Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na własny biznes.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomysł na własny biznes.

    Warto spróbować zainteresować się namiotami aluminiowymi. Jest na nie duże branie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pomysł na własny biznes.

      Nie ma co ukrywać, ze aby otworzyć własny biznes podstawą jest dobry pomysł i pojęcie o tym. Mój mąż prowadzi wlasny biznes i jest zadoowlony. Niedawno zakupił stacje odzysku freonu https://elgracool.pl/pol_m_Narzedzia...zysku-215.html Butla przeznaczona na czynnik odzyskany może być używana wielokrotnie, pod warunkiem skutecznego czyszczenia i próżnowania, które pozwoli na usunięcie z butli oleju, wody, śladów metali i innych zanieczyszczeń w znacznych ilościach znajdujących się w odzyskiwanych czynnikach.

      Skomentuj


        Odp: Pomysł na własny biznes.

        Prowadząc własny biznes niezwykle ważna jest także dobra reklama. Jesli chodzi o lokalną działalność to tylko reklama zewnętrzna, ja prowadzę szkołę językową, mam reklamę na samochodzie,na płocie duży baner reklamowy, a przed samym budynkiem stoi flaga reklamowa, zamówiłam w sklepie internetowym https://www.retio.pl/ RETIO który własnie specjalizuje się w reklamie.

        Skomentuj


          Odp: Pomysł na własny biznes.

          Dobrym pomysłem teraz może być mały lokal gastronomiczny typu stop and go - zamów i weź na wynos. Urządzenia gastronomiczne przy takiej działalności to niezbędne minimum. Największym kosztem takiej działalności są pracownicy i wynajem lokalu. Ale wybierając np. budkę z kebabem nie ma tragedii, a kasa z tego czasem bywa naprawdę niezła.

          Skomentuj


            Odp: Pomysł na własny biznes.

            Zakup hali eventowej i wyprawiasz wymarzone wesela <3

            https://halenamiotowe-24.pl/hale-eventowe/

            Skomentuj


              Odp: Pomysł na własny biznes.

              Jasne, w rolnictwie można osiągnąć naprawdę duży sukces, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Najlepiej zajrzyjcie do https://www.bas-pol.pl/produkt/maczka_rybna.html i sami oceńcie, jakie daje Wam to możliwości. Bez takich preparatów będzie Wam o wiele trudniej zadbaćo zdrowie Waszej trzody.

              Skomentuj


                Odp: Pomysł na własny biznes.

                Warto pomyśleć po otwarciu swojego biznesu o stworzeniu strony internetowej i jej wypormowaniu. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony, a korzystam z usług firmy Efectownia - pozycjonowanie toruń wykonują swoją pracę rzetelnie i przede wszystkim w terminie co jest bardzo ważne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pomysł na własny biznes.

                  Nawet jeśli biznes teraz jest dobry, coś po drodze może nie wyjść i wtedy może będzie konieczność ogłoszenia upadłości konsumenckiej. A kiedy przedsiębiorca może takowa ogłosić? Przeczytajcie xxxx - oczywiście najpierw należ zamknąć działalność firmy, a potem starać się w sądzie o uznanie za bankruta i oddłużenie.
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 01:02. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Pomysł na własny biznes.

                    a co myśłicie o instalacji w biurze takich xxxx folii ciekłokrystalicznych? Fajna sprawa?
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 01:02. Powód: link
                    W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                    Skomentuj


                      Odp: Pomysł na własny biznes.

                      Musisz dobrze to przemyśleć. To nie jest łatwa decyzja ale dasz radę. Skoro masz fajny pomysł to powinno się udać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Pomysł na własny biznes.

                        Normalna sprawa, jeśli nie posiadacie pomysłu, to nie będziecie w stanie skutecznie rozwijać Waszego biznesu. Skoro mówimy o transporcie, to powinniście zajrzeć do xxxxx To oprogramowanie pozwala na bieżąco monitorować położenie każdego pojazdu.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 01:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Pomysł na własny biznes.

                          Najgorzej jak wiesz że chcesz coś swojego otworzyć a nie wiesz co. Najlepsze biznesy powstają z przypadku, nadarzającej się okazji Ja tak postawnowiłam otworzyć salon kosmetyczny. Znalazłam już na stronie xxxxx odpowiednie wyposazenie do takich miejsc. Sprawdźcie sobie ich ofertę także jeżeli planujecie otwarcie salonu fryzjerskiego.
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 01:03. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Pomysł na własny biznes.

                            produkcja mebli na zamówienie to biznes, który nie upadnie. Ludzie wciąż zmieniaja meble lub meblują nowe mieszkania i domy.

                            Skomentuj


                              Odp: Pomysł na własny biznes.

                              Chyba jednak każdy powinien mieć swój własny pomysł na biznes. Jeśli ma marzenie aby założyć firmę to powinien spróbować je spełnić.

                              Skomentuj


                                Odp: Pomysł na własny biznes.

                                trzeba też wszystko logistycznie rozplanować, najlepiej skierować takie tematy profesjonalistom. Mój mąż zaczął prowadzić własną hurtownie i załatwiał wszystko z firmą [xxxx darlog.pl]dalog i praca od razu jest łatwiejsza i bardziej zoorganizowana
                                Last edited by disne; 23-06-2020, 01:03. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X