Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Częstotliwośc ruchów dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Częstotliwośc ruchów dziecka

    Dziewczyny chciała bym się dowiedzieć czy częstotliwość ruchów dziecka oraz nasilenie się ich o różnych porach świadczą o tym że dziecko po porodzie będzie np. prowadziło raczej nocny tryb zycia. Ciekawa jestem czy sprawdziło się to u Was, bo jeśli tak to muszę przestawić się na nieprzespane noce, bo mój synuś jest bardzo aktywny w nocy i na wieczór.
    Bartuś 5.12.2008
  •    
       

    #2
    Hej moj synek tez szalal w godzinach wieczornych.Wydaje mi sie,ze to nie ma znaczenia.Teraz wieczorem pada na twarz po calym dniu szalenstwa a ma niespelna rok.
    Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
      Hej moj synek tez szalal w godzinach wieczornych.Wydaje mi sie,ze to nie ma znaczenia.Teraz wieczorem pada na twarz po calym dniu szalenstwa a ma niespelna rok.
      Pozdrawiam
      U mnie dokładnie było tak samoTylko moj syn ma 4,5 miesiaca
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        U mnie było tak samo synek szalał o pólnocy i o 6 rano a teraz Spi normalnie.To chyba nie ma znaczenia

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez nicola
          Ale napewno takie rozbrykane maluszki w brzuszku ,potem są bardzo energiczne
          O tak tu masz racje teraz jak zaczoł raczkowac to nie nadażam za nim biegac

          Skomentuj


            #6
            U mnie dzieci biły rekordy (60 kilka ruchów podczas 40minutowego badania KTG). Po porodzie nadal są bardzo ruchliwi

            Skomentuj


              #7
              Maja była bardzo bierna w brzuszku. Czasem nawet zastanawiałam się czy wszystko jest w porządku. Po porodzie bardzo dużo spała i w dzień i w nocy. Do tego stopnia, że to ja ją a nie ona mnie budziłam na karmienie. Teraz jest bardzo energiczna i w dzień śpi bardzo mało za to noc już od 3 miesięcy przesypia całą
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moje dziecię również było mało ruchliwe w brzuszku, podobnie jak
                rachotka martwiłam się czy oby wszystko jest w porządku.
                Za to po porodzie, cały czas czuwał, miał kilka drzemek po 20 min,
                Także u nas się mały rozkręcił dopiero po tej stronie brzuszka

                Skomentuj


                  #9
                  moje maleństwo rusza się wieczorami w dzień chyba śpi oby po porodzie dało mi spać

                  Skomentuj


                    #10
                    Mooja kruszynka rusza sie rano w dzień wieczorem...(Najczęściej) Jak Tylko usiąde to odrazu widać jak brzuszek faluje..Choc jest już to bardzo bolesne.Mam nadzieje ze po porodzie da mi troszeczkę odpocząć.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Moje bebe w brzuszku tak szaleje w nocy,że ja to nie śpie pół nocy

                      p.s. A to 27 tydzień dopiero

                      Skomentuj


                        #12
                        skurcze

                        bede pierwszy raz rodzic i nie mam zielonego pojecia o skurczach a jestem juz w 31tyg. Skąd moge wiedziec ze to jest juz skurcz??

                        Skomentuj


                          #13
                          Jak poczujesz jakby ktos chcial Ci wyrwac macice to znaczy ze to to
                          A tak na serio to mysle ze kazda mama wie kiedy sie zaczyna, intuicyjnie. Bedzie tak bolalo ze nie bedziesz miala innych pomyslow co to moze byc

                          Skomentuj


                            #14
                            Jak byłam pierwszy raz w ciąży tez mi mówili że będę wiedzieć.

                            Jakoś mnie to nie przekonywało. Ale uwierz mi wiedziałam od razu. Jeśli odczuwasz jakiś ból i masz wątpliwości to pewnie nie skurcz. Jak przyjdzie skurcz będziesz wiedziała na 100%

                            Skomentuj


                              #15
                              Moj tez szalal wieczorami i w nocy,a to dlatego ze w dzien jak sie ruszasz to kolysanie dziecko usypia a wieczorem (w nocy)juz nie latasz po domu tylko siedzisz i wtedy malenstwo sie budzi bo nic go nie kolysze i zaczyna fikac

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X