Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to może być ciaża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy to może być ciaża

    witam? staram się z mężem o dziecko od 3 miesięcy. od ostatniego potencjalnego razu minęło 12 dni. od 3 dni boli mnie brzuch ale innych objawów nie mam. nie pytam o to kiedy zrobić test czy coś w tym rodzaju. tylko jestem Ciekawa czy można być w ciąży i nie mieć objawów bo niektóre kobiety jak wypisują to ze już w pierwszych dniach miały objawy. nie wiem czy to po prostu jest wmawianie sobie ciąży gdyż bardzo jej pragniemy ...
  •    
       

    #2
    Odp: czy to może być ciaża

    Napisane przez etylinka2015 Pokaż wiadomość
    witam? staram się z mężem o dziecko od 3 miesięcy. od ostatniego potencjalnego razu minęło 12 dni. od 3 dni boli mnie brzuch ale innych objawów nie mam. nie pytam o to kiedy zrobić test czy coś w tym rodzaju. tylko jestem Ciekawa czy można być w ciąży i nie mieć objawów bo niektóre kobiety jak wypisują to ze już w pierwszych dniach miały objawy. nie wiem czy to po prostu jest wmawianie sobie ciąży gdyż bardzo jej pragniemy ...
    nie chce studzić Twojej nadzieji - poczekaj cierpliwie d dnia spodziewanej @ - wiem wiem ciężko się czeka przerabiałam takie czekanie nie raz, ani nie dwa - też jak człowiek pragnie czegoś szczegolnie tych dwoch kreseczek to chcac nie chcac wmawia sobie pewne rzeczy, w każdym razie trzymamy kciuki za Ciebie i koniecznie pochwal sie nam jaki bedzie wynik tego oczekiwania , ja powiem CI zaszłam w ciąże bedąc świecie przekonana ze w tym akurat czasie nie ma szans na dziecie - bo stres, bo problemy - czy mialam objawy ciezowe nieee - jak zrobilam test i byly II kreski byłam w szoku, objawy pojawily sie dopiero za jakis czas

    Skomentuj


      #3
      Odp: czy to może być ciaża

      Napisane przez etylinka2015 Pokaż wiadomość
      witam? staram się z mężem o dziecko od 3 miesięcy. od ostatniego potencjalnego razu minęło 12 dni. od 3 dni boli mnie brzuch ale innych objawów nie mam. nie pytam o to kiedy zrobić test czy coś w tym rodzaju. tylko jestem Ciekawa czy można być w ciąży i nie mieć objawów bo niektóre kobiety jak wypisują to ze już w pierwszych dniach miały objawy. nie wiem czy to po prostu jest wmawianie sobie ciąży gdyż bardzo jej pragniemy ...
      Ja nie miałam żadnych objawów w cyklu w którym się nam udało i właściwie później też żadnych wymiotów, zachcianek czy senności. Powodzenia i pochwal się pozytywnym testem

      Skomentuj


        #4
        Odp: czy to może być ciaża

        Ja byłam bardzo śpiąca, jakieś 2 tygodnie od powołania do istnienia córeczki, wymioty dopiero w 6 tygodniu się pojawiły. Kłucie też miałam, takie jak podczas owulacji miewałam, też jakieś 2 tygodnie od zadziałania. Wszystko to jest indywidualną bardzo sprawą. też w każdym objawie dopatrywałam się ciąży życzę powodzenia i by się udało

        Skomentuj


          #5
          Odp: czy to może być ciaża

          Napisane przez etylinka2015 Pokaż wiadomość
          witam? staram się z mężem o dziecko od 3 miesięcy. od ostatniego potencjalnego razu minęło 12 dni. od 3 dni boli mnie brzuch ale innych objawów nie mam. nie pytam o to kiedy zrobić test czy coś w tym rodzaju. tylko jestem Ciekawa czy można być w ciąży i nie mieć objawów bo niektóre kobiety jak wypisują to ze już w pierwszych dniach miały objawy. nie wiem czy to po prostu jest wmawianie sobie ciąży gdyż bardzo jej pragniemy ...
          No ja akurat nie miałam zadnych objawów poza myślami z esię udało.
          Test najlepiej zrób w dniu sodziewanej miesiączki, bo wcześniej może być negatywny

