Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieci urodzone w 2015 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzieci urodzone w 2015 roku

    Nie widziałam rocznika 2015. Więc zakładam nowy wątek o tej nazwie. Jeśli jednak już taki istnieje proszę mnie do niego odesłać. Jeśli zaś ten jest pierwszy to zapraszam do kontaktu mamy dzieci z tego rocznika. Sama mam córeczkę z sierpnia 2015 roku.

  •    
       

    #2
    Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

    Ja mam córeczkę z maja 2015 Urodziła się dokładnie 6 maja, więc niedawno skończyła pół roku. Cieszę się, że powstał ten wątek, bo faktycznie do brakowało, a może się przydać w każdej chwili.

    Skomentuj


      #3
      Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

      Witam... Moja córcia urodziła się 27 marca tego roku obecnie ma prawie 8 miesięcy pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

        Ja też jestem tegoroczną mamą, mój szkrab jest z marca

        Skomentuj


          #5
          Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

          nie ma wyżej rocznika 2015 chyba pominięto nasze maluchy ale wszystko zawsze do nadrobienia jest moja mała jest sierpniowa kluseczka

          Skomentuj


            #6
            Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

            Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
            nie ma wyżej rocznika 2015 chyba pominięto nasze maluchy ale wszystko zawsze do nadrobienia jest moja mała jest sierpniowa kluseczka
            Moja córeczka również urodziła się w sierpniu 2015 roku. Tak więc szczególnie serdecznie pozdrawiamy twoją "sierpniową kluseczkę" i życzymy Wam wszystkiego co najlepsze!

            Skomentuj


              #7
              Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

              dziękuję sierpień niestety był dla nas mało łaskawy jeśli chodzi o pogodę upał koszmarny ale i radość ogromna z narodzin dzieciątka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

                tak, w ogóle wakacje 2015 roku były bardzo upalne... Nawet w pewnym momencie stanowczo stwierdziłam, że jak będziemy myśleć o następnym dziecku to tak, by urodziło się na wiosnę, przed nastaniem upałów...

                Skomentuj


                  #9
                  Dzieci urodzone w 2015

                  Nie znalazłam takiego wątku, więc dodaję, mimo że kończy nam się 2016, a przecież na pewno są tu jakieś mamy tegorocznych roczniaków!
                  Moja córeczka urodziła się 28 października i ważyła 3960 g.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dzieci urodzone w 2015

                    Ehhh... Jednak wątek jest, ale w ramach tematu "Nasze dzieci", a nie wyświetlony oddzielnie jak wcześniejsze roczniki. Nie wiem niestety jak to zrobić. To chyba tylko Redakcja.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: dzieci urodzone w 2015 roku

                      hej, moja córeczka urodziła się 28 października i ważyła 3960 g.
                      Za chwilę roczek!

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X