Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Ja podawalm witamine k do ukonczenia przez dzieck trzech miesiecy tak kazal lekarz i tego sie trzymalam

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

      Ja jak karmiłam mm to witaminy K nie musiałam podawać. Przy naturalnym karnieniu koleżanka podawala witaminę K do ukończenia trzeciego miesiaca życia maluszka. Mi pediatra zawsze pytała się jak karmie, bo jak naturalnie to witamina K potrzebna.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

        Pewnie, że trzeba podawać. Mi udzielono takich informacji przy wypisie ze szpitala przy córci ale i teraz podczas porodu syna więc uważam to za ważną sprawę wszystko dla dobra dzieciątka A tej witaminy maluch sam nie wytworzy tyle ile mu potrzeba.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

          zgodnie z wytycznymi z szpitalnego wypisu - witaminę k podawać do skończonego trzeciego miesiąca życia

          Skomentuj


            #50
            Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

            Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
            zgodnie z wytycznymi z szpitalnego wypisu - witaminę k podawać do skończonego trzeciego miesiąca życia
            Po porodzie maluch dostaję dawkę witaminy K i to taką dużą i potem właśnie po skończeniu 8 doby bodajże trzeba podawać witaminę K do skończenia 3 miesiąca.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X