Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak ubierać noworodka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak ubierać noworodka?

    Dla mnie ideałem są rampers-z-krotkim-rekawem. Oczywiście nie byle jakie, ale wykonane z bawełny. Fajnie też jest gdy produkt posiada certyfikat „bezpieczny dla dziecka”. Wtedy mamy pewność, że jest on odpowiedni, a jego jakość jest wysoka.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 13:01. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak ubierać noworodka?

      My na takie upały zakładamy rampersy lub sukieneczki. Natomiast gdy jest chłodniej to różnie: pajacyk i body z krótkim rękawem lub śpiochy i body z długim rękawem, czasami dresik, sukienkę rajstopy i sweterek. Na spacer w chłodniejsze dni zabieram ze sobą kocyk, aby móc przykryć na wypadek gdyby okazało się za zimno.

      Skomentuj


        Odp: Jak ubierać noworodka?

        Napisane przez danusia01 Pokaż wiadomość
        My na takie upały zakładamy rampersy lub sukieneczki. Natomiast gdy jest chłodniej to różnie: pajacyk i body z krótkim rękawem lub śpiochy i body z długim rękawem, czasami dresik, sukienkę rajstopy i sweterek. Na spacer w chłodniejsze dni zabieram ze sobą kocyk, aby móc przykryć na wypadek gdyby okazało się za zimno.
        Hey,
        mam dwóch synów i przyznam się szczerze, że od samych początków staram się nie przegrzewać dzieci.
        Nie powiem że w samych pampach chodzili ale starałam się lekko ubierać.
        Zimą nie przegrzewać grzejniki na 2 max 3 odkręcone i jest ok
        Maluchy nie pamiętam od kiedy nie chorują fakt jak widzę że jakiś lekki katarek się zaczyna podaję syrop z bzu + syrop z aronii z pomarańczą (od tamtego roku) i mówię wam może z raz zaczynając od stycznia dzieci miały katar. Żłobek i przedszkole nic nie przeszkadza a jak nie mam "magicznych" syropków to z cebuli robie też pomaga
        Wietrzenie mieszkania podstawa!! wszystko pozostaje w pomieszczeniach.
        Jeszcze udało mi się nabyć nawilżacz i jest super. Wietrzenia a później po tych upałach lekka bryza na dobranoc i głęboki sen
        Książeczka do poduszki póki mąż nie wróci i spokój chwila dla mnie

        A wy macie wolną chwilę dla siebie?


        xxxx
        Last edited by disne; 24-06-2020, 13:02. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jak ubierać noworodka?

          ja niestety mam mało czasu dla siebie, ale co zrobić, w ubieraniu syna za to mam już wprawę. Co do przegrzewania, są w miare proste i skuteczne sposoby żeby sprawdzić, czy dziecku nie jest za ciepło ani za zimno, np. sprawdzenie temperatury na karku. Tu jest więcej szczegolów opisanych, pod koniec artykułu:xxxx może się komuś przyda. Generalnie wszystko jest kwestią wprawy i niestety tez doświadczenia.
          Last edited by disne; 24-06-2020, 13:02. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak ubierać noworodka?

            Najważniejsze chyba jest to, by dziecku było wygodnie.

            Skomentuj


              Odp: Jak ubierać noworodka?

              @olecka91 zgadzam się z Tobą w zupełności. Ubranie dla takiego malucha powinno być przede wszystkim wygodne. Ważne są też materiały wysokiej jakości - ja bardzo cenię sobie bawełnę i len. Ciuszki zazwyczaj kupuję w outlecie - xxxx Zerknij sobie na te body Jest boskie!
              Last edited by disne; 24-06-2020, 12:59. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jak ubierać noworodka?

                A ja uważam, że noworodka nie ma co stroić , bo i tak szybko wyrośnie z ciuszków.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak ubierać noworodka?

                  Oprócz takich podstaw jak body, kaftanik, pajacyk, czapeczki, buciki, skarpetki itp. warto też zadbać o to, w co dziecko zawiniemy, jeśli np. wyjmiemy je z kąpieli czy będziemy przewozić ze szpitala w chłodniejsze dni. Tutaj z pomocą przyszedł mi polecony przez znajomąxxxx, który ochronił moją małą Amelką przed wychłodzeniem. Poza tym też jest super jako ręcznik, gdy nasze dziecko ma bardzo wrażliwą skórę. Włókno bambusowe, które jest teraz dość popularne to naprawdę robi sprawę, ponieważ jest oddychającym materiałem oraz co najważniejsze dziecko się nie poci i jest utrzymywana odpowiednia temperatura, takze nic się nie stanie. Polecam sprawdzić! Mi taki otulacz pomógł niesamowicie. Pozdrawiam!
                  Last edited by disne; 24-06-2020, 12:59. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jak ubierać noworodka?

                    W tym przypadku warto zachować przede wszystkim zdrowy rozsądek i nie przegrzać dziecka zbyt wieloma warstwami ubrań. Mogę się również zgodzić, że ważniejszą sprawa niż ich ilość jest sama jakość i na tym się skupmy.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak ubierać noworodka?

                      Jak ubieracie niemowlaka zimą, tak żeby się nie przegrzał? Czasami brakuje mi takiego wyczucia, przeglądam poradnik xxxx ale ciekawi mnie jaki wy macie na to sposoby?
                      Last edited by disne; 24-06-2020, 13:00. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak ubierać noworodka?

                        Moim zdaniem niemowlaka trzeba ubierać tak, by było mu wygodnie. Ja zazwyczaj kupowałam body z Gobaby - xxxx . Ja zawsze wolę kupić polską odzież od chińskiej z allegro...
                        Last edited by disne; 24-06-2020, 13:00. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jak ubierać noworodka?

                          Odnośnie do pytania o buty czy jakieś śliniaczki to ja bardzo często zaglądam tutaj xxxx fajne mają te male człapaczki jak ja to nazywam i w rozsądnych cenach. Poza tym jakość idzie z nimi w parze, a to dla mnie bardzo ważne. Kolejna kwestia, to także to, ze sporo tu zabawek dla takich maluszków, można poszperać na stronie i znaleźć wiele ciekawych rozwiązań takze dla siebie i domu
                          Last edited by disne; 24-06-2020, 13:00. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak ubierać noworodka?

                            ubranka-niemowlece ubranka dla noworodka musza byc wygodne i cieple ale nie za bardzo zeby sie dziecko nie pociło
                            Last edited by disne; 29-07-2020, 20:25. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak ubierać noworodka?

                              Nie możemy przesadzić na pewno i ubierać go za ciepło, bo może to przynieść przeciwny efekt. Sama ubieram swojego maluszka wraz z tą stroną i muszę wam przyznać że jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych przez nich rzeczy xxx
                              Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:36. Powód: reklama link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak ubierać noworodka?

                                Przede wszystkim stosownie do pogody i żeby nie dać się zwariować. Przegrzanie jest równie niebezpieczne co przeziębienie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X