Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    My staralismy sie prawie rok,ale sie udało i mamy synka

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Moje starania o dzidziusia

      Witam
      Jestem nowa na forum. Jestem mężatka od dwóch miesięcy i od razu zaczęliśmy sie starac o dzidziusia(wiem ze to krórtki okres). Rok przed ślubem zamieszkalismy razem i jakos specjalnie sie nie zabezpieczaliśmy- nigdy nie brałam tabletek, prezerwatywy tez odpadaja- po prostu nie kochaliśmy sie do końca. Zanim zaczelismy na dobre starania o dzidziusia bylam u gina robil mi USG zbadal twierdzac ze wsio jest ok. Biore tez od kilku miesięcy Folik(kwas foliowy). Jakiez jest moje rozczarowanie ze znow pojawila sie @... Mam regularne miesiaczki, potrafie określic owulację(boli mnie dół brzucha i jajniki) i pojawia sie pytanie czemu nie jestem w ciąży.... Pozdrawiam

      Skomentuj


        #33
        czasem "stres" zwiazany z tym ze bardzo sie chce dziecka, i usilnie nad nim pracuje powoduje ze nie wychodzi,
        spokojnie uda sie wam , tylko nie mozna za bardzo chciec,
        i nie musice dokladnie w dzien owulacji, lepiej troche przed to plemniki maja czas dotrzec
        mysmy tez sie nie zabezpieczli przez jakis czas i powinnam byc kilka razy w ciazy a nic z tego nie bylo, czasem tak jest

        idzcie na zywiol narazie nie ma sie czym martwic,

        Skomentuj


          #34
          Z tego co piszesz to strona zdrowotna (przynajmniej Twoja) jest ok.
          Wcześniej czy później zajciecie w ciążę
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #35
            Dzięki dziewuszki za odpowiedź... Mam nadzieję, ze niedługo będę sie cieszyła malutką fasolką. pozdrawiam

            Skomentuj


              #36
              A ja się bardzo stresowałam , że nie uda mi się zajść w ciążę tak od razu, bo naczytałam sie o tym, jak wiele osób ma z tym problem. Dlatego barałam od razu wyciąg z wiesiołka, który miał wspomóc produkcję płodnego śluzu i lek bez recepty na wyrównanie cyklu. w sumie chyba najskuteczniejsza okazała sie metoda - po seksie nogi na ścianę Polecam!

              Skomentuj


                #37
                czesc jestem nowa na forum ,a takze swiezo upieczona mama Filipka 5tygodniowego.Aby zajsc w ciaze nie trzeba specjalistycznych porad ani medikamentow!POPROSTU WRZUC NA LUZ,WYRZUC KALENDARZYKI TERMOMETRY I TEGO TYPU RZECZY PRZESTAN MYSLEC O TYM JAKIE SA JESZCZE SPOSOBY NA CIAZE.........Wybierz sie na urlop z mezem tylko we dwoje to naprwade dziala,lampka wina ,atmosfera i spokoj ;D
                ja tez probowalam tak jak ty za wszelka cene zajsc w ciaze ,pamietam to jak dzis
                typowa desperacja,zeby tylko miec dziecko.Wyjechalam z partnerem na urlop tylko we dwoje, spacery ,czas tylko dla nas i......... Zaszlam w ciaze he he a dzisiaj Filipek ma 5 tygodni;D

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Ja już kiedyś pisałam, nie jest łatwo zajść w ciąże.
                  To, że czujesz, że masz owulacje nie koniecznie musi się
                  nią skończyć, wiele cykli jest niestety pustych. 50% zapłodnionych
                  jajeczek zostaje samoistnie poronionych i nawet kobieta o tym nie
                  wie. Jak ja rozmawiałam z lekarzem na ten temat to nawet nie
                  zdawałam sobie sprawy jakie są z tym problemy!!
                  Także tak jak dziewczyny radzą, bez nerwów, stresów a na pewno
                  zajdziesz w ciąży.
                  Zresztą są na forum dziewczyny, które też się starały i to o wiele
                  dłużej a teraz cieszą się rosnącym brzuszkiem Także, grunt to
                  spokój

                  Skomentuj


                    #39
                    Witajcie Dziewczyny
                    ja zaczynam myśleć, że szybciej można zajść w ciążę jak się nie chce dziecka niż jak się na niego czeka
                    My planujemy drugie dziecko ale na razie jest cisza
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #40
                      ja jak zdecydowaliśmy się na 2 dziecko to po jednej próbie zaszłam w ciąże
                      udało się


