Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Planowane, chcialiśmy mieć dziecko bardzo, ale i tak ciąża nas zaskoczyła, bo w maju dano mi 30% szans, więc myślałam, że to potrwa rok czy dwa, a tu już drugi miesiąc

    więc planwane, ale zaskoczyło
    Last edited by alenda; 05-08-2008, 14:07.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez alenda Pokaż wiadomość
      Planowane, chcialiśmy mieć dziecko bardzo, ale i tka ciąża nas zaskoczyła, po w maju dano mi 30% szans, więc myślałam, że to potrwa rok czy dwa, a tu już drugi miesiąc

      więc planwane, ale zaskoczyło
      Właśnie takie niespodzianki są najlepsze
      Moje gratulacje.




      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

      Różności do postów
      GALERIA OLAFKA

      Skomentuj


        #18
        u mnie wszystko bylo zaplanowane.wiedzialam ze chce dzidziusia i juz.nasze starania to tylko miesiac.synek ma juz 9 miesiecy a za jakies 4 lata planuje drugie.nic tak nie daje szczescia jak maluszek usmiechajacy sie slodko do ciebie!

        Skomentuj


          #19
          Bardziej wpadka, ale ostatecznie wiadomość przyjemna

          Skomentuj


            #20
            hmmmm pierwsze planowane, natomiast drugie, które ma sie urodzić lada dzień .... nie planowane, no chyba że przez męża , ja chciałam za jakiś czas nie teraz, co nie zmienia faktu, że jest chciane

            Skomentuj


              #21
              fajnie jest pewnie zaplanować sobie dzidziusia, ale dla mnie wpadka byłaby ogromnym cudem i dobrodziejstwem...

              Skomentuj


                #22
                Wpadka

                Moja ciąża z córeczką to ewidentna wpadka.Ale jestem szczęśliwa.Moja córeczka za miesiąc kończy rok.
                http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  moja ciaza byla planowana.a gdybym byla drugi raz w ciazy zapewne bylaby to wpadka.pierwsze dziecko dalo mi niezle ,,popalic,,...a pomyslec ze kiedys planowalam miec dwoje lub troje dzieci.

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez anaana Pokaż wiadomość
                    moja ciaza byla planowana.a gdybym byla drugi raz w ciazy zapewne bylaby to wpadka.pierwsze dziecko dalo mi niezle ,,popalic,,...a pomyslec ze kiedys planowalam miec dwoje lub troje dzieci.
                    ja tam chce jeszcze jedno i nie wazne czy z wpadki czy z planów.Może teraz syn??
                    http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

                    Skomentuj


                      #25
                      Planowane!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        pierwsze planowane drugie wpadka

                        Skomentuj


                          #27
                          moja pierwsza ciąża z mojej strony była wpadką, ale to wpadką, która sprawiła, że moje życie stało się znacznie bogatsze.

                          Skomentuj


                            #28
                            ja planuję, ale wpadka w stałym związku też może być fajna
                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #29
                              Pierwsz Po Pięcioletnim Leczeniu Była Wręcz Cudem I Niespodzianką Druga Natomiast Była Planowana Ale Zdziwiłam Się Kiedy Zaszłam W Ciąże Po Miesięcznym Tylko Staraniu. Córcia Ma 2 Lata I 8 Miesięcy A Synek 5,5 Miesiąca A O Trzeciej Nie Myślę Narazie Może Kiedyś Kto Wie

                              Skomentuj


                                #30
                                Moja ciąża z jednej strony była planowana ale zdrugiej liczylismy z mężem na wpadkę no i stało się po 3 miesiącach okazało się że jestem w ciązy i nasza córeczka ma już ponad pół roczku i jest najcudowniejszym dzieckiem na świecie.co do drugiej ciązy to chyba będziemy liczyć na wpadkę bo tak będzie łatwiej...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X