Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na ferie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Hmmm my jeszcze o tym nie myśleliśmy. Pewnie jak co roku wszystkiego po trochu: sport, zwiedzanie i rozrywka Ale na konkrety przyjdzie jeszcze czas...
    (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

      A gdybyście chciały w najbliższe ferie wysłać dzieci na ciekawe kolonie, rewelacyjnym pomysłem będzie wybór Szkoły Tropicieli. To są takie bardziej tematyczne obozy, głównie w klimacie fantasy. Niemniej dzieciaki poprzez zabawę mogą dowiedzieć się tam wielu przydatnych rzeczy. Już fajne samo w sobie jest to, że odbywają się w zamkach. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, tu ma więcej info: http://szkolatropicieli.pl/.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

        Miło wspominam ferie z tamtego roku, odwiedziliśmy góry a konkretnie byliśmy w Szczawnicy / http://www.szczawnica.nrs.pl portal informacyjny jakby ktoś chciał poznać / klimat wspaniały dla nas mieszczuchów idealne miejsce.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

          My w zeszłym roku siedzieliśmy w domu. To był czas przeprowadzki, remontów więc z kasą było bardzo krucho. W tym roku jednak mamy zamiar poszaleć nad morzem. Właśnie szukam godnych uwagi ofert i póki co spodobały mi sie ferie nad morzem 2016 Primavera. Musze ją pokazać mężowi jak wróci i będziemy decydować. Na pewno w góry nie pojedziemy.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Gdzie na ferie

            Wszelkie wyjazdy w góry powinny być z ubezpieczeniem, koniecznie! Dlaczego? Głównie dlatego, że ubezpieczenie może zabezpieczać finansowo w trudnych przypadkach - nie chodzi tylko i wypadki, ale również np. o kradzież nart - http://elvia.pl/ubezpieczenia-na-narty/ To już ubezpieczenie od sprawdzonej firmy, a tym kodem - KODZIMA56 - będziecie mieli 20 proc. taniej.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Gdzie na ferie

              Każdy wyjazd szczególnie z dzieckiem powinien być ubezpieczony, nigdy nie wiadomo co może się każdemu z nad przytrafić.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Gdzie na ferie

                Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                U nas też teraz trwają ferie. Zastanawiamy się z dzieciakami gdzie warto pojechać na 2-dniowe zwiedzanie. Myślałam o Warszawie. Jest tam sporo muzeów itd. Tylko gdzie spać? Znalazłam tanie noclegi w Atosie (czyli tutaj http://www.hotelatos.pl/) lub Aramisie. A może jednak hostel - są jeszcze tańsze - ale czy bezpieczne?
                Wszystkim wybierającym się do Warszawy z dziećmi polecam Teatr Małego Widza. Świetne spektakle, a także dodatkowy czas na zabawę to fajne urozmaicenie oraz możliwość przekonania malucha do teatru. www.teatrmalegowidza.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Gdzie na ferie

                  Napisane przez merryj Pokaż wiadomość
                  Wszystkim wybierającym się do Warszawy z dziećmi polecam Teatr Małego Widza. Świetne spektakle, a także dodatkowy czas na zabawę to fajne urozmaicenie oraz możliwość przekonania malucha do teatru. www.teatrmalegowidza.pl
                  Zgadzam się teatr dla dzieic jest idealną formą na spędzenie czasu wolnego, w większości dużych miast są teraz spektakle przeznaczone dla dzieci nawet od 1,5 - 2 latka

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Gdzie na ferie

                    Ja spędzałam zeszłoroczne ferie w górach, a dokładnie w Białce Tatrzańskiej piękne widoki i stoki narciarskie dla aktywnych, ja niestety nie jeżdżę.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Gdzie na ferie

                      Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                      Ja spędzałam zeszłoroczne ferie w górach, a dokładnie w Białce Tatrzańskiej piękne widoki i stoki narciarskie dla aktywnych, ja niestety nie jeżdżę.
                      hehe pamiętaj jak kuuupę lat temu- w Liceum byliśmy tam na wycieczc, faktycznie widoki przecudowen, polecam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Gdzie na ferie

                        Sama staram się zachęcić moją córeczkę do wędrówek górskich, w związku z czym zawsze na ferie staram się wybierać miejscowości o takim powiedźmy górskim charakterze. Ostatnio spędziłyśmy miło czas w Dusznikach Zdroju , nocując w skalka.pensjonat.top i godzinami spacerowałyśmy po Parku Zdrojowym i szalałyśmy w tamtejszej sali zabaw. Ukoronowaniem naszego pobytu była wyprawa z Batorowa do Kamiennych Grzybów, a za kilka lat, kto wie, może nawet pokusimy się o Szczeliniec

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                          Na ferie najlepsze są Karkonosze. Kameralna atmosfera, piękne widoki i możliwość jazdy na nartach!

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                            W tym roku niestety nie mieliśmy jak poszaleć z wyjazdami, ale staraliśmy się wymyślić coś, by nasz szkrab się nie nudził i zaznał rozrywki w gronie rodzinnym I takim też sposobem w końcu wybraliśmy się między innymi do Teatru Małego Widza (jakby ktoś był zainteresowany: http://teatrmalegowidza.pl/). Moje dziecko było zachwycone! Ja z mężem w sumie też. Słyszałam wiele dobrego o tym teatrze i z czystym sumieniem moge polecić

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                              U ns w tym roku był to Wrocław i te noclegi we Wrocławiu. Bawiliśmy się przednio! Dzieciakom bardzo spodobała się trasa krasnali

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                                Nam udało się wyjechać w góry,pogoda dopisała i spadło trochę śniegu co mnie bardzo cieszy Warto jedynie pamiętać o odpowiednich akcesoriach turystycznych da dziecka,właśnie tym zajmujemy sie na co dzień i chętnie pomożemy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X