Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kołdra jedna czy dwie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: kołdra jedna czy dwie??

    Ja też jestem za dwoma kołdrami. Wygodnie, ciepło zwłaszcza zimą i nikt nikomu nic nie zabiera. A i łóżko wygląda jakoś tak ładniej z dwoma pościelami.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: kołdra jedna czy dwie??

      Wygodniej i praktyczniej, gdy kołdry są dwie. Choć moja znajoma ma kołdrę o wymiarach 200×200 cm i mówi, że jest to super rozwiązanie, by mieć jedną wspólną kołdrę z mężem.

      Skomentuj


        Odp: kołdra jedna czy dwie??

        My mamy jedną ale chyba będę musiała kupić drugą bo mąż mi ją notorycznie zabiera.

        Skomentuj


          Odp: kołdra jedna czy dwie??

          Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
          My mamy jedną ale chyba będę musiała kupić drugą bo mąż mi ją notorycznie zabiera.
          To jest właśnie dobry argument, by mieć dwie kołdry.

          Bobusie, kołdra mająca 2 metry to faktycznie spora kołdra, więc można spać razem, ale też zależy dużo od tego jak się śpi i czy blisko siebie, czy raczej osobno, choć w jednym łóżku.

          Skomentuj


            Odp: kołdra jedna czy dwie??

            Czasami to co oczy widzą, nie odzwierciedla rzeczywistości. Ja jestem ze swoim mężem kilkanaście ładnych lat i od zawsze spaliśmy pod dwiema kołdrami. Powód ja jestem niska, szczupła, on wysoki, przy kości, żeby nie powiedzieć okrągły a wniosek taki, że ja w nocy nieświadomie okręcam się kołdrą jak w spiralę a on zostaje z niczym. Bardzo często tak było, że rano mąż się budził z katarem, później brał sobie pod łóżko koc, żeby w razie czego się nakryć, ale to nic nie daje. Śpimy pod dwiema kołdrami choć się mocno kochamy
            Poduszki do karmienia: klik

            Skomentuj


              Odp: kołdra jedna czy dwie??

              My mamy duże łóżko, ale śpimy pod dwiema. Głównie dlatego, że żona zawsze ściąga kołdrę.
              Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.

              Skomentuj


                Odp: kołdra jedna czy dwie??

                ja będę teraz zmieniać pościel na jedną ale dużą i cieplejszą bo zimo się robi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: kołdra jedna czy dwie??

                  Mój mąż zawsze grozi, że kupi sobie drugą kołdrę, ale jeszcze jakoś tego nie zrobił Nie wyobrażam sobie spać pod dwiema

                  Skomentuj


                    Odp: kołdra jedna czy dwie??

                    My śpimy pod jedną, ale niektórzy są tacy, że muszą mieć duży kawałek dla siebie i nagle konieczne robią się dwie kołdry, żeby się nawzajem nie odkrywać zwłaszcza jak jest zimno Wcale nie przekresla to istoty małżeństwa
                    MZ

                    Skomentuj


                      Odp: kołdra jedna czy dwie??

                      Mój mąż i jak zawsze śpimy pod dwoma kołdrami i nie widzę w tym nic złego. Każdy robi jak mu wygodnie, nie wiem nad czym tu się rozwodzić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: kołdra jedna czy dwie??

                        Wszystko zależy kto co lubi, dla mnie spanie pod jedną to nie jest problem.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X