Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Emolium dla noworodka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Emolium dla noworodka?

    Witajcie, jak myślicie, czy kosmetyki Emolium (których używam i bardzo lubię) nadadzą się dla noworodka? Czy ktoś z Was testował lub pytał położnej/lekarza?
    Pozdr.
  •    
       

    #2
    Odp: Emolium dla noworodka?

    ja smarowałam moja małą od urodzenia - bardzo sobie chwalimy ten produkt

    do tego stopnia, że kupiłam sobie, bo bardzo fajnie nawilża skórę


    Skomentuj


      #3
      Odp: Emolium dla noworodka?

      Ja do dnia dzisiejszego używam szamponu z tej firmy - a Jaś ma 3 latka.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Emolium dla noworodka?

        Używamy Emolium od 3 tygodnia, dziecko jest alergikiem, ale po tych kosmetykach wszystko jest ok, używamy płynu do kąpieli, balsamu, żelu na ciemieniuchę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Emolium dla noworodka?

          Ja smaruję w zimie buźkę mojej małej tym kremem bo zawsze ma wtedy suche policzki. A poza tym to mamy normalne kosmetyki. Uważam, że jeśli dziecko nie jest alergikiem to nie ma potrzeby aby stosować bardzo delikatne kosmetyki typu sensitive lub oilatum gdyż wtedy gdy będą one nam potrzebne skóra nie zareaguje.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Emolium dla noworodka?

            Ja stosowałam olejek do kąpieli Oilatum, a przede wszystkim prałam wszystkie rzeczy noworodka w zwykłych płatkach mydlanych. Podobno nawet proszki przeznaczone dla niemowląt powodują nadwrażliwość delikatnej skóry. Położna kazała mi także wyrzucić wszelkie tetrowe pieluszki, które są zbyt szorstkie dla maluchów. Więcej przydatnych informacji można znaleźć w artykule na http://www.doz.pl/czytelnia/a1310-Ja...re_niemowlecia

            Skomentuj


              #7
              Odp: Emolium dla noworodka?

              Tak szczerze mówiąc to my nigdy nei próbowaliśmy,więc ciężko powiedzieć.. Warto tutaj zapytać lekarza,ale powyższe opinie są pozytywne i nie powinno być żądnych przeciwskazań.


              www.Amko.com.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Emolium dla noworodka?

                Ja stosowałam od urodzenia do 3 miesiąca potem przeszłam na nivea tańszy a efekt ten sam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Emolium dla noworodka?

                  Mój mały miał bardzo suchą skórę, bałam się nawet czy nie ma atopowego zapalenia skóry.
                  Pani dermatolog przepisała krem z apteki a potem kazała przejść na emolium, i faktycznie działało choć smarowałam go 3 razy dziennie ale udało się nam zwalczyć tą suchość.
                  Last edited by francuz1; 21-02-2013, 10:57.
                  poszukuję dekarz warszawapolecam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Emolium dla noworodka?

                    u nas zanakomicie się sprawdził oilan i emolium ,synek miał atopowe zapalenie skóry ,położna nam poradziła

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Emolium dla noworodka?

                      Ja mam Emolium krem do twarzy specjalnie dla niemowląt. Taki biało czerwony w tubce, używam go na zmianę z Niveą baby.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Emolium dla noworodka?

                        My używaliśmy dla niemowlaka emolium, a potem się okazało, że i tak to za mało, bo dziecko ma AZS (atopowe zapalenie skóry). Teraz praktycznie na bieżąco nawilżamy i natłuszczamy skórę róznymi maściami, żeby nie była sucha i swędząca.
                        Ogólnie - koszmat. Nawet piżamę specjalną trzeba było kupić, bo dziecko cały czas sie drapało a zwykłe piżamki nie dawały rady i wręcz podrażniały skórę.
                        Wykosztowaliśmy się na dermasovę - 159 zł, ale za efekt fantastyczny: dziecko przesypia całą noc, nie drapie sie i my mamy mniej nerwów...

                        Ogólnie nikomu nie życzę dziecka z tą chorobą... bo wtedy koszty są koszmarne, a nerwy jeszcze większe

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Emolium dla noworodka?

                          Ja od pierwszych dni kąpałam dcóreczę w Oilatum jest rewelacyjny. Po nim nie było potrzeby dodatkowego nawilżania skóry dziecka. Jest Polski odpowiednik Oilatum nazywa sie Oillan i jest sporo tanszy i tak samo dobry.Buziaczka smarowałam kremem z Nivea.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Emolium dla noworodka?

                            Nasze dziecko ma problem atopowej skóry, sami już nie wiemy czego próbować, bo kolejne produkty nic nie dają, żadnej zmiany nie widać. Emolium znaczy się to - http://www.i-apteka.pl/pol_m_Kosmety...OLIUM-581.html ? Po jakim czasie przyszły zmiany. Czy zakup tego produktu do kąpieli również ma sens?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Emolium dla noworodka?

                              już 3 lata używam jej używamy idealna dla każdego rodzaju skóry- szczególnie tej wrażliwej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X