Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Też od października na studia i w poniedziałek bede wiedziała czy do pracy jeśli tak to tez bede szukać opiekunki grrr...




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      tak tak sosnowiec bedzin to ja nie odpisywalam bo zniknelam na chwilke

      tak w ogóle to witam się chorobowo
      tak się strasznie przeziębiłam że nie mam na nic siły i boję się ze lena zarazi się odemnie albo już zaraziła ale jeszcze nie ma objawów
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        #33
        Dziewczyny a ja w tą sobotę idę już do pracy ;( chyba się zapłaczę na amen, tak mi się nie chce...masakra
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          #34
          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
          Dziewczyny a ja w tą sobotę idę już do pracy ;( chyba się zapłaczę na amen, tak mi się nie chce...masakra
          a ja właśnie siedze w pracy

          cześć dziewczyny tak w ogóle
          ja mam dobrze bo Polą zajmuje sie moja mama, jest na wcześniejszej emeryturze, wiec nie musze sie martwić no i opieka darmowa
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            #35
            A w ogóle to Wam nie pisałam jakie problemy miałam z pracą, nie chcieli mi podpisać zdolności do pracy bo moje stanowisko ma określone wymagania np. praca na wysokosci do 3 metrów i u okulisty się dowiedziałam ze nie mogę nawet na krzesło wejść a tym bardziej na drabinę bo mam brak stereotypowego widzenia czy coś takiego, potem drugi okulista i też taka sama opinia i był problem... lekarka z med pracy dzwoniła do zakładu i niby powiedzieli żeby mi podpisali zdolność bez tego ale teraz nie wiem co to bedzie w pracy ale kurde człowiek całe życie z tym żył, nigdy nie badane i cholera nawet nie wiedziałam a nie raz się skakało po drabinie. Fakt że czasem miałam jakieś zawroty głowy jak byłam wyżej ale kwestia przyzwyczajenia i potem śmigałam po drabinach że hej można by powiedzieć bez trzymanki a teraz się dowiedziałam ze jak mi papier bedzie leżał na górnej półce to nawet na stołeczek nie mogę wchodzić
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              #36
              aa i chciałam się pochwalić że moje dziecko ładnie je rano kaszkę potem obiad i deser łyżeczką, otwiera sama szeroko dziuba ze czasem nie zdążam nabrać nowej łyżeczki i się denerwuje czekając ale do tego wszystkiego sama zgarnia z łyżeczki już od kilku dni
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                #37
                Dzien dobry Kochane moje!
                Przepraszam, ze wczoraj tak zniknęłam, zle miałam takiego wkurza na to co tu się stało, że żale zaczęłam przelewać na forum i bidnej Sikornik się dostało z mojego czepialskiego...więc stwierdziłam, ze lepiej jak przestanę pisać nim kogoś obrazę bezpodstawnie, bo to przecież wina "ADMINA"
                A tak swoją drogą to trzeba molesteować o przywrócenie dawnego ustawienia postów, bo kurcze tak czasem fajnie było looknąć... a teraz do tego moja siostra jest w ciąży i ma termin podobnie jak ja, więc czasem pyta co i jak i kiedy...to bym sobie w ściągę zajzała i tyle...ech
                Wam powiem, że wczoraj zaczęłam przeglądać inne portale, co by gdzieś nie uciec, bo taka zła byłam!

                Ale przestaje smęcić! Ankasos współczuję powrotu do pracy. A ja sobie wymyślilam, ze może wezme drugie bobo bobo pod opiekę

                muszę lecieć bo mam awarie z mlodym
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Nator doskonale Cię rozumie bo miałam wczoraj to samo, nie dość ze zły dzień to jeszcze taka tu niespodzianka i też już nie chciałam sie wypowiadać zeby się nie pokłócić z nikim

                  A ja wczoraj myślałam zeby założyć własne forum prywatne bo tu czasami się czuję jakbym nie mogła nic po swojemu ani zrobić ani się wypowiedzieć.
                  w sumie to nadal nad tym myślę ale to musiałaby być nasza wspólna decyzja
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    #39
                    Cześć wszystkim!

                    Znalazłam was I całe szczęście, że znowu jestesmy same !!!

                    U nas nic ciekawego, czas leci ja szalony, jutro już piątek...

