Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

początki ciąży i brak objawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: początki ciąży i brak objawów

    dobre samopoczucie zlym objawem? Ja o ciazy dowiedzialam sie w 9 tc. Brak okresu tlumaczylam sobie rejsem do Szwecji, slubem, stresem, podroza poslubna itp itd. Nie mialam zadnych objawow, a ze wczesniej mialam problemy z jajnikami to po 9 tygodniach stwierdzilam ze pojde sprawdzic u lekarza czy znowu cos mi nie dolega a on zapytal czy biore kwas foliowy, bo jestem w ciazy i powinnam

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: początki ciąży i brak objawów

      za szybko dodałam odpowiedź, a chcialam dodac jeszcze, ze ja cala ciaze dobrze sie czulam i nie mialam objawow. Jedyne co to od wizyty u lekarza przez dwa dni meczyly mnie nudnosci i wymioty dzien i noc. I tyle. Dwa dni dolegliwości. Pod koniec jeszcze szalalo mi tetno wiec musialam wiecej odpoczywac, bo po spacerze do szkoly rodzenia raz prawie zemdlalam i chcieli mnie na oddzial brac.

      Skomentuj


        #93
        Odp: początki ciąży i brak objawów

        Gdyby nie test to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Senność przyszła około 3 miesiąca. Robiło mi się też częściej słabo. Ale nie wymiotowałam na szczęście, a bardzo się tego właśnie obawiałam.

        Skomentuj


          #94
          Odp: początki ciąży i brak objawów

          Ja w obu ciążach nie miałam praktycznie żadnych objawów poza sennością. Później dopadła mnie rwa kulszowa, momentami była tak silna, że aż wyłam z bólu... Odpuściła ok. 20. tygodnia ciąży. Gdyby nie to oraz spóźniająca się miesiączka to najprawdopodobniej nie wiedziałabym o ciąży


          Skomentuj


            #95
            Odp: początki ciąży i brak objawów

            Ja nie miałam objawów żadnych i bardzo bałam się,że coś nie tak. Urodziłam zdrowe dziecko. Brak objawów nie znaczy że coś jest nie tak,tak samo szereg objawów nie znaczy,że wszystko jest idealnie.

            Skomentuj


              #96
              Odp: początki ciąży i brak objawów

              No pewnie, że brak objawów nie oznacza, że z maleństwem jest coś nie tak. brak objawów to tylko się cieszyć, że ich nie ma A znowu jak kobieta wymiotuje, czy czasami nawet traci na wadze na początku, to też nie oznacza, że coś się dzieje z maleństwem, także spokojnie

              Skomentuj


                #97
                Odp: początki ciąży i brak objawów

                Ja tak na prawdę poza sennością nie miałam żadnych objawów ciąży...w drugiej ciąży po potwierdzeniu już u lekarza w około 10 tygodniu zaczęły się delikatne mdłości i zawroty głowy ale po odpoczynku wszystko mijało. Jeżeli nie występują uporczywe objawy ciąży to należy sie tylko cieszyć Bo jednak może to wymoczyć tym bardziej jeżeli są to np. wymioty

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                  Dla każdej z nas bardzo wazne jest przygotowanie się do porodu i do tego co zabrać ze sobą do szpitala. Ja bardzo cieszyłam się że szkoła Prenalen , pomaga i doradza w każdej kwesti. Sporo się dzięki nim nauczyłam.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                    Ja chodziłam do szkoły rodzenia w sumie dała mi ona dużo wiedzy. Aczkolwiek jak się okazało w szpitalu i tak mnie o wszystkim informowali na bieżąco. Więc jeśli ktoś nie był to też sobie poradzi nawet przy pierwszej ciaży.

                    Skomentuj


                      Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      u mnie objawy typowo ciążowe pojawiły się około 9 tyg, ciąży więc atrakcje dopiero Cię czekają - ciesz się tym, że tak znosisz początki ciąży - z czasem objawów będzie coraz więcej
                      tak samo !
                      green magma

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: początki ciąży i brak objawów

                        Ja nie miałam objawów ciąży az do 14 tygodnia. Gdyby nie rutynowa kontrola to bym nawet nie wiedziala ze jestem w ciazy. Najgorsze że piłam alkohol pracowalam cieżko i nie brałam żadnych witamin ani kwasu foliowego ani nic. Dlatego z witamiami powinno sie byc na bieząco (tu jest to fajnie opisane http://vitispharma.pl/witaminy-dla-kobiet-w-ciazy.html ) na szczescie moje dziecko jest zdrowe ale nie darowalabym sobie gdyby cos mu sie stalo

                        Skomentuj


                          Odp: początki ciąży i brak objawów

                          Nie martwcie się. Szczególnie na początku nie jest to wskazane. Trzeba się stosować do zaleceń lekarza, najlepiej też zacząć od razu zażywać suplement z kwasem foliowym, np. mama dha premium, żeby pomóc maluszkowi dobrze się rozwijać. Jak to pewnie wiele razy zostało powiedziane, każda ciąża jest inna i organizm każdej z nas jest inny.

                          Skomentuj


                            Odp: początki ciąży i brak objawów

                            Znakomicie! Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością mi się przydadzą
                            Ale człowiek nie jest stworzony do klęski.

                            Skomentuj


                              Odp: początki ciąży i brak objawów

                              hej

                              Skomentuj


                                Odp: początki ciąży i brak objawów

                                Kazda kobieta może mieć różne objawy świadczące o ciąży, ale w 90% u wszystkich są mdłości po tygodniu, dwóch.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X