Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    Warto czy nie warto - trudne pytanie jeśli nie podajesz szczegółów. Wg mnie jeśli ktoś ma jakis problem i kompleks ztego powodu, to lepiej coś ze sobą zrobić i czuć się lepiej we własnym ciele. Ja leczyłam trądzik w gabinecie medycyny estetycznej. Robili mi laser aton i po serii zabiegów jest o wiele lepiej - bez wstydu pokazuję się na ulicy bez tony makijażu, wiec u mnie było warto.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Ja jestem świeżo po depilacji laserowej w Beaty Skin w Warszawie. Dla mnie to szok! Nie wiedziałam, że życie bez koniecnzości depilowania pach jest takie przyjemne Żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam :P

      Skomentuj


        #63
        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        A jakie zabiegi na usuwanie/zmniejszenie zmarszczek polecacie? Co u Was dało dobry i widoczny efekt?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          jasne sila zaparcia i motywacja sa najwazniejsze, ale ja w tamtym roku wychodzilam za maz i jak zwykle wszystko na ostatnia chwile nie bylo szans na zrzucenie kilogramow po ciazy, wiec zapisalam sie na zabieg modelowania sylwetki w Klinice Beauty Skin w Warszawie. Efekt mega! Wróciłam do formy i od roku cwicze + dieta - wszystko utrzymuje w normie

          Skomentuj


            #65
            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            osobiście nie mam nic przeciwko, botoks nie jest jakiś szkodliwy, za granica to już normalne. U nas jeszcze troszke taka ciemnota panuje...Moja mama na urodziny od nas dostała właśnie taki zabieg, w łódzkiej Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Wygładziła jej zmarszczki mimiczne. Efekt super

            Skomentuj


              #66
              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              ja rzadko chodzę na takie zabiegi, teraz planuję się wybrać na czyszczenie twarzy.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Ja to chyba głównie ograniczam się do zabiegów Twarzy. Koleżanka z pracy ostatnio próbuje mnie na depilacje woskiem w xxxxxx. Nie ukrywam że trochę się boje bo to chyba raczej boli... Podzielcie się jakie miałyście wrażenia. Bardzo bolało? Może się przekonam i zmienie zdanie :P
                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:07. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  Ja się głównie ograniczam do kuracji na stopy. Niestety, ale przez własne zaniedbania zimą (nad którymi co roku ubolewam), muszę koniecznie zregerenrować stopy, a zwłaszcza popękane pięty. Uwielbiam gdy są delikatne, ale zwyczajnie zimą jakoś się nie myśli o skutkach latem ;/ od dwóch lat chodzę w marcu na zabieg regeneracyjny na pięty do Gabinetu Satin. Wystaczą w moim przypadku w sumie dwie wizyty, a pięty odzyskują letnią kondycję średnio do października. Dla mnie zadbane stopy to podstawa przed rozpoczęciem sezonu

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    ja muszę iść na oczyszczanie twarzy bo moja cera tego wymaga.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      Ja z bardzo małej liczby zabiegów kosmetycznych korzystam. Ale ostatnio wypróbowałam depilację laserową laserem vectus i powiem wam, że efekty są oszałamiające i uważam, że to była dobra decyzja. Depilację wykonywałam tu xxxxx i to świetny salon urody w Toruniu, każdemu mogę go polecić.
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 23:08. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        U mnie tak raz w miesiącu oczyszczanie twarzy u kosmetyczki, a sama robię sobie peelingi i maseczki na twarz. Lubię też zabiegi na stopy, typu skarpetki złuszczające, ale nie robię ich latem, bo wtedy nie mogę chodzić w odkrytych butach. na lato dobre są skarpetki antypotowe od bielendy z aktywnym węgle, które zmniejszają potliwość stóp, działają antybakteryjnie i zapobiegają przykremu zapachowi.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          Tak często? U mnie oczyszczanie to raczej raz na pół roku. Tak to sama dbam o pielęgnację twarzy.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            Ja ostatnio byłam na zabiegu osoczem bogatopłytkowym w klinice Wilmed w Warszawie. Moja twarz dzięki temu uzyskała odświeżenie, rozjaśnienie, odmłodzenie. Już dawno nie byłam tak zadowolona a moja buzia taka promienista

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              Jeśli chodzi o zabiegi estetyczne, to jest w czym wybierać w kwestii cellulitu. Ja zdecydowałam się na zabiegi termoliftingu skóry Venus Freeze - robiłam je w Vici Clinic na św. Sebastiana w Krakowie. Skóra na udach po serii zabiegów jest jędrna, nie mam już na niej tych brzydkich krostek, które były na niej wcześniej. Ich obwód zmniejszył się o kilka centymetrów. Polecam!

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                a czemu nie? jak zabiegi sa robione u specjalistów da się zrobić tak ,żeby wyglądało naturalnie
                                piperyna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X