Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Oj te dzieci Ale ile można różnych fajnych rzeczy wykombinować, również wspierając się pomocą na forum

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      to prawda forum to jest porady na każdy temat i to tanio i szybko
      A jak tam wasze ząbki?

      Skomentuj


        #18
        My kupilismy w aptece Nenedent Baby z silikonowa szczoteczka.
        Daje sie jej odrobinke i starzcza na dlugo.Maz - farmaceuta uwaza ze za wczesnie na Colgejty i inne.

        Skomentuj


          #19
          Kacepr uwielbia mycie zabkow choc jeszcze myjemy silikonowa szczoteczka.Ma jzu roczek i nie wiem czy nie powinnismy przejsc na cos bardziej "dorosłego. Widze ze jest to dla niego duza ulga bo dziaselka popuchniete
          Na pewno warto od pierwszego zabka malca przyzwyczajac do tej czynnosci. I nic na sile - dajcie dziecku sie pobawic szczoteczka i pasta nawet jesli oznaczaloby to wywalenei calej do umywalki. Dla starszych maluchow mozna kupic bajerancka szczoteczke i fajan paste.Pamietajmy ze naszcze dzieci uwielbiaja nas nasladowac wiec - mysjy zabki razem z dziecmi, mozemy tez im dac umyc swoje zeby.W ciagu dnia mozemy cwiczyc na lalce czy misiu.
          Last edited by antalis; 18-10-2008, 08:09.

          Skomentuj


            #20
            mycie ząbków

            drogie mamy jak myjecie zabki waszych maluszkow?
            shannon

            Skomentuj


              #21
              szczoteczka i pasta
              rano po mleczku Vini "myje" sam, w poludnie "treningowo" po spaniu tez sam, no a przed nocnym spaniem w dokladnym juz myciu pomaga mama
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                #22
                Moj Nikoś teraz wariuje zelektryczną szczxoteczką i w sumie dzięki niej chętnie myje ząbki choć wieczorkiem pomagam mu dokładnie to zrobić. Staramy się aby z razem z nami mył ząbki i jakoś wychodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  dla niemowląt jest szczoteczka zakładana na palec. MArysia bardzo lubi jak jej myje ząbki a przy okazji masuje i drapie dziąsełka




                  Skomentuj


                    #24
                    kiedy moja dziecinka byla malenka i nie miala za wiele do powiedzenia to mylam jej zabki sama wlasnie ta nakladka na palec.teraz ona chce robic wszystko sama i mi nie pozwala a sama zamiast szorowac to poprostu ssie szczoteczke.nie wiem jak ja nauczyc.
                    shannon

                    Skomentuj


                      #25
                      shannon myślę, że nie ma powodów do obaw. gdy ssa czy gryzie szczoteczkęteż coś tam umyje.
                      Może spróbuj jej pokazać jak Ty myjesz zęby, podpatrzy
                      coś i może będzie papugować
                      Ja daję silikonową szczotkę synkowi i on sam sobie myje, ale my mamy
                      zaledwie dwa zębolki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        no staram sie myc razem z nia ale jakos ja ta czynnosc nudzi.no zobaczymy jak to bedzie bo zabkow juz niemal cala buzka.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #27
                          My już mamy 6 ząbków, więc przerzuciliśmy się z wody na pastę.
                          Chociaż pastą nie codziennie myjemy.

                          shannon nawet jak po szczotkuje 30 sekund to już coś. Jednak
                          staraj się córci z dnia na dzień wydłużać tę czynność. Ale nie na siłę.
                          Kurcze niemowlętom to jednak takie rzeczy się bardziej podobają.
                          Ja synkowi mogę być, on sobie sam coś tam szczoteczkę pogryzie.
                          Pewnie za jakiś czas podobnie jak u Ciebie będzie walka o mycie zębów

                          Skomentuj


                            #28
                            http://sklepy.allegro.pl/item5252281...czoteczek.html

                            Skomentuj


                              #29
                              Teraz Elmex . Mysle ze Colgate i te wszystkie inne cuda zaczniemi minimum po 2 r.z.

                              Skomentuj


                                #30
                                My też mamy Nenedent-Baby. Myślę, że na pierwsze wyrastające
                                ząbki i dla dziecka nie umiejącego płukać ust pasta bez fluoru jest
                                najlepszym rozwiązaniem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X