          Skomentuj


            #6
            Odp: czy to może być ciaża

            I najlepiej test z porannego pierwszego moczu zrobić. Jak ja zrobiłam z popołudniowego (poczatek początkowy to był) to nie wyszło, a z porannego za jakiś czas już tak

            Skomentuj


              #7
              Odp: czy to może być ciaża

              Ja w żadnej ciąży nie miałam objawów :-) w pierwszej aż do 12 tygodnia, w drugiej do 10..tak więc spokojnie czekaj bo nawet test w tak wczesnej ciąży moze nie zadziałąć :-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czy to może być ciaża

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Ja w żadnej ciąży nie miałam objawów :-) w pierwszej aż do 12 tygodnia, w drugiej do 10..tak więc spokojnie czekaj bo nawet test w tak wczesnej ciąży moze nie zadziałąć :-)
                No to szczęściara z Ciebie Ja straaasznie wymiotowałam i byłam bardzo przeczulona na zapachy. Nie mogłam lodoki otworzyć bo wydawało mi się że strasznie śmierdzi

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: czy to może być ciaża

                  dziękuję za odpowiedzi kobietki . no nic mi nie pozostaje jak czekanie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: czy to może być ciaża

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    I najlepiej test z porannego pierwszego moczu zrobić. Jak ja zrobiłam z popołudniowego (poczatek początkowy to był) to nie wyszło, a z porannego za jakiś czas już tak
                    Dokładnie najlepiej z rannego moczu, wszędzie to można wyczytać, jest wtedy największe stężenie tego hormonu, w dzień wydalamy to co wypijemy w ciągu dnia więc nie ma sensu, jeśli to są początki ciąży to raczej nie zobaczymy 2 kresek.

                    My jak zaczeliśmy się starać o dziecko to zrobiłam sobie zapas testów owulacyjnych i ciążowych na allego, bo wychodziły duzo taniej i nie zastanawiała m się czy juz czy jeszcze poczekać, jak mnie naszło to robiłam, aż w końcu zobaczyłam to co pragnełam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: czy to może być ciaża

                      tak od rayu ciąży nie czuć, a pierwsze objawy, to dopiero po około miesiącu od zapłodnienia najwcześniej, chociaż zdarza się, że sam moment zagnieżdżania się jajeczka jest odczuwalny w postaci objawów takich jak ogromna temperatura ból głowy, - nie można się ruszyć z łóżka przez 3 dni, objawy ostrej grypy, ale bez zapalenia kaszlu , kataru itd

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: czy to może być ciaża

                        Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                        tak od rayu ciąży nie czuć, a pierwsze objawy, to dopiero po około miesiącu od zapłodnienia najwcześniej, chociaż zdarza się, że sam moment zagnieżdżania się jajeczka jest odczuwalny w postaci objawów takich jak ogromna temperatura ból głowy, - nie można się ruszyć z łóżka przez 3 dni, objawy ostrej grypy, ale bez zapalenia kaszlu , kataru itd
                        szczerze powiedziawszy nie slyszalam o takich objawach zagnieżdżającego się jajeczka - no ale moze sie zdarzaja ;/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: czy to może być ciaża

                          no niestety nie udało sie a okres dostałam jeszcze dwa dni wczesniej niż powinnam ....

                          Skomentuj


                            #14
                            ciąża

                            witam! dziewczyny jak wczesniej pisałm staram sie o dziecko. teraz okres spóźnia mi sie 4 dni piersi mnie bolą ( sutki strasznie ) dodam ze okres zawsze miałam bardzo regularny. test zrobiłam dwa dni temu i był negatywny czy moge byc w ciaży?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: ciąża

                              Może lepiej spróbuj powtórzyć test za kilka dni (najdokładniejszy jest z badania krwi) jeśli nadal nie będziesz pewna to warto udać się do lekarza, objawy opóźniania się miesiączki mogą być różne, zdenerwowanie zmiana tryby życia czy inne.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X