Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrzest dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Chrzest dziecka

    My nie czekaliśmy z chrzcinami, uważam że powinno się to robić jak najszybciej. Chrzciliśmy w wieku 3 miesięcy. Takie małe dziecko zazwyczaj przesypia mszę.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Chrzest dziecka

      My chrzciliśmy dzieciaczki jak miały 5 tygodnie. Grzeczne były w kościele nie wierciły sie, a i na imprezie w domu spokojne były i mogliśmy sobie posiedzieć i pogadać

      Skomentuj


        #63
        Odp: Chrzest dziecka

        Mi mąż też podpowiedział, ze czym mniejsze dziecko tym jest spokojniejsze w kościele. Wystarczy tylko, ze ma sucho i jest najedzone. W ramionach mamy zazwyczaj spokojnie przesypia całą mszę. Dlatego nie warto z tym zwlekać.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Chrzest dziecka

          Córka była malutka bo miała 6 tygodni Natomiast synek skończył 4 miesiące i powiem szczerze, że żadnej różnicy dla mnie nie było To wszystko zależy od rodziców i czy wszystko dobrze z dzieckiem. Taki większy maluch już może bardziej uczestniczyć w ceremomni np. u nas synek śmiał się do księdza gdy go chrzcił Piękna pamiątka

          Skomentuj


            #65
            Odp: Chrzest dziecka

            A ja myślę, że starszy maluch to raczej będzie znudzoną tak długą mszą. Sama to widzę po dzieciach. I nie wyobrażam sobie chrzcić np. roczniaka.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Chrzest dziecka

              Im młodsze dziecko tym lepiej. Raczej do momentu ukończenia roczku bym nie czekała.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Chrzest dziecka

                To zalezy znam przypadki, że dziecko miało 2 miesiące ale także i 2 lata.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Chrzest dziecka

                  Ja jednak jestem za tym, by trochę poczekać. Takie małe dziecko tez nie jest dobrze stresować.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Chrzest dziecka

                    Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
                    Ja jednak jestem za tym, by trochę poczekać. Takie małe dziecko tez nie jest dobrze stresować.
                    Wydaje m i sie ze takie małe dziecko mniej odczuje chrzest niż starsze które już wiecej rozumie zaczyna sie wstydzić jest bardziej ruchliwe chciało by sie pokręcić a rodzice nie pozwalają i jeszcze lanie wody to dla wiekszego dziecka jest większy stres niż dla takiego małego które jest nieświadome co się wokół niego dzieje

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Chrzest dziecka

                      Witam. Z mojego doświadczenia najwięcej chrztów jest do 6 miesiąca.
                      Pozdrawiam
                      Dariusz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Chrzest dziecka

                        Gdy dziecko jest mniejsze chyba łatwiej nad nim zapanować w kościele, łatwiej je przytrzymać podczas obmywania głowy wodą święconą.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Chrzest dziecka

                          Naszego Kamilka ochrzciliśmy, gdy miał 3 miesiące. Razem z mężem doszliśmy do wniosku, iż jest to idealny moment, aby przeprowadzić go przez ten obrzęd, a także zorganizować imprezę z tej okazji. I to właśnie z przyjęciem był największy kłopot! Zależało nam na dużej sali, aby pomieścić sporą ilość gości. Dopiero http://palacwkonarach.pl/ , wraz ze swoją salę i kuchnią w zupełności sprostał temu zadaniu.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Chrzest dziecka

                            Niedawno chrzciliśmy synka siostry. Co do miejsca na organizację przyjęcia to u nas sprawdziła się gospoda we Wrześni Gospa Ejo. Mają pyszną tradycyjną kuchnie polską i śródziemnomorską, dobrze zorganizowany personel i po prostu miło tam i ładnie. Zadowoleni byliśmy z tego jak się to udało.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Chrzest dziecka

                              Ja swojego ochrziłąm jak miał 8 lat, bo sam się zadeklarował, że chce

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Chrzest dziecka

                                Moj syn mial 8 miesiecy i uwazam ze to bardzo dobry wiek kolezanka chrzcila w zeszlym miesiacu corke roczna i tez bylo spoko dziecko juz bardziej kumate nie bardzo wiedzialam co na prezent wybrac i szukalam porad na necie https://www.smyk.com/porady/styl-zyc...ny-a-co-wybraa bo z chlopczykiem a dziewczynka to inna bajka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X