Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krem do buzi na jesień i zimę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    pewnie se kupię jak już będę na miejscu....pamiętasz ile dałaś za to mleczko??nie znam ceny w PL ale pewnie drogo..

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      tu tez tanie nie bylo ok 15 euro ale nie szualam ,moze gdzies byc promocja

      Skomentuj


        #78
        Napisane przez emilka620 Pokaż wiadomość
        Znalazłam dziś z Nivea Baby mleczko ochronne na słonko z filtrem faktor 50+ a pisałyście że więcej jak z faktorem 30 z Nivea nie mają.. pewnie chodziło Wam konkretnie o sam krem tak?
        bo w tamtym roku nie było. My użwyalismy kosmetyków Nivea i też chciałam z tej firmy ale tak jak pisała Nusiak tylko SPF 30
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #79
          Napisane przez froch Pokaż wiadomość
          pewnie se kupię jak już będę na miejscu....pamiętasz ile dałaś za to mleczko??nie znam ceny w PL ale pewnie drogo..
          u mnie w aptece ok. 65 zł z woda termalna gratis.

          a powiedzcie co jaki czas smarować dziecko tym kremem z faktorem 50? na jaki czas taki krem daje ochronę? kiedys słyszałam gdzieś że 1 faktor to 15 minut ale nie wiem ile w tym prawdy.

          juz doczytałam.
          http://lula.pl/lula/1,95647,6585209,...onecznych.html
          Last edited by pinklady; 22-05-2009, 19:41.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #80
            ja swoim dzieciom stosyję specjalny krem-odżywka Nanobase do pielęgnacji i ochrony delikatnej skóry dziecka przy każdej pogodzie. Doskonale chroni ją przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych (zimno, wilgoć, wiatr, słońce)
            Znakomicie wchłania się uelastycznia skórę . Nie wykazuje działania drażniącego i alergizującego.
            zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych,cena ok.30zł -naprawdę warto.

            Skomentuj


              #81
              Ja stosuję Nanobase wyjątkowo łagodną i delikatną odżywkę do codziennej pielęgnacji dzieci,która -zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, działa leczniczo,koi podrażnienia.jest dostępna w aptekach i polecana przez dermatologów.

              Skomentuj


                #82
                Ja stosuję dla mojej małej krem Nivea 30 i jest straszny, ciężko się rozsmarowuje i pozostawia biały nalot i strasznie wysusza skórę, a przy kąpieli ciężko go zmyć. Jak najszybciej muszę kupić inny, nie polecam Nivea.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Ja używam z Ziaji Ziajka dla dzieci 30+ i jesteśmy zadowolonie.Mały ma 6 miesięcy i jest ok smarujemy nim buzke rączki teraz jak były te upały ogólnie ciężko go wsamrować ale dość przyjemnie pachnie i cena nie jest powalająca

                  Skomentuj


                    #84
                    my mamy kremik w spray'u dla niemowląt firmy AVENE 40 spf, choć zastanawiam się nad "pięćdziesiątką"

                    jeden minus: dość droga inwestycja

                    Skomentuj


                      #85
                      zestaw Athelios La Roche-Posay mleczko dla dzieci + woda termalna

                      Dostałam do przetestownia zestaw Athelios La Roche-Posay mleczko dla dzieci + woda termalna. Przesyłka z zestawem przyszła w tempie wręcz błyskawicznym i już w trakcie tego długiegi weekendu miałam możliwość przetestowania mleczka.

                      Szczerze mogę napisać, że mleczko jest rewelacyjne. Ma bardzo lekką konsystencję dzięki czemu delikatnie rozsmarowuje się na skórze. Dla mnie to bardzo ważne, bo synek nie lubi jak go się smaruje i gdy używałam kremów Nivea Baby czy Lirene to krzyczał jakbym mu krzywdę robiła. Teraz nie mam z tym problemu.

                      Mleczko jest bezzapachowe i nie wywołuje reakcji alergicznych. Stanowi idealną ochronę nawet dla dziecka o bardzo jasnej karnacji (taką właśnie ma mój synek).

                      Wody termalnej na razie nie miałam okazji wypróbować. I całe szczęście

                      Wszystkim mamom mogę polecić to mleczko jako idealną ochronę delikatnej skóry dziecka.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        amie7 jak mozna dostać taki zestaw testowy?
                        bo ja juz kilka razy ten zestaw ogladałam w aptece ale wczesniej kupiłam vichy 50+ ten jest dobry ale lubię nowości zwłaszcza że to spray co ułatwia zycie
                        więc zanim zainwestuje kolejne 60 zeta to mogłabym wczesniej przetestować...
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #87
                          Ja dowiedziałam się o tym na forum:
                          http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=2903

                          Wyraziłam chęć przetestowania tych kosmetyków i babeczka sama się do mnie odezwała. Innych namiarów nie posiadam. Można spróbować może jeszcze się uda.
                          Dodam tylko, że to mleczko dla dzieci to nie jest spray ale jest naprawdę delikatne i wyśmienicie się rozprowadza oraz wchłania się natychmiastowo.


                          Skomentuj


                            #88
                            a widzisz babka w aptece mówiła że to spray czy pianka, nie pamiętam.
                            dzięki za info.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #89
                              Dziewczyny ja mam spray La roche posay dla dzieci a kolezanka mleczko i oby dwa sa super tu w fr w tej samej cenie.Ostatnio kupilam w aptece (spray sie juz konczy) mleczko dla synka z ADERMA i tez jest bardzo dobre a tansze u nas o 5 euro...

                              Skomentuj


                                #90
                                a widzisz dotka to ja ten spray widziałam.
                                a ja uzywam A-Dermy do kapania i po kapaniu do smarowania, dermatolog mi poleciła bo to kosmetyki do atopowej skóry, to francuskie kosmetyki i też i nie tanie u nas ale dobre.
                                nie wiedziałam że mają tez kosmetyki przeciwsłoneczne, muszę się rozejrzec po aptekach.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X