Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznałam kogoś

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poznałam kogoś

    Jestem mamą dwuletniego synka.Jego tata nie interesuje sie nim.Ostatnio poznałam chłopaka piszemy maile on nalega na spotkanie pisze mi w mailach ze mój były jest największym idiota na swiecie,i ze jestem przecudowna,i że go ujełam soba!, jestem niesamowita... i ze naprawde ciagle o mnie mysli i , to, ze mam dziecko i probuje sobie zycie ulozyc to akurat nie grzech.. Co znaczą te maile.l
  •    
       

    #2
    Odp: Poznałam kogoś

    Póki sie nie spotkacie to się nie dowiesz. Może to być wartościowy facet a równie dobrze psychopata.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Poznałam kogoś

      To mogą być tylko słowa, to może być coś więcej niż słowa. Różnie może być. Czasem nie nakręcaj się,że to ten jedyny i takie tam. Czas pokaże...i bądź ostrożna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



      Skomentuj


        #4
        Odp: Poznałam kogoś

        Dokładnie, bądź ostrożna. Przez maile można być innym człowiekiem niż w rzeczywistości. Jesli naprawdę zależy Ci na spotkaniu to najlepiej na pierwsze spotkanie umówcie się lepiej w publicznym miejscu. Tak dla bezpieczeństwa
        Potem zobaczysz jak to się wszystko potoczy. Nieraz ludzie są naprawdę inni w rzeczywistości. Także może zbytnio się tak nie nakręcaj tylko bądź czujna. Nie zaszkodzi a pozwoli Ci to bardziej obiektywnie ocenić sytuację gdy już dojdzie do spotkania. Oczywiście życzę Ci wszystkiego najlepszego ale na początku trzeba być czujnym, wkońcu masz małe dziecko.



        Skomentuj


          #5
          Odp: Poznałam kogoś

          Tamten chlopak co go poznałam napisal mi ze jestem strasznie natretna i ze nie chce takiej dziewczyny jak ja,.nIewIEM co jest ze mną nie tak ze jestem sama i bede sama pewnie cale zycie.Kolejna klapa

          Skomentuj


            #6
            Odp: Poznałam kogoś

            koniec z szukaniem na sile milosci

            Skomentuj


              #7
              Odp: Poznałam kogoś

              Napisane przez mama1993 Pokaż wiadomość
              Tamten chlopak co go poznałam napisal mi ze jestem strasznie natretna i ze nie chce takiej dziewczyny jak ja,.nIewIEM co jest ze mną nie tak ze jestem sama i bede sama pewnie cale zycie.Kolejna klapa
              A jednak nakręciłaś się...
              To co Ty tam Jemu pisałaś,że On tak stwierdził...jeśli można zapytać????



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Poznałam kogoś

                Napisane przez mama1993 Pokaż wiadomość
                koniec z szukaniem na sile milosci
                A po co w ogóle szukać? Jak będzie miał się trafić ten 'jedyny' to się trafi.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Poznałam kogoś

                  no od dawna widomo ze nikt natrętnych dziewcyzn nie lubi, a moze poprostu tak poweidzial bo juz mu sie Cie odechcialo poznwać? w sumei lepiej ze teraz tak wyszlo a nie po zakochaniu...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Poznałam kogoś

                    Moze akurat warto nie spieszyc sie poczekac az milosc sama przyjdzie bo jak bedę szukała na siłę to sie tylko sparze a tak to moze nie i w koncu moze znajdzie sie jakis kto na mnie zasluguje i będzie wart mnie a w tym czasie moze zadbac o siebie,zmienic fryzure,styl,poukładac swoje zycie,nabrac dystansu do siebie i wychowac synka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Poznałam kogoś

                      no pewnie Zawsze mamy pod gorke zeby potem z niej zejsc
                      Bedzie dobrze zdystansuj sie troszke Relax

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Poznałam kogoś

                        Uważam, że powinnaś się z nim spotkać i wtedy zobaczysz jaki on jest. Internet to internet a podczas spotkania w realu może okazać się on inny (nie mówię, że gorszy, być może okazać się jeszcze fajniejszym facetem niż wydawał się przez internet). Ogólnie rzecz biorąc musisz się z nim spotkać. Tylko się nie nastawiaj, że to ten jedyny bo jeśli tak by nie było to będziesz bardzo rozczarowana. Powodzenia Ci życzę i daj znać jak poszło
                        Co to jest wing tsun ?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Poznałam kogoś

                          uważaj proszę, znajomość internetowa to zawsze jedna wielka niewiadoma, to może być każdy nawet jakiś świr czy psychopata.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Poznałam kogoś

                            Te maile znaczą, że mu się podobasz i nie przeszkadza mu to, że masz dziecko. Może się okazać, że jest to bardzo miły, sympatyczny mężczyzna, z którym ułożysz sobie życie, lub ktoś kogo nie chciała byś poznać... Najlepiej wybadaj sprawę i umów się z nim na kawę w jakimś publicznym miejscu, gdzie jest dużo ludzi np. w galerii handlowej. Dzięki temu lepiej go poznasz a jednocześnie będziesz bezpieczna gdyby okazało się, że trafiłaś na jakiegoś psychola. Gdyby ci się jednak nie powiodło to odwiedź stronę: http://www.forumomilosci.pl/biuro-ma...trum-opinie,t2 - jest tam wiele ciekawych rad na temat poszukiwania miłości. Życzę ci jak najlepiej i mam nadzieję, że ten Pan okaże się świetnym materiałem na chłopaka/męża. Gdyby jednak wyszło inaczej, to się nie poddawaj, jesteś młoda i całe życie przed tobą!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Poznałam kogoś

                              sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jesteś gotowa na nowy związek i nowe zobowiązanie w życiu.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X