Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

    Witam za miesiac moj maluszek skonczy roczek, zastanawiam sie jak wygladala taka impreza u Was? czy bylo to wieksze przyjecie jak np. chrzciny, czy tylko dla najblizszej rodziny
  •    
       

    #2
    Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

    Na roczek to raczej tylko impreza dla najbliższych, taki smyk i tak nic nie zapamięta

    Skomentuj


      #3
      Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

      Ja roczek wyprawiałam w tym samym gronie co chrzciny czyli dziadkowie chrzestni oraz rodzeństwo moje i mojego męża, było około 20 osób i myślę, że jak na roczek to zupełnie wystarczy, zaprosiliśmy wszystkich na obiad do restauracji

      Skomentuj


        #4
        Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

        my na roczek nikogo nie chcieliśmy zapraszać, spędziliśmy razem we własnym grobie, nie chcieliśmy by dziecko miało za duży szum

        Skomentuj


          #5
          Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

          Pierwsze urodziny mojej Amelki wyprawiłam też w niewielkim gronie osób - ja z mężem, moi i jego rodzice oraz ciocia i wujek chrzestni. Chcieliśmy uniknąć tego całego szumu jaki temu towarzyszy, ale prezenty, które otrzymała nasza córeczka bardziej wzruszyły nas,
          a mamy nadzieję, że ją może w przyszłości. Moja przyjaciółka zrobiła dla nas karty do zdjęć pierwszy rok życia. Jedna z nich była wersją dla mamy, gdzie znajdowało się sporo zdjęć, które przedstawiały różne momenty mojej ciąży. Druga była pusta i dotyczyć miała Amelki. Tym razem to ja miałam wypełnić je zdjęciami. Po prostu super sprawa! Naprawdę polecam robić takie prezenty, aby urodziny takiego dzieciątka w tym wypadku dla rodziców szczególnie były niezapomniane. Teraz moja córka ma 16 lat i bardzo podoba jej się taka pamiątka z jej wczesnego okresu życia, którego nikt nie pamięta.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

            Według mnie najlepiej tylko chrzestnych i dziadków maluszka i ewentualnie Twoje rodzeństwo. To i tak osoby, którym najbardziej na małym zależy. A chrzest był niedawno, to była okazja do większej imprezy, na razie wystarczy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

              Wszystko zależy do tego ile jesteście w stanie przeznaczyć na taka imprezę z okazji roczku dziecka, ale generalnie również jestem zwolenniczką tych mniejszych imprez na którą zaprosicie powiedzmy dziadków i chrzestnych.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

                Nie ma sensu organizować dużej imprezy, skoro dzieciak i tak z niej nie wyniesie. Latem można zabrać go na podwórko, by tam się pobawić.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

                  A po co na roczek organizować wielką imprezę? Dziecko i tak tego nie zapamięta, wystarczy najbliższa rodzina i też będzie dobrze.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

                    Nawet, jeśli impreza tego typu ma zrzeszyć najbliższych to wypadałoby zorganizować ją poza domem. Mogę Ci polecić www.hotelsolec.pl w którym co prawda organizowaliśmy chrzciny córeczki, jednak idealnie spisze się w przypadku innych okazji. Wszystko odbyło się w tamtejszej restauracji, gdzie swoją drogą zaserwowano nam przepyszne potrawy. Serdecznie polecam!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Roczek Duza impreza czy tylko dla chrzestnych, dziedkow??

                      Lepiej mała impreza w gronie najbliższych osobób. Dla dziecka to i tak będzie duże przeżycie, tłumy nie są mu potrzebne. Jeśli masz duża rodzinę , dużo kuzynek, których chcesz zaprosić warto roważyć podzielenie imprezy np. na 2 dni ( w dniu urodzin dziecka a druga impreza np. w weekend)

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X