Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uczulenie na jajko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    uczulenie na jajko?

    Witam,
    Moj 9 miesieczny synek jest alergikiem wiec bardzo ostroznie rozszerzam mu dietę, Żółtko zaczełam mu podawac jak skończył 7 miesięcy. Dostawał małe ilości i wszystko było w porządku do czasu gdy podałam mu w zupce całe żółtko. Synek bardzo wymiotował. Odczekałam miesiąc (nie miałam 100% pewności że to po jajku) i dałam mu niewielką ilośc. Syn znowu wymiotował.
    Czy tak wygląda reakcja alergiczna na jajko czy to cos poważniejszego?
    Dodam, że jak ja zjem jajko nie ma żadnych objawów.
    pozdrawiam
  •    
       

    #2
    hmm nie wiem.moje dziecie jak mialo alergie na jajko to po spozyciu robily jej sie plamy na twarzy ale nie wymiotowala
    shannon

    Skomentuj


      #3
      No własnie wysypką i biegunką mój syn reaguje na białko krowie. Nigdy wcześniej nie wymiotował.
      W każdym razie idę w czwartek do lekarza.

      Skomentuj


        #4
        wiesz moze mu to poprostu nie smakuje.syn mojej siostry wymiotowal jak przestala go karmic piersia a zaczela podawac mleko sztuczne.chyba w ramach protestu tak robil.
        warto jednak zapytac profesjonaliste no ale moze sa tu jakies mamy ktore tez mialay ten problem
        shannon

        Skomentuj


          #5
          mojej jak dawałam jajecznicę to mi wymiotowała,po miesiącu niedawania teraz juz je normalnie.

          Skomentuj


            #6
            a dodajesz ugotowane zółtko czy surowe do zupy?

            Skomentuj


              #7
              Ale jemu jajko bardzo smakuje
              I nie wymiotuje od razu tylko po paru godzinach

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a moze to cos innego w zupie albo nie ma zwiazku?!
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  Gotuję jajko i wcześniej dawałam do zupki, ale dziś chciałam dac naprawdę niewiele więc zjadł osobno.

                  Skomentuj


                    #10
                    nie martw się MaWitka

                    Moja córka miała to samo, po próbie podania żółtka w zupie (miała ok.8 miesięcy) - zwymiotowała. Kiedy rozmawiałam z moją pediatrą powiedziała mi, że może być po prost dla niej jeszcze za wcześnie. Zrobiłam przerwę 3 tygodnie, spróbowałam znów i powtórzyło się to samo - zwymiotowała. Zrobiłam przerwę miesiąc i znów podałam ale nie w zupie, tylko ugotowane na twardo, i znów to samo. Odczekałam kolejne 3 tygodnie i zjadła ze smakiem całe jajo(jajecznicę) i już teraz jest dobrze Tak więc po prostu może jeszcze za wcześnie dla twojego syna
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja od 8 miesięcy próbuje dać mojemu dziecku jajko i mimo że ma 1.5 roku dostaje okropnej wysypki a mało tego ostatnio jak dostał w barszczyku ugotowane jajko to pół dnia wymiotowałPoprostu organizm odrzuca bo mu szkodzi!I muszę zastępować jajko innymi produktami!Pozdrawiam
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj


                        #12
                        Ewa, nam pediatra zalecił zastąpienie jaj kurzych przepiórczymi. Jesteśmy po pierwszej próbie i (odpukac....) wszystko było ok.

                        Skomentuj


                          #13
                          No i widać co może poradzić dobry pediatra bo mój stwierdził przerwę w jajkach na 3 miesiące a później kolejna próba!To samo z mlekiem ponieważ moje dziecko do tej pory ma na nie alergie!Muszę spróbować!Może się udaDzieki
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: uczulenie na jajko?

                            moj maluszek skonczyl 8 miesiac zaczelam mu podawac zoltko w zupce co drugi dzien i dostal wysypki w kroczu , na pachwinie , oraz na szyi.
                            ilona1974

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: uczulenie na jajko?

                              jajko jest produktem alergennym mi wykluczono w diecie sporo produktów a jajko mimo ze może uczulać zostawiono bo jest bardzo odżywcze

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X