Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wróżka-porady sercowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wróżka-porady sercowe

    Dziewczyny chodzicie do wróżki w sprawach porad sercowych? Wiadomo jak to w związkach, różnie bywa i nie zawsze wiadomo jak postąpić dalej. Możecie polecić jakąś dobrą wróżkę z Częstochowy? Na mieście często słyszy się o wróżce Gosi tel 887799887 . Znacie?
  •    
       

    #2
    Odp: wróżka-porady sercowe

    nie mam zaufania do tego typu wróżek i raczej nie chciałabym wierzyć w to co powie tzn ogólnie mówiąc wróżkom mówię nie

    Skomentuj


      #3
      Odp: wróżka-porady sercowe

      Nie wiem czy lepsza niepewność czy lepiej jest wiedzieć co cie czeka, bo jeśli są to źle wieści to potem tylko tych wyczekujesz,

      Skomentuj


        #4
        Odp: wróżka-porady sercowe

        Nie wierzę w wróżby, gusła itd. moja babcia mawiała: "kto wierzy w gusła, temu d*pa uschła" Człowiek sam jest kowalem swego losu, nie wierze w predestynację. Człowiek boi się czasem podjąć decyzję, szuka znaków i odpowiedzi w kartach czy tam kulach.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wróżka-porady sercowe

          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
          Nie wierzę w wróżby, gusła itd. moja babcia mawiała: "kto wierzy w gusła, temu d*pa uschła" Człowiek sam jest kowalem swego losu, nie wierze w predestynację. Człowiek boi się czasem podjąć decyzję, szuka znaków i odpowiedzi w kartach czy tam kulach.
          Ja podobnie mysle ja Ty, nigdy mnie nawet nie korciło żeby poznać choć kawałek swojej przyszlości, raz że nie za bardzo w to wierzę a dwa że chyba bym zwariowała jeśli dowiedziłabym się o czymś złym co mnie czeka, wolę nie wiedzieć.

          Skomentuj


            #6
            Odp: wróżka-porady sercowe

            Totalnie w takie rzeczy nie wierzę, a co za tym idzie nie miałam ochoty komuś dawać powróżyć

            Skomentuj


              #7
              Odp: wróżka-porady sercowe

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              Ja podobnie mysle ja Ty, nigdy mnie nawet nie korciło żeby poznać choć kawałek swojej przyszlości, raz że nie za bardzo w to wierzę a dwa że chyba bym zwariowała jeśli dowiedziłabym się o czymś złym co mnie czeka, wolę nie wiedzieć.
              ja mam podobnie, wole nie wiedziec bo ja i moja wyobraznia mogla by mnie doprowadzic do szału, a tak na serio w to nie wierze ze ktos cos potrafi wywrózyc

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wróżka-porady sercowe

                Nie dowierzałabym wróżce jeśli chodzi o porady sercowe. Już bardziej sensowne wydaję mi się czytać takie artykuły o tym jak odzyskac dziewczyne na frappe.pl czy jak poprawić relację w związku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wróżka-porady sercowe

                  Jest bardzo dużo ofert wróżek czy wróżów - czemu? chyba tylko dlatego, że są ludzie, którzy z ich usług na prawdę korzystają.

                  Mnie to śmieszy, choć może powinno przerażać...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wróżka-porady sercowe

                    Nigdy w życiu nie byłam natomiast moje koleżanki byly u jednej starszej pani już niestety nie zyje kobiecinka ale za wiele nie chcialy powiedziec jak to jest

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wróżka-porady sercowe

                      Faktycznie czasami lepiej nie wiedzieć:P A tak serio, to nie przyszłoby mi to do głowy, dla mnie to głupoty i naciąganie, bo inaczej tego nazwać się nie da.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wróżka-porady sercowe

                        Nigdy nie korzystałam z porady wróżki- dla zabawy mogłabym skorzzystac jednak nigdy bym nie uwierzyła w jej wywody. Nie wierzę w takie rzeczy to nie dla mnie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wróżka-porady sercowe

                          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                          Nigdy nie korzystałam z porady wróżki- dla zabawy mogłabym skorzzystac jednak nigdy bym nie uwierzyła w jej wywody. Nie wierzę w takie rzeczy to nie dla mnie.
                          Ja to nawet dla zabawy bym nie poszła, bo jestem panikarą i jakby mi coś nagadała to już nie mogłabym przestać o tym myśleć i tylko bym się martwiła.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: wróżka-porady sercowe

                            ja tez z tych panikujących wiec nie chciałaby sie nie potrzebnie zamartwiać. One czasami specjalnie mogą nakłamać aby wyciągać kasę na wróżenie dalej. Nie poszłabym bo to i tak nic dobrego by nie wniosło do mojego życia.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: wróżka-porady sercowe

                              Nie wierzę we wróżki i horoskopy. To dobre dla osób bardzo przesadnych i zabobonnych. Moim zdaniem to wszystko jedna wielka szarlataneria.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X