Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"


    Ciągle wymyślamy, jak zdobyć dla Was nowe nagrody i mamy dobre wieści: do Partnerów konkursu obok My Sweet Angel, Szumisie.pl, NUK i Party lite Polska dołączają w grudniu Cotton Ball Lights! <3

    Co Wy na to?

    Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży!

    Zadanie:
    1. zrób zdjęcie brzuszka i napisu "grudzień 2014" (napis też musi mieć zrobione zdjęcie, nie może być dopisany później)
    2. umieść zdjęcie (do 2 MB) w galerii:
    http://forum.babyonline.pl/forum/gal...ages.php?c=449
    3. zaproś znajomych do oceniania zdjęcia (ostateczna decyzję podejmuje jury)
    4. warunkiem udziału jest uzupełnienie danych adresowych do wysyłki nagrody w serwisie ja.w.polki (logowanie tym samym użytkownikiem i hasłem, co na forum)

    Partnerami konkursu są firmy: Szumisie, która podarowała - jakże inaczej - Szumisia, My Sweet Angel, która przygotowała dla Was w nagrodę komplety pościeli i dodatków do pokoju maleństwa, firma NUK, która przygotowała smoczki, PartyLite Polska - podarowało piękne i przepachnące świece, a Cotton Ball Lights - girlandę

    W grudniu możecie wygrać:
    - girlandę Cotton Ball Lights z 20 kul (kolorystyka do wyboru)





    - świecę Party Lite "Forbidden Fruits"


    - Szumisia!
    Serce Szumisia nie bije, ale... szumi jak suszarka do włosów. Ten dźwięk uspokaja, ponieważ przypomina Maluszkowi to, co słyszał w brzuchu Mamy. Mechanizm, który bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się 20 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi.


    - akcesoria My Sweet Angel, zestaw TINY ELEPHANT (komplet):
    Poduszka+kołderka+ochraniacz. Pościel w wypełnieniem.




    - My Sweet Angel, zestaw TINY ELEPHANT: Okrycie kąpielowe z kapturem
    wymiary: 100x100 cm, wykonane z mięciutkiej termofrotty.




    oraz trzy smoczki NUK z bajkowej kolekcji!:


    Wyodrębniliśmy pięć nagród:
    - Cotton Ball Lights + smoczek
    - Szumiś
    - świeca + smoczek
    - pościel
    - okrycie kapielowe + smoczek

    Laureaci będą ogłoszeni 5 stycznia i każdy będzie miał prawo wyboru nagrody, w zależności od dostępności.

    Od redakcji dokładamy książeczki "Bobas - instrukcja obsługi"

    Na zdjęcia z napisem "grudzień 2014" czekamy do 31 grudnia, wyniki poznacie do 5 stycznia, a 1 stycznia ruszy kolejna edycja... i tak, nomen omen, na okrągło

    p.s. wyniki konkursu grudniowego ogłosimy 7 stycznia!
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 05-01-2015, 17:50.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

    wow, nagrody piękne, aż szkoda, że w ciąży już nie jestem :P Gocha za szybko się urodziła hihi

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
      wow, nagrody piękne, aż szkoda, że w ciąży już nie jestem :P Gocha za szybko się urodziła hihi
      marzena
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

        Oooooooooooooooooo, bardzo fajne te nagrody, uczestniczę w aktualnym konkursie, "listopad 2014", napracowałam się z mężem 3 dni przy napisie, kleiliśmy te liście na tej tekturce z pizzy nie chciało się trzymać, klej rozmókł tekturkę, ja potem wpadłam na pomysł prasowania, to mi się liście skruszyły...oh myślałam, że oszaleje, ale efekt końcowy wyszedł mi nawet fajny, no ale jak zobaczyłam te profesjonalne sesje zdjęciowe , no to już zwątpiłam
        A teraz nie mam pomysłu Ale mam czas, może mnie oświeci, chciałabym wreszcie coś wygrać

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          Oooooooooooooooooo, bardzo fajne te nagrody, uczestniczę w aktualnym konkursie, "listopad 2014", napracowałam się z mężem 3 dni przy napisie, kleiliśmy te liście na tej tekturce z pizzy nie chciało się trzymać, klej rozmókł tekturkę, ja potem wpadłam na pomysł prasowania, to mi się liście skruszyły...oh myślałam, że oszaleje, ale efekt końcowy wyszedł mi nawet fajny, no ale jak zobaczyłam te profesjonalne sesje zdjęciowe , no to już zwątpiłam
          A teraz nie mam pomysłu Ale mam czas, może mnie oświeci, chciałabym wreszcie coś wygrać
          boska historia!
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

