Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ja pracuję 24h/dobę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja pracuję 24h/dobę

    wszystkie osoby pozostające w domu z dzieckiem powinny przyznać mi rację...My pracujemy 24 godziny na dobę....ktoś powinien nam za to zapłacić...tylko kto?
  •    
       

    #2
    Świeta racja,tylko szkoda, że przynajmniej mnie nikt nie rozumie, wszyscy moi domownicy traktują dom jak azyldo odpoczynku,a gdzie ja mam odpocząc?

    Skomentuj


      #3
      To bardzo trudna sprawa. Zwlaszcza przy maluchu. Mysle, ze cale ustawodowastwo w Polsce jest tak skonstruowane, ze zwalnia "wszystkich" z szacunku do matek wychowujacych dzieci w domu. Gdyby ich praca uznana byla za prace to wtedy byloby latwiej.
      D

      Skomentuj


        #4
        to racja, że uważa się iż kobieta która "tylko" zajmuje się dziećmi w domu, to w sumie nic nie robi. Takim co tak twierdzą życzyłabym pobyć z dwójka milusińskich w domu choćby całą dobę, powodzenia!

        Skomentuj


          #5
          Niestety takie sa myslenia niektórych ludzi,myslą że jak kobieta siedzi w domu z dzieckiem to nic nie robi.A obiad ,pranie,sprzatanie samo sie robi, rzucą pare złotych rodzinnego i to ma ci wystarczec,a ile trzeba sie obiegac za tymi papierami.

          Skomentuj


            #6
            No niby racja, ja też siedzę z maluchem w domu, ale np nie
            wyobrażam sobie pójścia do pracy i robić to co robię teraz.
            Przechlapane mają mamy co i pracują, opiekują się dziećmi i
            zajmują domem Wole już tylko siedzieć w domu

            Skomentuj


              #7
              najgorsze jest to, że nikt nam za to nie podziękuje nawet. wszyscy uwazają że jak kobieta siedzi w domu to musi wykonywać wszyskie obowiązki, a my to robimy z czystego serca. ja już mam dosć. czasmi już nie mam sił na kąpiel




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Basia101"wszystkie osoby pozostające w domu z dzieckiem powinny przyznać mi rację...My pracujemy 24 godziny na dobę....ktoś powinien nam za to zapłacić...tylko kto?"

                Przeprowadzajcie sie do Holandii, tu za prace w domu dostajesz 'powazne' zwroty podatkowe
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj


                  #9
                  grygoranna noo i super !!! Przynajmniej ktoś docenia mamy
                  wychowujące dzieci i prowadzące dom.
                  Inteligentny kraj !!! No bo jakby nie było wychowujemy kolejnych
                  obywateli, którzy będą prowadzić gospodarkę kraju, prawda ??
                  To się nazywa inwestycja

                  Skomentuj


                    #10
                    Też jestem tego samego zdania. Mój syn ma 11 miesięcy, zaczyna chodzić,jest tam że czasem nie mam siły wskoczyć do wanny, mały daje wycisk konkretny, ale cieszę się że jestem z nim w domku i widzę jak się dziecko rozwija pięknie
                    Mąż mój pracuje i chyba nie było dnia w którym nie usłyszałam że jest zmęczony Przecież my też kiedyś pojdziemy do pracy i co mamy zrobić? Kro będzie sprzątał, gotował i zajmował się dzieckiem? Wszystko spada na nas,może zostaniemy docenione
                    Pozdrawiam
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Witam. Mój synuś wkrótce skończy 2 lata. Zgadzam się, że w naszym kraju nikt nie docenia mamy niepracującej. Wychwalane są tylko te co pracują za swoją zaradność i zmysł organizacyjny żeby pogodzić i bycie pracownikiem i mamą. Ale ja wolę być z dzieckiem w domu. Mój mąż mnie popiera i sam powtarza , ża pracuję na 3 etaty (3 x 8= 24) Chciałabym pracować, ale nie tracąc tego co najważniejsze z życia mojego dziecka. Nie chcę słyszeć od dziadków o postępach mojego dziecka, ale sama je przeżywać. Nie chcę być weekendowym rodzicem. Pozdrawiam inne mamy nie spieszące się by wrócić do pracy zawodowej
                      Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja sie ciesze ze mozemy wraz z mezem pozwolic sobie na to bym nie pracowala i zajmowala sie synkiem. Wole to niz prace - praca to zbyt duza strata tego wszystkiego czego jestem swiadkiem podczas rozwoju mojego synka. Nie poswiecilabym tego dla jakiejs tam kariery.
                        Fakt panstwo mogloby pomyslec o jakims wynagrodzeniu dla mam ktore nie pracuja wogole.Pracjace mamy dostaja kase na macierzynskim a my to co ? Gorsze jakies ?

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja tez bardzo sie ciesze ze mozemy sobie pozwolic na to ze jestem w domu z synkiem.Owszem,sa dni kiedy brakuje mi towarzystwa doroslych i oderwania od codziennych zajec ale dzieci tak szybko rosna ze nie wyobrazam sobie zostawic mojego malucha z niania albo w zlobku.Mieszkam we Francji i dostaje cos w rodzaju zasilku pielegnacyjnego na dziecko dlatego wlasnie ze nie pracuje 170euro miesiecznie.Tutaj to nie jest duzo ale zawsze cos

                          Skomentuj


                            #14
                            Dodam ze nie jestem na macierzynskim i przed ciaza nie pracowalam w tym kraju

                            Skomentuj


                              #15
                              Mi nawet te 170 eurasow by starzcylo - zawsze na waciki by bylo :P

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X