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Praca w domu

                  raul fajna ta twoja stronka. ale tworzenie stron w htm to nie taka prosta sprawa a jest naprawdę duża konkurencja na rynku no chyba że zrobić jakieś mega niskie ceny

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Praca w domu

                    Wcale że nie jest to takie Trudne jak się wydaję. Teraz w internecie jest masa darmowych kursów gdzie można się uczyć a dla osób które męczy szukanie informacji i problemów to polecam youtube.com Tam znajdzie od podstaw jak zaprojektować stronkę internetową.
                    Dla przykładu Banalnie prostą stronkę xxxx wykonałem na podstawie filmików ilustrujących podstawy html . Jednak za taką stronkę firmy biorą od 800 do 1200 zł. Czas wykonania takiej stronki dla mnie to teraz od 5-8 godzin. Dobra stawka za 8 godzin
                    Last edited by disne; 30-06-2020, 21:13. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Praca w domu

                      Jak dla mnie przy pracy w domu ważne jest oddzielenie strefy domowej od zawodowej.
                      Musi być oddzielny kącik do pracy. Tu fajny artykuł na temat urządzania takiego miejsca: xxx. Warto poczytać, jeśli ktoś się decyduje na taką opcję, bo rozkładanie się z pracą na stole w kuchni nie jest dobrą opcją
                      Last edited by disne; 30-06-2020, 21:14. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Praca w domu

                        Napisane przez raul Pokaż wiadomość
                        Wcale że nie jest to takie Trudne jak się wydaję. Teraz w internecie jest masa darmowych kursów gdzie można się uczyć a dla osób które męczy szukanie informacji i problemów to polecam youtube.com Tam znajdzie od podstaw jak zaprojektować stronkę internetową.
                        Dla przykładu Banalnie prostą stronkę xxx wykonałem na podstawie filmików ilustrujących podstawy html . Jednak za taką stronkę firmy biorą od 800 do 1200 zł. Czas wykonania takiej stronki dla mnie to teraz od 5-8 godzin. Dobra stawka za 8 godzin
                        ale właśnie ta konkurencja- jest tylu zdolnych informatyków, co taką stronę potrafią zrobić bardzo szybko i bardzo dokładnie.
                        Last edited by disne; 30-06-2020, 21:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Praca w domu

                          Zaraz by mnie konkurencja zniszczyła...sama nie wiem. Teraz prawie każdy ma bloga, sklepik internetowy...

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Praca w domu

                            zazdroszczę tym co parują w domu ja zawsze chciałam zając się fotografia ale z marnym skutkiem mi to wyszło za duza konkurencja

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Praca w domu

                              Myślę że konkurencja to jest teraz we wszystkim Tylko trzeba się przebić Początki trudne będą na pewno ale po czasie jakimś pewnie można wyjść na swoje

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Praca w domu

                                Hej dziewczyny. Od niedawna prowadzę bloga i niedawno wpłyneły mi na konto pierwsze pieniążki z tej "pracy". Już tłumaczę jak zarobić na blogu - po pierwsze content, po drugie stali odbiorcy i jeszcze wiele innych czynników, które są już słodką tajemnicą każdego blogera. Dla zainteresowanych polecam kliknąć w odnośnik po więcej informacji. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze blogowanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X