Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

    Weź udział w naszym konkursie na Dzień Dziecka - dodaj do naszego wątku konkursowego kilka zdań o tym, który ze zwierzaków byłby najlepszym przyjacielem twojego dziecka. Do wygrania 6 ubranek-otulanek.




    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Obejrzyj zdjęcia ubranek-otulanek i wybierz, który z nich byłby najlepszym przyjacielem twojego dziecka.

    Do wygrania 6 ubranek-otulanek z kolekcji Anny Dereszowskiej - zobacz nagrody w konkursie!


    By wziąć udział w konkursie, napisz na dole swoją odpowiedź!

    Konkurs trwa od 19.05.2017 do 28.05.2017

    Zobacz też:



    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

    Dla mojego synka na pewno najlepszym przyjacielem byłaby niebieska małpka bo ona sam jest jak małpeczka. Od małego jesteśmy tzw. "chuściochami" czyli nosimy się w chuście a wtedy mój synek łapie mnie tak jak małe małpki łapią swoje mamy i mocno się przytula. Niebieska małpka na pewno przypadłaby mu do gustu również z powodu koloru i jej genialnego uśmiechu - lubimy się śmiać to pośmialibyśmy się razem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

      Mały Maurycy szuka swojego przyjaciela,
      który w śnie pomocy mu udziela.
      Otuli jego delikatne ciało,
      a zarazem pobawi się z nim śmiało.
      Jego ściany pokoju zdobi króliczek urodziwy,
      więc synek marzy, że któregoś dnia przybędzie prawdziwy.
      Przygląda mu się z uwagą Maurycuś,
      i chce być tak sprytny jak króliczek Kicuś.
      Nie zniknie wtedy dziecka radość z buzi,
      gdy taki przyjaciel go nigdy nie znudzi.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

        zdecydowanie szary króliczek!!
        Moje córeczki kolekcjonują króliczki, zajączki! Uwielbiają je!!
        U Babci Werci na Wsi mają swojążywe króliczki Biały fafiś i szary miluś!!
        Mam nadzieje że ten słodki króliczek trafi właśnie do nas miłośniczek króliczków!!!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

          Ubranko-otulanko które pasuje do mojego synka jest krokodyl który dla mojego synka jest podobny do smoka. A jak każdy mały chłopiec lubi smoki dinozaury i piłki a jak by połączyć to wszytko i zabierać smoka na treningi piłki i chować tam strój to by była super sprawa i możliwość pokazania kolegą swojego nowego przyjaciela

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

            Dla mojego synka zdecydowanie wybralabym czerwonego slonika, poniewaz jak wiadomo slonik przynosi szczescie, a szczescie dziecka jest najwazniejsze

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

              Dla mojego jeszcze przebywającego w brzuchu Maleństwa razem z mężem wybieramy Otulankę Dinozaura.
              Dlaczego? Bo od samego początku ciąży ten mały 'Dino' mocno daje mi się we znaki : - ( , i kiedy po jednej z pierwszych wizyt u doktora wracaliśmy do domu, nazwaliśmy jeszcze wtedy tę "małą kropkę" - "Małym Dino", który jak na drapieżnika przystało - sieje postrach w moim brzuchu i nie daje spać przyszłej mamie ;-) ...ale mamy nadzieję, że kiedy już się narodzi - będzie tym dobrym Dino-zaurem z bajek dla dzieci

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                Zuzia ze Słonika Felusia by się ucieszyła,
                bo to radosna jest dziewczyna.
                Za uszko i nosek by złapała,
                czasami na niego pokrzyczała.
                Za nóżkę Felusia by potrzymała,
                i jak latać by mu pokazała.
                Na koniec Felusia by przytuliła i
                po całym dniu do snu utuliła.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                  Moja coreczka kocha zwierzatka i najlepszy dla niej byl by kroliczek. Mamy jednego ale jest juz taki wyciapany ze szkoda go wyrzucic jak wide jag go kocha. Moze w nowym zakochala by sie tak sam a jestem wrecz pewna. To jej ulubione zwierzadko i nawet mamy kroliczka ale dziwli nas 1450km od niego i qidzimy go co 3miesiece na okolo 2 tygodnie corcia za nim teskni

