Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Metody naturalne czy antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

    Przy kalendarzyku trzeba być bardzo dokładnym i mieć sporo czasu jednak na tą metodę. Ja jestem za antykoncepcją, a związku z ciążami mnogimi nie potwierdzam, a szkoda

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

      Aktualnie używam tabletek antykoncepcyjnych. Jednak swego czasu stosowalismy stosunek przerywany i szczerze powiem, ze wtedy było bardzo przyjemnie teraz przy tabletkach jest bezpieczniej.
      Nie słyszłam, ze antykoncepcja może wpłynąć na ciążę mnoga.

      Skomentuj


        Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Aktualnie używam tabletek antykoncepcyjnych. Jednak swego czasu stosowalismy stosunek przerywany i szczerze powiem, ze wtedy było bardzo przyjemnie teraz przy tabletkach jest bezpieczniej.
        Nie słyszłam, ze antykoncepcja może wpłynąć na ciążę mnoga.
        Stosunek przerywany to nie antykoncepcja podobno, a moje pierwsze dziecko jest tego wynikiem zresztą :P To fakt, przy tabletkach bezpieczniej, ale tabletki też nie każde, ale większość wpływa na libido.

        Skomentuj


          Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

          U mnie tabletki były dobrze dobrane i nie wpływały na libido Czułam się świetnie w każdej sferze Również nie tyłam a to było dla mnie istotną kwestią. Tabletki to na prawdę dobre rozwiązanie i polecam dla każdej kobietki - oczywiście musza być dobrze dobrane.

          Skomentuj


            Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

            A jakie tabletki stosujesz że nie tyjesz po nich?

            Skomentuj


              Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

              Pamiętajcie, drogie dziewczyny, że środki antykoncepcyjne zawsze w jakimś stopniu niekorzystnie wpływają na organizm. Nie da się tak mocno w niego ingerować i żeby nie było z tego powodu żadnych złych skutków.

              Skomentuj


                Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                Glupota i to totalna
                tak o jest jak sie wierzy w to, co pisza glupie gazety dla kobiet albo wierzy sie w gadanie osob, ktore rowniez wierza w jakies idotyzmy D:

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                  U mnie metody naturalne nie wchodzą w grę, zdarzały mi się nieregularne miesiączki więc teraz się boję, brałam pigułki a teraz mam wkładkę levosert, jest wygodniejsza dla mnie od pigułek

                  Skomentuj


                    Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                    Zgadza się, naturalne metody nie są dla wszystkich, my się teraz zabezpieczamy dużo skuteczniej (teraz mam tabletki vines) niż wcześniej bo nie chcemy wpadki,

                    Skomentuj


                      Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                      Też od nich zaczynałam, a z czasem przeszłam na vibin i do dzisiaj je biorę (z przerwą na ciążę i karmienie). Bardzo dorze się czułam na jednych i drugich.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                        Metody naturalne nie są faktycznie zbyt pewne bo wśród 100 kobiet stosujących metody naturalne aż 20 ryzykuje zajście w ciążę. Tu xxxx antykoncepcjanamiarena ten temat czytałem i uważam że lepiej jest wybrać jakąś skuteczniejszą metodę niż kalendarzyk jeśli nie chcesz zaliczyć wpadki
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 19:49. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                          Naturalnym metodom nie ufam, od paru miesięcy vixpo.

                          Skomentuj


                            Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                            Ja też. Niestety nie mogę sobie pozwolić na tak zawodne metody naturalne. Nie z moim trybem życia, za dużo zmiennych. Chociaż wierzę, że u kobiet z bardzo regularnym cyklem to się może sprawdzać. Ja biorę vibin, chwalę sobie i nie zamierzam zmieniać.

                            Skomentuj


                              Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                              Rozsądne podejście a i przy tych pigułkach masz ten komfort, że możesz czuć się w pełni bezpieczna.

                              Skomentuj


                                Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                                Ja też, wystarczy że zadzwonię i receptę na vines mam jak dobrze pójdzie jeszcze tego samego dnia smsem na telefon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X