Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego właśnie to imię.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

    Witam !!!

    My tez z mezem mielismy problem co do wyboru imienia ale w ten sam dzien pomysllismy to samo imie i tak juz zostalo
    baile_pasion




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

      Mój synek dostał na imie Łukasz,poniwaz jego tata tak ma na drugie imię.
      Córcia to Joanna od mojego imienia Anna.




      Skomentuj


        Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

        Imię starszej córeczki wymysliłam ja,tzn odkad pamietam,zawsze chciałam miec córeczke o tym imieniu.Emilia.A młodszej to mąz sie uparł,powiedział że takie sliczne i słodko brzmi - Izunia... A ja chciałam Daria....

        Skomentuj


          Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

          Nasza córka naszywa się Milenka. Od początku ciąży sądziliśmy, że będziemy mieć syna. Mąż chciał nazwać go Milan - ja nie zgadzałam się - chciałam Michała. W III trymestrze okazało się, że będziemy mieć córkę. W ramach kompromisu pozwoliłam mężowi na Milenkę, ale pod warunkiem, że na drugie będzie mieć Magdalena . I tak zostało.

          Skomentuj


            Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

            Jak dla mnie bardzo podobało mi się imię dla córki Roksana ale każdemu nie pasowało bo się źle kojarzyło Zresztą jeszcze były dwie dziewczyny o tym imieniu w naszej miejscowości I tak zrezygnowałam z tego imienia a spodobało mi się Laura i tak też zostało

            Skomentuj


              Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Jak dla mnie bardzo podobało mi się imię dla córki Roksana ale każdemu nie pasowało bo się źle kojarzyło Zresztą jeszcze były dwie dziewczyny o tym imieniu w naszej miejscowości I tak zrezygnowałam z tego imienia a spodobało mi się Laura i tak też zostało
              Moja córeczka ma na imię Roksana też na początku nie każdemu się podobało. Pytali jak to będzie się pisać, czy przez x czy s. Mi podobała się jeszcze Liliana, ale u nas w okolicy dużo dzieci tak ma na imię a mi zależało, żeby jednak nie było to imię takie popularne

              Skomentuj


                Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                Moja córeczka ma na imię Roksana też na początku nie każdemu się podobało. Pytali jak to będzie się pisać, czy przez x czy s. Mi podobała się jeszcze Liliana, ale u nas w okolicy dużo dzieci tak ma na imię a mi zależało, żeby jednak nie było to imię takie popularne
                Widzisz mogłam postawić na swoim ! Ale Liliana też mi się bardzo podoba Jest piękne to imię ale jakoś mi do nazwiska nie pasowało i tak Laura została A Liliany to u nas jeszcze nie ma to akurat byłaby pierwsza !

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                  Ja mam Frania i Stasia. Imiona nadaliśmy po dziadkach. Franciszek po moim tacie, a Stanisław po tacie Męża


                  Skomentuj


                    Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                    U nas jest Sebastianek. Tak po prostu. Ja myślałam o Bartusiu, ale mojemu mężowi nie za bardzo przypadło do gustu i jest Sebastian Imię rzadkie, a ładne.

                    Skomentuj


                      Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                      U nas jest Szymonek. Mąż wybierał. Dla córeczki mieliśmy imię, dla synka nie, ale jak tylko dowiedzieliśmy się, ze będzie chłopak to po trzech dniach wybraliśmy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                        z imieniem miałam ogromny dylemat, poczatkowo inne chcieliśmy dac synkowi a w ostateczności zostało inne. Z córcią mniej problemu było chociaz też miałam wybór aczkolwiek decyzja zapadła szybko

                        Skomentuj


                          Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                          U nas właśnie to imię, bo nie znałam żadnego chłopaka o tym imieniu i imię dobrze mi sie kojarzyło. Mężowi też sie podobało.

                          Skomentuj


                            Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                            agrafka13, ja też mam Szymonka hehe No i ja też żadnego Szymona nie znałam, od razu spodobało się mi i mężowi. A z któego miesiąca jest Twój synek ?

                            Skomentuj


                              Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                              Syn dostał imię trochę po papieżu Benedykcie XVI , ale po prostu to imię bardzo nam się podoba, inne w ogóle nie wchodziło w grę. Imię dla córki - też po prostu podoba nam się. Do tego nie chciałam, by moje dzieci miały imiona z tych najmodniejszych, najpopularniejszych.

                              Skomentuj


                                Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                                Mi zawsze podobało się Karol... ale co najlepsza moja siostra tak nazwała swojego dzieciaka... wybraliśmy Mikołaj.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X