Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Tez mamy nenedent-baby, synek chetnie "szczotkuje" zabki.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      my używamy ELMEX
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #33
        Ja uzywam z gerbera grins&giggles jest to zel bez fluoru,ktory dziecko moze polknac.Mozna ja stosowac u dzieci,ktore skonczyly 3 miesiace.Moj syn ma prawie 14 miesiecy i uzywamy jej juz jakis czas.Generalnie lubi myc zeby,najczesciej nas nasladuje-jak my myjemy zeby.

        Skomentuj


          #34
          Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
          my używamy ELMEX
          My też używamy tej pasty. Mało jest na rynku past dla dzieci poniżej 2 lat. Bardzo dobra i o wiele tańsza jest pasta Adent dla dzieci. Ale ona jest właśnie powyżej drugiego roku życia , moja córka jej używała.

          Skomentuj


            #35
            My używamy Nenedent bez fluoru. Nakłada jej się bardzo mało i jest bardzo wydajna. Maja bardzo lubi czyścić ząbki
            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

            Skomentuj


              #36
              jak dbacie o wasze dzieci

              powiedzcie mi drogie mamy bo nikt o tym nie pisze jak z wypluwaniem tej pasty i płukaniem bo moja córka myje ząbki ale połyka paste jak jest u was?

              Skomentuj


                #37
                Pasty do zebow dla maluszkow sa tak przystosowane ( bez lub z minimalna iloscia fluoru ) ze moga byc połykane - wiadomo ze malec nie potrafi wypluc.Dlatego tez warto stos pasty dostosowane do wieku.

                My myjemy conajmniej 2 razy dziennie , chyab ze synek dostanie jakas czekoladke czy wafelka to po zjedzeniu slodycza tez szorowanko.Jak bym mniejszy moglam dluzej myc mu zabki teraz jest to trudniejsze ale robimy tak ze pierw ja myje mu zabki a pozniej on sobie sam, troszke porusza szczoteczka w buzi wiec tez cos tam myje.

                Szczotkujemy teraz szczoteczka Jordan :

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  też mam takąale moja sie nią wogole nie interesuje

                  Skomentuj


                    #39
                    a moja Gabrysia bardzo lubi myc zabki,a najbardziej to lubi smak pastynajchetniej to by cala zjadla
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      #40
                      Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

                      witam. moja Julcia jest posiadaczka pierwszego zabka (juz wybil sie z dziasla). i mysle o higienie jamy ustnej. czy przemywalyscie dziaselka swoim maluchom? jak tak to czym?
                      Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                      http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                      http://perlasta.blogerki.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ycie+z%EAb%F3w wątek takowy już istnieje, może coś się
                        przyda.

                        Ja przemywałam dziąsła wodą od 3 miesiąca, po posiłkach. A potem jak już
                        zęby się pojawiły to silikonową szczotką. Jak już były dość spore to pastą,
                        bo sama wodą mnie już nie przekonywała.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #42
                          Polecam sylikonową szczoteczkę na palec oraz pastę Colgate 0-6 lat.
                          Możesz też podać dziecku specjalną szczoteczkę do pierwszych ząbków - dziecko wyrobi w sobie nawyk oraz wymasuje obolałe dziąsełka.
                          Antonia - mój cud ;*

                          Skomentuj


                            #43
                            pasta dla 5miesiecznego dzieciatka? chyba kupie ta szczotke na palec. moja tesciowa mowila ze ona przemywala zmoczona pieluszka tetrowa a ja z kolei czytalam zeby przemywac jalowym gazikiem zawinietym na palec :/
                            Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                            http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                            http://perlasta.blogerki.pl/

                            Skomentuj


                              #44
                              perlasta to już do Ciebie należy decyzja czym przemywać.
                              Napisałaś, że ten ząbek dopiero się u Was pojawił, wiec spory to on pewnie
                              nie jest. Także sama woda póki co wystarczy
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                #45
                                Kobitki ,
                                Amelka ma już 6 ząbków , ale ni w tę ni we wtę nie da sobie włożyć szczoteczki do dziubka.Nie wspominając o szczoteczce na palec.Kupiłam jej zestaw Canpola są tam 3 różne szczoteczki.To owszem gryzie je ale żeby myć zapomnieć można.Co rano idzie ze mną do łazienki widzi jak myję zęby ale nic z tego.Co robic?
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X