Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

strach przed kolejnym dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

    A nie chcecie mieć drugiego? Może nie ma się czego bać?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

      Wiesz, mieć kolejne dziecko to nie jest wielki problem. Problemem jest stworzyć mu odpowiednie warunki i zapewnić wszystko, a nie każdego stać na kolejne dzieci. Bywa też, że dana para nie chce ich w danym czasie więcej i wtedy takie pigułki są po prostu wygodą - choćby wspomniany vibin.

      Skomentuj


        #33
        Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

        Najskuteczniejsza forma antykoncepcji jest wkladka - to fakt. Mozna przeciez stosowac wkladki bez hormonow - zwykle, miedziane - nie ma sie wtedy rozregulowanej gospodarki hormonalnej, prawda? A skutecznosc - 97-98% wiec takze bliska setki. A jakby co, to sa dostepne tabletki na poronienie i to bez recepty. Wiadomo, ze to juz jest trudna decyzja, ale zawsze jest jakies wyjscie. Nie namawiam jakby co - tak tylko rzucam luzna mozliwosc.

        Skomentuj


          #34
          Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

          U mnie niestety wystepuje ogromny strach przed kolejną ciaza, ze względu na to że w pierwszej ciazy bardzo zle sie czułam, ucierpiało na tym moje zdrowie a szczególnie zęby-do tego stopnia, że potrzebne beda mi implanty. Na szczescie koleżanka poleciła http://www.astra-dent.pl/implanty-katowice.php Miejsce, w którym zajmują sie zebami od a do z, świetna i fachowa pomoc w sprawie implantów.

          Skomentuj


            #35
            Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

            I dobrze zrobiłaś bo nie ma nic gorszego od takiego stresu, ja też mam tabletki vines i biorę je już przeszło rok, n nic nie mogę narzekać a nawet kilku problemów zdrowotnych się dzięki nim pozbyłam

            Skomentuj


              #36
              Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

              Przy vibinie możesz też ściągnąć na telefon apkę Różowe Lusterko i będzie Cię pilnować z przyjmowaniem.

              Skomentuj


                #37
                Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

                Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
                Duża wygoda takie pigułki, jak masz 21+7. Nie robisz przerw pomiędzy blistrami, więc nie wypadasz z rytmu brania.
                Oj dla mnie to jest baaardzo ważne, bo inaczej właśnie wypadam z rytmu, biorę Vibin mini i jest ok, nic złego się nie dzieje, a zabezpieczenie jest.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: strach przed kolejnym dzieckiem

                  Wszystko się ułoży, może potrzebujesz więcej czasu.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X