Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego właśnie to imię.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dlaczego właśnie to imię.....

    Rodzice dają imiona swoim dzieciom,dlaczego Wy tak dałyście.......
  •    
       

    #2
    Moja córcia dostała imię po prababci

    Poza tym uważam, że jest śliczne. Helena

    Skomentuj


      #3
      Jest wiele imion które nam się podobały, ale dlaczego wybraliśmyNIKODEM nie wiem. Może dlatego, że jest rzadko spotykanym imieniem a zarazem nie jakimś wymyślnym. Razem podjeliśmy tą decyzje, a jakbyśmy mieli dziewczynkę to nazywałaby sięNATASZA.

      Skomentuj


        #4
        Moja corka ma na imię Milenka
        od kilku lat mam taki opuszczony grób malej dziewczynki- milenki.zawsze chodzę i się modle i palę świeczkę.kiedyś sobie powiedziałam że jak będę miała córeczkę dam jej właśnie tak na imię...

        Skomentuj


          #5


          My z moim mężem nie mogliśmy dojść do takiego imienia które nam obojgu by się podobało aż wkońcu trafiliśmy na imię Kacper i to było jedyne imie jakie nam przypadło do gustu

          Skomentuj


            #6
            U nas był zwykły przypadek z wybraniem imienia. Nie moglismy jakos razem wymyslec ładnego imienia.... Jak mi sie jakies podobalo to zas mezowi nie i odwrotnie. Zrobilismy tak , dla syna imie mial wybrac mąż , a dla córki ja i mielismy na to 7 miesiecy No i urodzil sie Bartosz.
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #7
              Juliusz wybrał mąż (ja wybierałam dla dziewczynki).
              Wziął je od Cezara

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Kinga jako jedyne imie obojgu nam sie podobalo a do chlopca nie moglismy sie zgodzic

                Skomentuj


                  #9
                  A tak mi się jeszcze przypomniało.... mnie to się podoba imię Teodor
                  ale mój mąż powiedział :kategorycznie nie! Mimo,że tak jego dziadek
                  ma na imię.
                  A powodem takiej niechęci był Teodor z "Skazanego na śmierć"
                  A szkoda.....

                  Skomentuj


                    #10
                    mysmy zawsze chcieli takie polskie stricte slowianskie imie, no ale wyszlo inaczej
                    wybieralismy miedzy
                    Dominik- kolega o tym imieniu nam powiedzial zeby nie bo on cale zycie jest misiek i nie jest to przyjemne
                    Michal- kuzynka dala tak na imie dwa mies wczesniej swojemu synowii
                    i Gabriel - i tak zostalo tez troche bo jest wiele roznych mozliwosci Hawry,Gabor,Gibril,itp

                    a mi sie jeszcze Leszek podobało ale maz nie chcial bo kiedys byl zazdrosny o mojego kumpla(a to nie bylo z tym zwiazane)

                    dla dziewczynki bylismy zdecydowani jednoglosnie na Marianna

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja nie wiedziałam jakiej płci będzie dziecko .Dla synka miało być Kacper ze względu na trzech króli.Jednak jest córeczka Amelia , tu szukałam długo gdyż nie chciałam powtarzających się imion w rodzinie typu Julia Lenka Blanka , są to ładne imiona jednak wybrałam inaczej.
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj


                        #12
                        jak oglądałam kiedyś film pt"Troja" to spodobało mi się imię Hector(boh.w tym filmie)i tak sobie myslałam że jak będę miała synka to dam mu tak na imię..
                        Póxniej się okazało,jak poznałam męża- on ma psa o tym imieniu
                        Będąc w ciąży myślałam o imieniu Marcel- dla chlopczyka...no ale mam Milenkę

                        Skomentuj


                          #13
                          Froch właśnie miałam Ci pisać na temat psa. Ojciec mojej suczki też
                          jest Hector

                          Skomentuj


                            #14
                            niby mało spotykane, a psy się tak zwą

                            Skomentuj


                              #15
                              Je mam owczarka wabi sie Hektor.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X