Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Praca w domu

    Można pracować w domu, ale jeżeli nie jest to jakaś poważna firma, to więcej jak kilkaset złotych się nie zarobi.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

      Idealnym rozwiązanie jest dołączenie do zespołu Arbonne jako niezależna konsultantka. Tutaj xxx można dowiedzieć się więcej jakie profity czekają na każdego, kto chce rozkręcić swój biznes. Jakość kosmetyków jest rewelacyjna! Są to produkty wegańskie, dla mnie lepsze niż Chanel, których przez lata używałam.
      Last edited by disne; 30-06-2020, 20:56. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Praca w domu

        Praca w domu to świetne rozwiązanie dla mam. Sama pracuję w ten sposób i sobie chwalę. Ja jednak mam działalność bo znalezienie pracy zdalnej graniczy z cudem. Jeśli zdecydujesz się na firmę zajrzyj na wfirma można tam prowadzić samodzielną księgowość na bardzo dobrych warunkach i z pomocą ekspertów.
        Last edited by disne; 30-06-2020, 20:57. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Praca w domu

          Praca w domu jest fajna, ale pracodawcy często nie chcą się na nią zgodzić. W takich przypadkach pracodawca nie ma żądnej kontroli nad pracownikiem. Nie może go sprawdzić, nie kontroluje go przez bramki kontrolujące.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Praca w domu

            Miałam ten sam problem, dlatego poszukałam pracy zdalnej. Poczytaj sobie więcej o tej firmie na tym forum xxx
            Last edited by disne; 30-06-2020, 20:59. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Praca w domu

              Ja pracowałam zdalnie dość długo a u nagle firma upadła ehhh są winni mi jeszcze ponad dwa tysiące. Trzeba uważać na tego typu prace zdalne , nigdy nic nie wiadomo;(
              Isn't it good norwegian wood

              Skomentuj


                #82
                Odp: Praca w domu

                Możecie polecić jakąś firmę , która oferuję prace zdalną na umowę??;0 nie chce kota w worku zależy mi na umowe
                Uczciwi ludzie nigdy nie powinni ukrywać twarzy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Praca w domu

                  Wiele firm oferuje teraz prace zdalne, więc nie jest niemożliwe pracowanie w domu, czasem się też zdarza, że pracując w firmie dostajemy szanse na okresowe prace zdalne, np jeden czy dwa dni w tygodniu, to też sporo daje.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Praca w domu

                    Faktycznie, warto wykorzystywać takie okazje i możliwości. Wiele firm działa na takiej zasadzie i bardzo dobrze na tym wychodzą. Sprawdźcie sobie chociażby aplikacje od Davinci-Studio na xxx a same zobaczycie, że taki kontakt z klientem jest aktualnie podstawą rozwoju dobrej firmy.
                    Last edited by disne; 30-06-2020, 20:52. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Praca w domu

                      a co ta firma oferuje prace zdalną?? Ja ostatnio trafiłam na dziwną ofertę pracy . w ogłoszeniu pisało , że praca polega na obsłudze czatu . myślałam ,że to jakaś firma a to się okazało , że do jakieś czaterii , podrywanie jakiś gości;/
                      Strach tnie głębiej niż miecze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Praca w domu

                        jak w domu to według mnie fajnie jest pracować po prostu jako freelancer, a nie w firmie na umowę. ale wszystko zalezy od sytuacji

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Praca w domu

                          Też w domu wolałabym pracować na zlecenie, wtedy kiedy mam na to czas i jest do wykonania jakieś zadanie. Z umowami jest chyba nieco trudniej, bo niewiele firm chce zatrudniać jedynie w ten sposób. Często praca w domu/zdalna jest związana z codzienną pracą w biurze (a dopiero w razie ewentualnej potrzeby pracujesz z domu) albo chociaż z wizytami w biurze "z okazji" spotkań biznesowych. Przynajmniej ja głównie o czymś takim słyszałam. No chyba, że pracodawcy coraz bardziej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przyszłych pracowników

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Praca w domu

                            ja czasem mam możliwość pracy w domu i to jest bardzo fajna opcja bo mogę sobie wtedy coś załatwić i nie marnować dnia urlopu.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Praca w domu

                              niby warto. ale mnóstwo ofert to oszuścidlatego warto uważać
                              świat jest taki ciekawy... Nie byłby taki ani w połowie, gdybyśmy wszystko o nim wiedzieli, prawda?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Praca w domu

                                Jeżeli tylko ma się dyscyplinę i odpowiednią motywację, praca w domu może się okazać rozwiązaniem. Jest to wygodne i komfortowe. Warto jednak pamiętać, że jest to praca jak każda inna, nawet jeżeli nie wychodzimy z domu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X