Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmiana wyglądu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: zmiana wyglądu

    Moim zdaniem zdrowy i aktywny styl życia, to sposób nie tylko na dobrą formę, ale też lepszy wygląd. Przez długi czas zmuszałam się do chodzenia na siłownię, z czasem przeszło, to w nawyk, a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez sportu. Ogólnie dbam o to, co jem czasem tylko wspieram się gainerami. Mam swój ulubiony sklep http://mocnysklep.pl/kategoria-produktu/gainery/ i zaopatruję się u nich na cały miesiąc.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: zmiana wyglądu

      Ja bym się bała tego, że efekt będzie nienaturalny. To mnie zniechęca do makijażu permanentnego.

      Skomentuj


        #18
        Odp: zmiana wyglądu

        Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
        Ja bym się bała tego, że efekt będzie nienaturalny. To mnie zniechęca do makijażu permanentnego.
        Ja również

        Skomentuj


          #19
          Odp: zmiana wyglądu

          Zawsze raz za czas jest dobrze coś zmienić. To pozytywnie na nas wpływa.
          wyciągi cargo

          Skomentuj


            #20
            Odp: zmiana wyglądu

            Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

            Skomentuj


              #21
              Odp: zmiana wyglądu

              Fajną, półdługą fryzurą jest bob;-).

              Skomentuj


                #22
                Odp: zmiana wyglądu

                W przyszłym tygodniu idę do fryzjera z moją mamą. Ja będe tylko przycinać końcówki, ale mama chce całkowicie zmienić fryzurę. Tak się zastanawiam nad fryzurą dla niej, bo na pewno nie wszystkie pasują osobom starszym. Czytałam ten artykuł https://zycieseniora.com/uroda-i-mod...tarszych-osob/ , ale nie czuje, żebym mogła jej doradzić. Może Wy mi podpowiecie co jest modne teraz?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: zmiana wyglądu

                  ja też zdecydowałam się na makijaż permanentny a konkretnie zrobiłam sobie brwi. Byłam u Dominiki z salonu jest pięknie w Warszawie ( ul. Wilcza ) i doradziła mi metodę włosową. Zdecydowałam się i nie żałuję, efekt trwały i bardzo naturalny.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: zmiana wyglądu

                    Postanowiłam zadbać o siebie bardziej i zacząć się stylowo ubierać. Przyjaciółka poleciła mi tę stronę z damską odzieżą https://www.cocomoda.pl/ . Sama się ubiera w tym butiku i wychwala jakość tkanin, z których są uszyte ubrania. Zatem muszę też spróbować. Może zaczną od kupienia jakiejś eleganckiej sukienki. Przyda się, bo niedługo mamy małą rodzinną uroczystość no i oczywiście też są święta. Sprawię sobie miły gwiazdkowy prezent.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: zmiana wyglądu

                      Ja obecnie bardzo lubię bomberki damskie, pisałam o nich na moim blogu: http://mecenatism.com/bomberki-damskie-to-klasyka-mody/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: zmiana wyglądu

                        Muszę znowu iśc na jakiś masaż bo już jestem zmęczona znowu a tu zaraz swięta i sporo roboty, masaż pomoze się zrelaksować i zregenerować

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: zmiana wyglądu

                          Według mnie zmiana wyglądu to przede wszystkim zmiana swojego stylu ubierania. Dziś warto postawić na elegancję i sukienki takie jak ta z Merg.pl:

                          Taka zmiana wyglądu z całą pewnośćią wpłynie pozytywnie na życie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: zmiana wyglądu

                            W tym roku postanowiłem się kierować zasadą, że jesteś tym co jesz. Moja codzienna dieta jest oparta o żywność bezglutenowa oraz zdrową żywność. Dodatkowo piję dużo herbaty z imbiru z cytryną oraz miodem. Po dwóch tygodniach zacząłem zauważać poprawę kondycji skóry oraz włosów.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: zmiana wyglądu

                              Zgadzam się! Ścięcie włosów czy zmiana koloru może całkowicie odmienić człowieka.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: zmiana wyglądu

                                A dla mnie do całkowitej metamorfozy wystarczyło rozpoczęcie stosowana kosmetyków Calluna Medica. W sumie sama nie wierzyłam patrząc jak Kasia Cichopek reklamuje tą markę, ale teraz już wiem, bo widzę efekt na mojej buzi. Zamówiłam po promocyjnej cenie (teraz też jest promocja) zestaw dwóch produktów: naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczkę głęboko nawilżającą Norwegia. Tak promiennie i młodo jak teraz nie wyglądałam przed 10 laty

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X