Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płeć dziecka, kiedy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Płeć dziecka, kiedy?

    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
    Moja teściowa mając czterech synów urodziłą córkę i były osoby, które twierdziły, że to nieszczęście heh. Także.... Ja się cieszę, że moja rodzina i znajomi należą do ludzi normalnych - nie wierzą w zabobony i nie włażą z buciorami w czyjeś sprawy. Także u mnie takie komentarze raczej są nie do pomyślenia.
    Co za ludzie... Mentalność ludzka nie zna granic. Moja rodzina też nie komentowała tego zbytnio, wszyscy cieszyli się, że synek jest zdrowy. Moi rodzice mają 5 wnuków i są z tego powodu dumni. Wkurzają mnie tylko przygaduchy mamy znajomych, którzy twierdzą, że dopóki nie urodzi się wnuczka to nie będzie babcią.


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Płeć dziecka, kiedy?

      To wszystko jest również zależne od tego czy dziecko z nami współpracuje podczas UG. Czasami się tak odwróci do nas tyłem, że lekarz nie jest w stanie nic wyłapać

      Skomentuj


        #63
        Odp: Płeć dziecka, kiedy?

        U nas dopiero pod kiniec 7 miesiaca synek ujawnił się, ze jest synkiem. Wcześniej nie chciał współpracować z lekarzem i zawsze był tyłem odwrócony.

        Skomentuj


          #64
          Odp: płeć dziecka

          nie chciałam początkowo znać płci chciałam aby to było wielką niespodzianką ale lekarz przypadkiem powiedział także poznałam wcześniej niżeli chciałam. ale z drugiej strony to fajnie bo wiedziałam co mam zakupic dla maluszka

          Skomentuj


            #65
            Odp: Płeć dziecka, kiedy?

            My jesteśmy na etapie starań, ale właściwie płeć jest mi obojętna. Najwazniejsze, zeby dziecko bylo zdrowe

            Skomentuj


              #66
              Odp: Płeć dziecka, kiedy?

              Coś mi się nie chce wierzyć w tą metodę, brzmi jak zbdura .

              Skomentuj


                #67
                Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                My poznaliśmy płeć ok. 5 miesiąca ciąży. Byliśmy bardzo ciekawi czy będzie to dwóch chłopców czy dwie dziewczynki. Lekarz od początku obstawiał, że będą to bliźniaki jednojajowe i sprawdziło się :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                  No przeciez kazde dziecko rodzice beda kochac nawet jak chcieli dziewczynke a bedzie chlopczyk...
                  Ale wszystko zalezy od genów mezczyzn, no oni w chromosomie przekazuja plec Nawet zadnymi pozycjami, po ktorych rzekomo ma byc chlopczyk lub dziewczynka, nic sie nie wskora

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                    My w 4 miesiącu poznaliśmy, chociaż lekarz zaznaczył, że nie jest na 100% pewny, jednakże później potwierdziło się, że to dziewczynka.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                      My dowiedzieliśmy się po 13 tygodniu, a w 17 było ponowne już potwierdzenie że chłopczyk
                      Nie do końca wierzyliśmy w metody które miałyby ułatwić nam to żeby był chłopak, ale nam się udało.
                      Z dziewczynkami podobno nieco trudniej bo plemniki żeńskie są wolniejsze ale za do dłużej żyją.
                      Jeżeli byłaby dziewczynka cieszylibyśmy się tak samo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                        W pierwszej ciąży dowiedzieliśmy się bardzo szybko, bo już w 12 tygodniu , podczas badania usg. Mamy świetnego lekarza.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                          w pierwszej ciązy szybko wiedziałam. W drugiej na początku lekarz powiedział że syn a dopiero pod koniec oznajmił ze córka

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                            Czekladka24, to musieliście być z mężem bardzo zaskoczeni tą wiadomością Mi lekarz od początku do końca mówił, że będzie synuś


                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                              Ja się dowiedziałam dość późno, bo około 8 miesiąca, gdyż na początku chciałam mieć niespodziankę, a potem zmieniłam zdanie.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Płeć dziecka, kiedy?

                                To jest bardzo zależne od ułożenia się dzidziusia W pierwszej ciąży o płci dowiedziałam się w 26 tygodniu- była to dziewczynka może dlatego najtrudniej do wychwycenia Natomiast w drugiej ciąży już w 13 tygodniu mój lekarz powiedział, że będzie chłopiec I wszystko się sprawdziło Mam śliczną parkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X