Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

biegunka u 3-latki

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    biegunka u 3-latki

    Drogie mamy
    Moja córka od kilku dni ma luźne stolce. Z początku nie martwiło mnie to, myślałam, ze to może jakaś niestrawność i zaraz jej przejdzie, ale nie. Robi kupki kilka razy dziennie, ale poza tym, nie ma żadnych innych objawów, temperatura w normie, normalnie zjada posiłki i pije, jest wesoła i energiczna. Chcę iść w poniedziałek do lekarza, ale chciałabym się najpierw dowiedzieć, czy byłyście kiedyś w podobnej sytuacji? Czy wasze dzieci miały kiedyś podobny przebieg biegunki?
  •    
       

    #2
    Odp: biegunka u 3-latki

    Może ma nadwrażliwość na jakiś produkt. Najlepiej zrobić testy i pójść do apteki na pewno doradzą jakiś lek
    Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

    Skomentuj


      #3
      Odp: biegunka u 3-latki

      Przede wszystkim musisz zadbać, zeby dziecko się nie odwodniło. Najgorsze co może byc to odwodnienie http://szczepimy.com.pl/akademia-zdr.../dolegliwosci/

      Skomentuj


        #4
        Odp: biegunka u 3-latki

        Racja, nawadnianie jest bardzo ważne. Może warto zastosować synbiotyk, multilac baby. Szczepy dobrych bakterie poradzą sobie z problemem żołądkowym Twojej córeczki.

        Skomentuj


          #5
          Odp: biegunka u 3-latki

          To prawda,już wielokrotnie podczas występowania biegunki u dzieci,dochodziło do odwodnienia więc warto mieć ten fakt na uwadze i zapobiegać. U nas biegunka przebiegała bardzo boleśnie,warto tutaj jak najszybciej zasięgnąć konsultacji lekarskiej.

          Skomentuj


            #6
            Odp: biegunka u 3-latki

            Może ma uczulenie na jakiś składnik i tak jej się objawia. Z moim dzieckiem było na odwrót , miał zaparcia . Wtedy podawałam dicopeg junior bo sposoby naturalne nie działały w ogóle. Pamietaj , że rozwolnienia to nie lada objaw.. można sie odwodnić a to prowadzi do gorszych skutków.

            Skomentuj


              #7
              Odp: biegunka u 3-latki

              Podobny temat został już poruszony na forum. Dlatego ten wątek zamykamy, by nie dublować, a do dalszej dyskusji zapraszamy tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...light=biegunka. Pozdrawiamy

              Skomentuj

                     
              Working...
              X