Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Częstotliwośc ruchów dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    A ja Wam powiem, że chyba piłkarz lub bokser we mnie mieszka. Funduje mi ok 20 godzin aktywności na dobę i to w pelnej gamie: kopanie, przeciąganie, wystawianie naprzemiennie tyłka, głowy, łokci i kolan, rozpychanie i obracanie to glową w dół, to poprzecznie. powiem szczerze,ze czasem blagam męża, zeby go porwal na chwilę bo jestem tak obolala. A co do nieprzespanych nocy... ulubiona godzina to 4 rano! Szok!!! Nie wiem co z niego wyrośnie
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
      A ja Wam powiem, że chyba piłkarz lub bokser we mnie mieszka. Funduje mi ok 20 godzin aktywności na dobę i to w pelnej gamie: kopanie, przeciąganie, wystawianie naprzemiennie tyłka, głowy, łokci i kolan, rozpychanie i obracanie to glową w dół, to poprzecznie. powiem szczerze,ze czasem blagam męża, zeby go porwal na chwilę bo jestem tak obolala. A co do nieprzespanych nocy... ulubiona godzina to 4 rano! Szok!!! Nie wiem co z niego wyrośnie

      witam jestem nowa w 24tygodniu i mój malutki tymus najbardziej jest aktywny nocą choć w dzień również jak np. siedzę na komputerze

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez liliana Pokaż wiadomość
        witam jestem nowa w 24tygodniu i mój malutki tymus najbardziej jest aktywny nocą choć w dzień również jak np. siedzę na komputerze
        hej hej, no to na pocieszenie: nie jesteś sama
        Podobno jak my się ruszamy to działamy na maluchy jak kolyski, a w nocy jak znajdziesz (co nie jest łatwe) wygodna pozycję, to brzdąc natychmiast chce pokazać na co Go stać... Ale podobno nocna aktywnośc nie przekłada sie na "życie na zewnątrz"
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

          Cześć mój synuś w brzuszku był bardzo ruchliwy niezależnie od pory dnia i tak mu zostało. Jest bardzo żywiołowym dzieckiem.Ma trzy miesiące a praktycznie od urodzenia macha nóżkami intensywnie,w nocy budzi się kilka razy, na szczęście bez płaczu,ale pamiętaj każde dziecko jest inne.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

            Moje dzieci w brzuszku się podzieliły. Dawidek był tak ruchliwy, że na ktg musiałam starać się go uspokoić, żeby wyszedł w miarę normalny wykres. Za to Miłoszek tak leniwy, że wiecznie musiałam go pobudzać, bo lekarze po ktg się obawiali, ze coś z nim nie tak- a On po prostu kochał spać i tak mu zostało Do dziś Dawid to dziecko Ruchu, a Miłoszek Wilki śpioszek

            Ale najpiękniejsze momenty, to te, kiedy byli na tyle malutcy, że pływali po moim brzuszku na wszystkie strony. Brzuch szalał (szczególnie o 23:00), a ja z zachwytu co chwilę wołałam, albo budziłam w środku nocy męża, żeby potrzymał brzuszek i poczuł dzieci

            Skomentuj


              #21
              Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

              Moje malenstwo dawalo mi osobie znac wtedy kiedy zjadlam cos slodkiego badz jesli ja chcialam, isc spac;P Lecz gdy trafilam na patologie ciazy kazali liczyc ruchy i w ciagu dnia powinno byc okolo 20 kopniec.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

                Moja córcia w brzuszku była aktywna raczej w dzień i może coś w tym jest bo w nocy normalnie daje nam pospać jakieś 5 godzin

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

                  Generalnie jest tak, że jak kobieta jest aktywna to dziecko śpi, bo ruchy matki je kołyszą do snu. Jak kobieta odpoczywa to dziecko się budzi. Budzi się też po jedzeniu, bo dostaje dużą porcję glukozy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

                    To nie ma znaczenia. Wydaje mi się, że uważasz wieczorne ruchy za bardziej intensywne tylko dlatego bo ty się wtedy wyciszasz i mocniej je czujesz. W dzień jesteś zajęta, chodzisz, robisz coś i dlatego nie czujesz ruchów.
                    Nic się nie martw, to jest normalne.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

                      To chyba zależy od pory dnia, nastroju, emocji, pozycji. Czasami będąc zaaferowani tym co dzieje się wokół nie rejestrujemy tego że czujemy nasze maleństwo. Kiedy siedzimy przed telewizorem z kubkiem czekolady lub kakao to czujemy i rejestrujemy te ruchy w naszym umyśle.
                      Wyborowe węże odciągowe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

                        Mateusz ruszal sie zazwyczaj w nocy. Lubilam jak sie wiercil .

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Częstotliwośc ruchów dziecka

                          moje maleństwo było bardzo spokojne szczególnie pod koniec ciąży nawet zaczęłam się bać ze cos jest nie tak dlatego często biegałam na ktg

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X