Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szyjemy!!!

    Witam serdecznie wszystkie osoby, dla których szycie nie ma tajemnic oraz te, dla których jest ono czarną magią.
    Być może wspólnymi siłami uda nam się odmagicznić tę czynność
    W końcu skoro od tylu tysiącleci ludzkość szyje to dlaczego my mielibyśmy nie szyć?
    Zaczynamy!
    Agnieszka Korpa
    www.materialistki.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Szyjemy!!!

    super!
    bardzo się cieszę, bo mam nawet maszynę do szycia, ale kurzy się gdzieś w szafie. Tylko coś prostego na początek poproszę

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szyjemy!!!

      dla mnie jest raczej czarną magią ale chetnie spróbuję, tylko ręcznie, bo maszyny nie posiadam... ale posiadam niemowlę, więc cos niemowlakowego mogłabym spróbować

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szyjemy!!!

        Witam
        Ja mam maszynę i chętnie spróbuję coś dla 8 latka i coś dla siebie. Może jakaś torba na początek

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szyjemy!!!

          Może na początek coś dla niemowlaka i coś co się da ręcznie uszyć, a jutro torba?
          Last edited by A.Korpa; 24-04-2014, 11:28.
          Agnieszka Korpa
          www.materialistki.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szyjemy!!!

            Napisane przez cwiklak Pokaż wiadomość
            Witam
            Ja mam maszynę i chętnie spróbuję coś dla 8 latka i coś dla siebie. Może jakaś torba na początek
            A którą torbę byś wybrała? http://materialistki.blogspot.com/2014/03/torebki.html
            Last edited by A.Korpa; 24-04-2014, 00:10.
            Agnieszka Korpa
            www.materialistki.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

              Witam
              Proszę o coś prostego dla 8 latka, albo dla jego mamy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szyjemy!!!

                hihi.. torba to też niezły pomysł... ja zaproponowałam Księżniczkę, dla trochę starszego dziecka, ale od metkowca zacznę...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

                  Napisane przez cwiklak Pokaż wiadomość
                  Witam
                  Proszę o coś prostego dla 8 latka, albo dla jego mamy
                  cwiklak, powiedz proszę co interesuje 8latka lub jego mamę?
                  znajdziemy coś fajnego i szybkiego do uszycia!
                  Agnieszka Korpa
                  www.materialistki.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szyjemy!!!

                    Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
                    hihi.. torba to też niezły pomysł... ja zaproponowałam Księżniczkę, dla trochę starszego dziecka, ale od metkowca zacznę...
                    Jutro wieczorem wstawię tutorial z szycia księżniczki, troszkę innej, ale równie księżniczkowej
                    Agnieszka Korpa
                    www.materialistki.pl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szyjemy!!!

                      Dla mnie szycie to czarna magia. Ale moja babcia dużo szyje, i bardzo dobrze jej to wychodzi. Może mnie kiedyś nauczy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szyjemy!!!

                        My jesteśmy z moją córeczką właśnie na etapie szycia ciuszek do lalek ... w sumie ten etap przechodzę już po raz drugi ponieważ kilkanaście lat temu szyłam ubranka dla lalek mojej siostry ... ale zawsze sprawia mi to wielką frajdę a córce chyba jeszcze większą

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szyjemy!!!

                          Szycie dla lalek jest bardzo fajną zabawą i równoczesnie nauką: dla lalek szyje sie przeciez podobnie jak dla dzieci czy dorosłych
                          Agnieszka Korpa
                          www.materialistki.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Szyjemy!!!

                            Zastanawiałam się czy tutaj o tym pisać czy utworzyć nowy wątek, gdzie mogłybyśmy się pochwalić jakie zabawki uszyłyśmy dla naszych dzieci. Mnie się kiedys udało nawet ręcznie uszyć kostkę ze zdjęcia. Wyszła chyba nieźle, bo nikt nie chciał uwierzyć, że ja ją uszyłam Trochę mnie to zachęciło do rozwijania się w tym kierunku - tak na przekór tym, którzy nie dowierzają Ale najbardziej mnie ucieszyło to, że córci się spodobała moja zabawka.
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Szyjemy!!!

                              Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
                              Zastanawiałam się czy tutaj o tym pisać czy utworzyć nowy wątek, gdzie mogłybyśmy się pochwalić jakie zabawki uszyłyśmy dla naszych dzieci. Mnie się kiedys udało nawet ręcznie uszyć kostkę ze zdjęcia. Wyszła chyba nieźle, bo nikt nie chciał uwierzyć, że ja ją uszyłam Trochę mnie to zachęciło do rozwijania się w tym kierunku - tak na przekór tym, którzy nie dowierzają Ale najbardziej mnie ucieszyło to, że córci się spodobała moja zabawka.
                              Ale super!! Świetnie Ci to wyszło, ja jestem córką krawcowej ale niestety szyć nie umiem. Wciąż mam nadzieję że się nauczę, może na stare lata ale moja mama to ma naprawdę talent do tego, jak byliśmy mali to szyła mi i braciom wszystkie ubrania, nawet kurtki zimowe

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X