            Tak boska, boska, dla osób trzecich nawet śmieszna ha ha a mi włosy dęba stawały jak miałam wyciąć literkę "S". Ja nie mam zorganizowania ani jaźni przestrzennej, nie umiałam narysować "grubego es", dopiero mąż inżynier mi pomógł, bo z rysunków technicznych miał 5,0 na studiach
            Ha ha ale powiem Wam, świetna zabawa, teraz też coś muszę wymyślić, bo brzucholek coraz większy, Oluś wychodzi już w lutym i chciałabym sie mu pochwalić, że mamusia walczyła jak lwica w konkursach dla niego

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

              A ja uwielbiam ten konkurs, bo dzięki temu mam pamiątki jaka byłam w którym miesiącu. A tak to pewnie nie zawsze by mi się chciało uwieczniać te etapy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                Tak tak..my też mieliśmy ubaw przy tworzeniu dzieła :-) Literki kolorowała moja córka a brzuszek malowany był całą rodzinką..a jak się uśmialiśmy..ten zimny pędzelek na moim brzuchu okropnie łaskotał ale dzidzi chyba się podobało bo miałam wrażenie ze z radości tańcowała :-))))
                Taka brzuchodynia a jaka wspaniała pamiątka. Konkurs naprawdę mi się podoba :-))) a z każdym miesiącem nagrody coraz fajniejsze !!!!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                  A może by jakiś konkursik dla mam z opróżnionymi brzuszkami ? Z takim szumisiem czy okryciami ? : ) Pewnie wiele mam było by uradowanych

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                    Nagrody extra !!! Widzę, że po wyjściu ze szpitala muszę się wziąć mocno do roboty :-)
                    Ta pościel idealnie pasowałaby do kącika mojego maleństwa, gdyż takie właśnie kolory i motywy w nim królują. Brakowało jeszcze tylko pościeli he he ;-)
                    Córcia ma kącik w kolorach, biało-szaro- różowy i króluje tam motyw słonika, gdyż ja bardzo lubię te zwierzęta :-) ma to zwiazek z moją podróżą jak również zainteresowaniami - uwielbiam kulturę indii. Nigdy tam nie byłam ale kiedyś się wybiorę he he
                    Tak czy inaczej słoni Ci u nas w domu pod dostatkiem..już sobie nawet wyobraziłam tą cudną pościel w białym łóżeczku córy :-) myślę, że ona też byłaby zachwycona..
                    Niech no tylko wyjdę ze szpitala to aparat w łapki i cykamy..cykamy i kciuki trzymamy :-)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                      Pierwsza fotka już wrzucona..trzymajcie kciuki :-) ps. a miałam leżeć he he ale nagrody takie cudne, że z pomocą starszej córy wzięłyśmy się do roboty he he ;-) zdjęć i pierogów..

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        Pierwsza fotka już wrzucona..trzymajcie kciuki :-) ps. a miałam leżeć he he ale nagrody takie cudne, że z pomocą starszej córy wzięłyśmy się do roboty he he ;-) zdjęć i pierogów..
                        Ha ha, już idę oblukać, sama coś muszę wymyślić, ale może jutro mi mąż pomoże, bo ja ledwo żyje...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                          Ja także zamieściłam właśnie zdjęcia do konkursu

                          Nie miałam pomysłu na napis, więc pozostawiłam ten problem do rozwiązania mojemu małżonkowi, który w niedzielne popołudnie nagle gdzieś zniknął.
                          Gdy wrócił przyniósł ze stolarni deskę z napisem wyrzeźbionym jego własnymi rękoma
                          Kochany człowiek, a ja w tym miesiącu już bardziej ubrana, w pijamkę, gdyż jakoś tak dzisiaj miałam dzień pijamkowy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                            Moich nie ma :-( ale zaraz to naprawię..pozdrawiam Lady bzyk, ja już w domku na szczęście :-)

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: grudzień 2014&quot;

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Moich nie ma :-( ale zaraz to naprawię..pozdrawiam Lady bzyk, ja już w domku na szczęście :-)
                              Moich też nie ma, na 100% będą one w poniedziałek, po wcześniejszym zaakceptowaniu ich przez redakcję. Spokojnie, nasze zdjęcia czekają na autoryzację.
                              Acha, pamiętaj, że zdjęcia nie mogą być większe niż 2MB, ja zmniejszyłam do 1,5MB

                              To fajnie, że jesteś już w domku

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X