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Mnie lekarz powiedział ze praca jajników jest sterowana przez przysadke mózgową- wiec wszystko siedzi w głowie... Tak to juz bywa, że jak chcesz i sie starasz to nie wychodzi jedna jeszcze nie wpadam w panike i paranoje ale jest to dla mnie conajmniej dziwne. Jak to mówia wszystko ma swój czas. pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                          czasem "stres" zwiazany z tym ze bardzo sie chce dziecka, i usilnie nad nim pracuje powoduje ze nie wychodzi
                          i tu sie zgodze im bardziej chcesz tym bardziej nie mozesz!! Przestan o tym myslec i "specjalnie" sie starac a napewno wyjdzie!!

                          Skomentuj


                            #43
                            jeden raz

                            hej kochane, pamietam ze jak tylko przyznalam sie kolezankom ze planujemy dziecko z mezem i ze przedtem jedyna metoda antykoncepcji byly gumki w dni plodne i brak zabezpieczenia w nieplodne dla naszego wspólnego spelnienia to mnie wysmialy "oj teraz to sobie poczekasz bo to nie ma hop siup tym bardziej kiedy chcesz dziecka naprawde". To nie bylo nic nowego, bo tyle to wszedzie powiedza.
                            Gdy z mezem zabralismy sie do "roboty" bylam ciekawa raczej tego co sie moze wydarzyc anizeli faktycznie myslalam o poczeciu potomka. Pamietam ze tuz potem poczulam sie jak po "pierwszym razie" i juz wkrótce okazalo sie pragnienie wiele zmienia gdy towarzyszy temu ciekawosc i podekscytowanie czy "teraz" to "juz" zamiast stres. Moze to dlatego ze wierze w przeznaczenie i ta wiara daje ogromny spokój. Jestem jak najbardziej za tym by spedzic kilka spokojnych dni we dwoje i sie wyluzowac.
                            Jest cos jeszcze - jakis czas wczesniej nadalam w myslach imie dziewczynce i chlopcu na wypadek gdyby któres zechcialo przyjsc do naszej rodzinki i spytalam sie czy uwaza jestesmy na nie gotowi, bo ta duszyczka gdzies tam jest wiec jesli chce to moze do nas przyjsc. No i powitamy tego Duszka juz wkrótce i nie znamy na 100 procent plci. Nasze starania: JEDEN RAZ
                            OLIWIER 16.12.2008

                            Skomentuj


                              #44
                              Ja tez maiłam podobny problem (przeczytaj)

                              Miałam podobny problem przez dwa lata po ślubie nie zabieczalismy sie stosunek przerywany potem zapragnelismy dziecko i tak zaczeła sie udreka co miesic okazywało sie ze nie jestem w ciazy trwało to 8 miesiecy zrobiłam bdania na hormony maz zrobił badanie nasienia wszystko było ok lekarz nie miał zastrzezen co do naszego zdrowia podał nam dni kiedy mamy sie kochac niestety to tez nie podziałało nastepnie zrobił mi usg 12 dni po okresie i wtedy z dokładnoscia powiedzial mi w ktorych dniach znow mamy sie kochac poniewaz w dniu badania obejzał na usg jajeczko i stwierdzial ze za 4 dni one peknie i wtedy mamy sie kochac podał dokładnie 3 dni i udało sie okazało sie ze poprostu nie moglismy wtrafic w ten dzien dodam ze przed tymi planowanymi dniami 3 dni przed nie moglismy wspołzyc zeby plemniki były odpowiednio silne podpytaj lekarza czy nie mogł by tez takiego badania przeprowadzic dzis jestem w 6 miesiacu ciazy i strasznie szczesliwa kobieta pozdrawiam i zycze powodzenia

                              Skomentuj


                                #45
                                Napisane przez kasienka2121 Pokaż wiadomość
                                zrobił mi usg
                                a czy te badania wykonał Ci lekarz na kase chorych czy prywatnie?a czy badania hormonalne i badania nasienia tez można zrobic na kase?bo co do nasienia jak się dowiadywałam to jest odpłatne u mnie.i powiedz mi jeszcze o zbadaniu nasienia kto interpretował wam wyniki?coś przepisał?zalecił?napisz prosze króciutko jak wygladają takie badania (nasienia/hormonalne)
                                http://mniammniammniam.bloog.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X