Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co zadzialalo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co zadzialalo?

    Co zadzialalo w waszym przypadku? Leczenie? Geny czy przypadek?? Dlaczego ciaza mnoga?
    w moim przypadku zdecydowanie geny
  •    
       

    #2
    Odp: Co zadzialalo?

    U nas zupełny przypadek. Nigdy nie było w rodzinie bliźniąt, nie leczyłam się itp.
    Choć mąż od początku ciąży twierdził, że to bliźnięta. Znajomi mówią, że wiedział, co robi A ja odpowiadam, że szkoda, że nie zapytał mnie o zdanie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co zadzialalo?

      hehe:-) a umnie od meza strony same bliznieta jednak geny

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co zadzialalo?

        Mój dziadek był bliźniakiem więc kto wie jak to będzie u nas przy drugiej ciąży



        Skomentuj


          #5
          Odp: Co zadzialalo?

          he he ale bysmy mialy juz w ogole mnostwo wspolnych tematow co

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co zadzialalo?

            Na pewno! Ty byś była moją skarbnicą wiedzy...
            Trochę bym się bała,że nie podołam.



            Skomentuj


              #7
              Odp: Co zadzialalo?

              pfff :* ja dala mrade to i Ty dasz Majeczka i maz pomogą

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co zadzialalo?

                Często tak jest że gdy w rodzinie są jacyś bliźniacy to jest większa szansa że urodzą się kolejne bliżniaki. Bardzo istotne są geny.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co zadzialalo?

                  Moja siostra ma bliźniaki jednojajowe, jako pierwsza w naszej rodzinie. Jest wysoka, po 30-tce, ma trochę ciałka. Podobno ma to istotne znaczenie przy bliźniakach


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co zadzialalo?

                    u mnie w rodzinie od strony mamy i taty w każdym pokoleniu są przynajmniej jedne bliźniaki. Zaczęło się jeszcze od moich pradziadków, a może i wcześniej, ale wczęśniejszych losów rodziny nikt dzisiaj już nie pamięta. W moim pokoleniu póki co tylko ja mam córeczkę. Zobaczymy na kogo wypadnie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co zadzialalo?

                      Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                      u mnie w rodzinie od strony mamy i taty w każdym pokoleniu są przynajmniej jedne bliźniaki. Zaczęło się jeszcze od moich pradziadków, a może i wcześniej, ale wczęśniejszych losów rodziny nikt dzisiaj już nie pamięta. W moim pokoleniu póki co tylko ja mam córeczkę. Zobaczymy na kogo wypadnie
                      Annaniol, kto wiem, może i Wy doczekacie się bliźniąt? Mam dwóch synów i wszyscy w rodzinie życzą mi dwóch córeczek. Mówią, że najlepiej za jednym razem odchować dwoje i spokój. Wychowanie bliźniaków nie jest jednak takie łatwe jak im się wydaje


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co zadzialalo?

                        fakt, takie blizniaki to wsumie dobra sprawa pod katem "organizacji" rodzenstwa. Kto wie, może mi też się kiedyś trafią. Pożyjemy, zobaczymy. W sumie nie chciałabym żeby córka została kiedyś sama bez rodzeństwa więc pewnie będziemy za jakiś czas starać się o towarzystwo dla niej.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co zadzialalo?

                          Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                          fakt, takie blizniaki to wsumie dobra sprawa pod katem "organizacji" rodzenstwa. Kto wie, może mi też się kiedyś trafią. Pożyjemy, zobaczymy. W sumie nie chciałabym żeby córka została kiedyś sama bez rodzeństwa więc pewnie będziemy za jakiś czas starać się o towarzystwo dla niej.
                          Uważam, że dwoje dzieci to minimum Ja nie wyobrażam sobie mieć jedynaka. Znam wiele kobiet, które żałują decyzji o posiadaniu tylko jednego dziecka, ale już jest za późno by to zmienić.


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co zadzialalo?

                            Cieszę się, że mam dwóch maluchów. Trochę żałuję, że tak późno zdecydowałam się na drugie dziecko. Różnica pomiędzy najstarszym synem i bliźniakami to 9 lat. Na szczęście teraz mam dwójkę :-) Dwójka lepiej się rozwija niż jedynak :-)

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Co zadzialalo?

                              Ja na Twoim miejscu popytałbym w tym temacie znajomych. To bardzo często jest najlepsze z możliwych źródło porad
                              Niestety mam tendencję do radzenia sobie z problemami w taki sposób, że w ogóle sobie z nimi nie radzę

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X