                    Przyszło nam krzesełko, jak pstryknę fotkę to zobaczycie jakie. RÓżowe oczywiście hehe jakoś nie mogę sie powstrzymać od tego kolorku

                    To kochane piszcie a potem poczytam papa




                    Skomentuj


                      #40
                      witam
                      ja od samego rana wkurzonaMłody co prawda spał dziś do tej 6.30 ( w końcu! ale za to nos zatkany i do tego jeszcze kaszel no więc wybraliśmy się do lekarza-lepiej dmuchać na zimne. no więc jak pojechaliśmy po 8ej tak wróciliśmy o11tej. normalnie masakra! już nie wspominam że z takim maluchem to powinni przepuścić (akurat wiele się nie spodziewałam po ludziskach jeśli o taką uprzejmość chodzi, jak byłam w ciąży to też mi nikt nie ustępował, ani miejsca ani w kolejce-a nie, raz jedna pani około 70lat!), bo do pediatry była tez kolejka dorosłych-no paranoja...na szczęście okazało się żę Młody nie ma nic na płucach ani oskrzelach, ale odstał 2 syropki.


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        hej dziewczynki jak malinki!

                        i głowa do góry! znów jesteśmy w komplecie i to jest ważne nie potrzebujemy wcale łachy admina żeby odzyskać tamto co było... teraz przynajmniej jesteśmy my stałe bywalczynie

                        Nator i Anka jak odejdziecie to osobiście prześle wam wirusa

                        My zaraz śmigamy na spacer i obiad na mieście z całą rodzinką tzn. ja, mężek i Fifek. A w ogóle gotuje mu właśnie zupkę i dodam połówkę żółtka bo widziałam że w słoiczkach po 6 jest dodawane... no i zobaczymy

                        Dziewuszki uśmiechy proszę!
                        Prześle wam dla rozweselenia moj ulubiony odcinek Mody na sukces
                        http://www.youtube.com/watch?v=v4stoKLqRaA
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          #42
                          a tak poza tym to byliśmy wczoraj oglądać nasze mieszkanko chodzą słuchy że za 2-3 tyg mają oddawać klucze. no już sie nie moge doczekać kiedy będziemy wreszczie "na swoim"
                          ankasos przykro będzie zostawić takiego maluszka na pewno, całe szczęscie że ja dostałam ten wychowawczy...bo Młod ostatnio jakaś taka przylepa się zrobił, nioe wiem, to już ten wiek ale Ty masz o tyle dobrze że już zostawiałaś niunie swoją z mama na dłuższy czas. a w ogóle to podziwiam Cię że tak oddajesz mała na całą noc. ja też tak czasami bym chciała ale pewnie nie spałabym całą noc


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                            ankasos przykro będzie zostawić takiego maluszka na pewno, całe szczęscie że ja dostałam ten wychowawczy...bo Młod ostatnio jakaś taka przylepa się zrobił, nioe wiem, to już ten wiek ale Ty masz o tyle dobrze że już zostawiałaś niunie swoją z mama na dłuższy czas. a w ogóle to podziwiam Cię że tak oddajesz mała na całą noc. ja też tak czasami bym chciała ale pewnie nie spałabym całą noc
                            właśnie ze względu na to ją zostawialiśmy żeby nie zrobiła się z niej przylepa ale tak czy srak jest trochę moją przylepą bo ja z nią ciągle i często sama całymi dniami i jak tylko zniknę z pola widzenia to ryczy no ale cóż musimy sobie poradzić bo na wychowawczy to mnie nie stać


                            Ania ja nigdzie się nie wybieram tylko wczoraj miałam takie myśli bo byłam wkurzona na to fforum i chciałam dla nas kwietniowo-marcowo-majowych mamusiek stworzyć własne w którym my bysmy rządziły
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              #44
                              Cześć dziewuszki!

                              ... co ja bym dała żeby móc iśc na wychowawczy

                              Jestem tak zmeczona, niewyspana, wyssana, że ********a rycze jak mała dziewczynka co chwile, dre sie na wszystkich, w********iam o byle co....
                              Chłopaki poszli na spacer, a ja nie wiem w co mam ręce włożyć- mam w kit papierkowej roboty do pracy, syf w domu, usrane ciuszki, zabawki i pościel które młody dziś załatwił jak siora zostawiła go na chwile samego (wylazło z pampera i zaczął sie babrać )
                              No kurna czuje że jak wybuchne zaraz to będzie sie działo

                              I sprawa niańki też mnie wnerwia, bo znów pojawiła sie propozycja jakiejś fajnej podobno babki i ona nie robiłaby problemu że mało godzin czy że musi dochodzić....
                              tak mało czasu zostało a ja sama nie wiem z kim będzie zostawało moje dziecie za tydzień a łuuuuuu


                              Skomentuj


                                #45
                                Ale tu pustki...

                                Juleńka smacznie spi, was nie ma no to lecę na jakiś serialik




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X