Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

makijaz permanentny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: makijaz permanentny

    ja to jednak zostane przy zwyklej hennie hehe

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: makijaz permanentny

      Ja narazie też nie zamierzam korzystać z makijażu permanentnego. Henna mi w zupełności wystarcza.



      Skomentuj


        #18
        Odp: makijaz permanentny

        Mi się wydawało, że to złe i nieładnie wychodzi do niedawna, jak ostatnio odwiedziła mnie dawno niewidziana koleżanka (bo wyprowadziła się pod Wrocław do faceta) i ona ruda, miała zrobione kreski metodą taffy i usta też lekko, a robiła w Klinice urody jakiejś Szwedo group czy jakoś tak we Wrocławiu i naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem jak super wygląda i jaki to efekt dało tym bardziej, że ona ruda jest. ona mnie zaprasza na wakcacje z rodzinką i chętnie mnie tam zabierze, abym sama zobaczyła chociaż na ustach bo faktycznie by mi się lekka zmiana przydała i wypełnienie tych ust. Może kiedyś

        Skomentuj


          #19
          Odp: makijaz permanentny

          Ja marzę o kreskach na górnej powiece, ponieważ mam dość jasną oprawę oczu. Ale co prawda to prawda, wszystko zależy od wiedzy i umiejętności osoby która wykonuje ten makijaż. A jeśli chodzi o brwi to masakra, wygląda to po prostu okropnie i dziwię się osobom które nie muszą tego robić, ze wyrządzają sobie taką urodową krzywdę, bo nie ma to jak blondi z czarnymi brwiskami!!!

          Skomentuj


            #20
            Odp: makijaz permanentny

            Ja też uważam, że często taki makijaż wygląda OKROPNIE. Niestety chyba niewiele jest kosmetyczek, które potrafią go zrobić w taki sposób, żeby wyglądał naturalnie

            Skomentuj


              #21
              Odp: makijaz permanentny

              Ja bym się nie zdecydowała. Nie podoba mi się.

              Skomentuj


                #22
                Odp: makijaz permanentny

                Mi też się nie za bardzo podoba permanentny makijaż. Zamiast tego uwielbiam używać bronzer, dzięki czemu moja cera wygląda dużo lepiej i zdecydowanie bardziej naturalnie. Polecam poczytać trochę informacji o tym jak dobrze wykonać modelunek twarzy bo to przyniesie wam dużo lepsze efekty http://cafejka.com/lifestyle/uroda/3...-bronzera.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: makijaz permanentny

                  fuuj, nie podoba mi się. moim zdaniem warto zainwestować w kurs wizażu osobistego, jak na przykład ten: http://fammakeup.com.pl/kursy/warszt...dualnego_.html - to jedna z lepszych szkół w polsce, ja byłam tam na weekend z przyjaciółką, świetna sprawa.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: makijaz permanentny

                    naturalnosc jednak zxecydowanie wygrywa i chyba dobrze Szkoda tylko ze nie kazda z nas docenia swoje naturalne piękno.... ale co kazda dziewczyna to inny gust

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: makijaz permanentny

                      Też wolę naturalność ale w niektórych przypadkach ten makijaż to konieczność. Mojej mamuni brwi po chemii nie wyrosły i zrobiła sobie makijaż permanentny dla swojego lepszego samopoczucia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: makijaz permanentny

                        Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                        Też wolę naturalność ale w niektórych przypadkach ten makijaż to konieczność. Mojej mamuni brwi po chemii nie wyrosły i zrobiła sobie makijaż permanentny dla swojego lepszego samopoczucia
                        no tak wlasnie w takich przypadkach to oczywiste, sama sobie tez bym zrobila taki makijaz w takiej wsytuacji. Lepie jwtedy wyglada miec zrobione brwi niz w ogole. Wiadomo ze jednak to poprawia samopoczucie Wiec wtedy jak najbardziej tak

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: makijaz permanentny

                          Uważam, że to dobre rozwiązanie bo nie trzeba tracić tyle czasu na malowanie się rano. Kiedyś myślałam o zrobieniu sobie kreski bo na co dzień robię sobie czarną kreskę ale zrezygnowałam po prostu ze strachu. Boję się, że będzie bolało

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: makijaz permanentny

                            mikaa997 ponoc to nie boli - moja siostra jest kosmetyczkom i tak twierdzi, ja jak przedmówczyni moje stawiam na naturalność i chyba w moim przypadku nie zdecydowałabym sie na ten typ makijażu, ale jak ja to mowie wszystko jest dla ludzi

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: makijaz permanentny

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              Czy ktoras z Was robila sobie kiedys taki makijaz? polecacie?
                              na serio upiększa czy wrecz oszpeca?
                              Ja osobiście zrobiłam sobie brwi, kreski na oczach i usta.
                              Jestem bardzo zadowolona.
                              Mi robiła to Pani z wieloletnim doświadczeniem, najnowszymi metodami, robiła to z pasją i zaangażowaniem.
                              Jedyne co do dziś pamiętam, to straszny ból, mimo znieczulenia, porównywalny do tatuowania, gdyż lubię tatuaże.
                              Ja polecam i napisz, czy się zdecydowałaś w końcu

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: makijaz permanentny

                                Nie podobają mi się tego typu makijaże
                                www.drumstore.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X