Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w Europie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Praca w Europie

    Jeśli chodzi o agencje pracy to wiele słyszałam. Z doświadczeń mojej siostry polecam xxx. Sprawdzeni ludzi. Szeroki zakres oferty. Siostra pojechała do Niemiec nie znając nawet języka ale nie przeszkodziło jej to wcale. Na koniec dostała jeszcze bonus pieniężny!
    Last edited by disne; 14-07-2020, 21:43. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Praca w Europie

      Ostatnio natrafiłam na stronę z ciekawymi ofertami pracy związanymi z opieką osób starszych w Niemczech xxxi się zastanawiam czy nie jechać...
      Last edited by disne; 14-07-2020, 21:43. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Praca w Europie

        Ja nigdy nie zdecydowałabym się na pracę za granicą. Może warto w kraju rozglądnąć się za zmianą stanowiska? Na pewno można znaleźć u nas fajną i interesującą pracę.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Praca w Europie

          Otwarte granice to nie tylko możliwość znalezienia sobie wymarzonej pracy ale także coś dla ludzi chcących się bardziej rozwinąć. Nie każdemu odpowiadają pensje w naszym kraju stąd też takie ogromne poruszenie przez ostatnie lata. Czytałam jakiś czas temu artykuł na temat emigracji zarobkowej i jest ona nadal bardzo popularna. Jedyną barierą jest właściwie nauczenie się języka obcego, co jest do zrobienia w relatywnie krótkim czasie. Jesli chcemy szukać pracy jako opiekunka osoby starszej to trzeba wziąść pod uwagę jedno, wiedzę od osób bardziej doświadczonych. Na takich serwisach jak - xxx znajdziemy społeczność opiekunek, służących dobrymi radami oraz odpowiedziami na nurtujące nas pytania.
          Last edited by disne; 14-07-2020, 21:43. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Praca w Europie

            Nie wiem jak w innych krajach Europy, ale w Wielkiej Brytanii pracujący i mieszkający tam Polacy mają możliwość wykonania szybkich, tanich i bezpiecznych przelewów dzięki firmie VarsoviaFX. Firma ma ponad sto stacjonarnych punktów obsługi klienta oraz intuicyjną platformę internetową, dzięki której można po zarejestrowaniu wykonać przelew z UK do Polski o każdej porze. Szczegóły na stronie xxx,
            Last edited by disne; 14-07-2020, 21:43. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Praca w Europie

              najlepiej przejść się do agencji

              Skomentuj


                #52
                Jeśli jedziemy pierwszy raz zagranice warto skorzystać z jakiejś agencji pracy.
                Jeśli jedziesz do Anglii to napewno przyda Ci się strona xxx do przelewania kasy z Anglii do Polski
                Last edited by gagatka; 19-10-2020, 18:01. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X