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                    Moja coreczka kocha zwierzatka i najlepszy dla niej byl by kroliczek. Mamy jednego ale jest juz taki wyciapany ze szkoda go wyrzucic jak wide jag go kocha. Moze w nowym zakochala by sie tak sam a jestem wrecz pewna. To jej ulubione zwierzadko i nawet mamy kroliczka ale dziwli nas 1450km od niego i qidzimy go co 3miesiece na okolo 2 tygodnie corcia za nim teskni

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                      Myślę, że moja Marysia,
                      się ucieszy z kota-Łasusia.
                      Niczym kot jest mleka smakoszem,
                      nie zostanie już raczej jaroszem.
                      Kocha mleko od urodzenia,
                      przed snem i do jedzenia.
                      Biały płyn jej odpowiada
                      i do końca wszystko zjada.
                      Mleka nigdy nie ma dosyć,
                      po nim siły są by psocić.
                      Bidon ładnie ubierzemy
                      i na spacer zabierzemy.
                      A gdy sen zmorzy oczka,
                      spełni rolę przytulaczka!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                        Uwielbiam wielofunkcyjne gadżety dla młodych rodziców-Ubranko Otulanko to strzał w dziesiątkę a najbardziej mojemu maluchowi przydałby się Giguś,dlaczego ? bo pomoże mojemu synkowi przezwyciężyć swoje małe słabości i nocne strachy.

                        Tak siedzę myślę i właściwie nie wiem sam!
                        Kto zgadnie gdzie jest Giguś temu buziaczka dam!
                        Może schował się gdzieś w mojej kieszeni?
                        Może leży gdzieś na kanapie i się leni?
                        A może uciekł gdzieś w gęsty,zielony las.
                        Gigusiu gdzie jesteś?, już na pomoc Adriankowi nastał czas!
                        Oooo jesteś już mój bohaterze wielki i wspaniały.
                        Przy Tobie czuję się odważny choć jestem jeszcze taki mały!.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                          Mój syneczek przyjaciela poszukuje bo od września do przedszkola wędruje, smok Giguś o bezpieczeństwo Alanka by dbał, wszystkie smutki i strachy odganiał, do leżakowania byłby wspaniały, gdy nie będzie przy Alanku mamy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                            Wszystkie ubranka-otulannka są piękne! Najbardziej urzekł mnie czerwony słoń trąbalski jest on kapitalny! bardzo lubię wyraziste kolory, ponadto jest to ubranko-otulanko, spełniające kilka funkcji na raz. Po pierwsze jest to zabawka maskotka po drugie można do niej włożyć butelkę z napojem. W przeciwieństwie do butelek z nasadkami do chwytania, ubranko-otulanko może naprawdę być przyjemne w dotyku i z pewnością może stać się przyjacielem mojego maluszka. Słoń ma duże uszka, oraz dlugą poręczną trąbę, są to elementy, za które moj maluch będzie mógł przytrzymać butelkę kiedy mnie nie będzie. Jestem przekonana, że słonik z serii ubranka-otulanka jest wykonany z materiałów które są przyjemne dla paluszków mojego maluszka a zarazem rozwiną w nim poczucie bezpieczeństwa podczas przytulania i mojej nieobecności

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj 1 z 6 ubranek-otulanek. Konkurs na Dzień Dziecka

                              Kotek Łasuś to idealny przyjaciel dla mojego synka, Gutka.
                              Łasuś będzie uczył moje dziecko kocich zachowań - kociej mądrości, niezależności i podążania własnymi ścieżkami. Będzie uczył go zwinności,cierpliwości w dążeniu do celu, pewności siebie i przede wszystkim dystansu do świata, która pozwoli mu zmierzyć się w przyszłości z wszelkimi przeszkodami. Przy tym panowie będą ćwiczyć grację i urok osobisty, by nikt się im nie oparł. Imię Łasuś też pewnie nie jest przypadkowe bo wiadomo, że jedzenie jest jedną z najlepszych przyjemności życia. Gutek i Łasuś będą więc razem odkrywali nowe smaki i nowe potrawy. No i na koniec najwazniejsze- koty zawsze spadają na cztery łapy więc Gutek przy Łasusiu będzie bezpieczny.

                              pozdrawiamy
                              Iza i Gutek

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X