Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka tania drukarnia internetowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaka tania drukarnia internetowa

    Cześć ! Chciałabym nieco podpromować swój biznes i wydrukować partię ulotek. Gdzie można zrobić to w miarę tanio?
  •    
       

    #2
    Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

    Też chętnie bym sie dowiedziała he he ;-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

      Ulotki są dziś śmiesznie tanie - zwłaszcza jak zamawiasz większą ilość to grosze za sztukę wychodzą. Ja zamawiałam ostatnio w WYDRUKUJEMY.TO Śmieszna nazwa ale wydrukowali dobrze i tanio :-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

        Ja również jakiś czas temu przerzuciłam się właśnie na drukarnie internetowe. Jest o wiele wygodniej ponieważ wszystko załatwiasz przy komputerze i nie musisz się nawet fatygować po odbiór zamówienia.
        Ulotki zamawiałam w Openprint:
        http://www.openprint.pl/
        Tym jest taniej im więcej zamawiasz ( polecam zadzwonić i przy wiekszych partiach trochę ponegocjować - zwykle potrafią dać jeszcze dodatkową zniżkę - jak na przykład zamawiasz pakiet: wizytówki plus ulotki).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

          Drukowałam plakaty w dpsdruk i zawsze już będę w ten sposób zamawiać. To wygoda i jeszcze raz wygoda.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

            o ile dobrze pamiętam to mim znajomi korzystają także z Openprint i z tego co wiem to bardzo sobie chwalą a drukują dużo

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

              Zakładam, ze skoro chcesz "podreperować biznes" to raczej nie narzekasz na nadmiar kasy. Nie rozumiem więc po co ładować się w jakieś drukarnie skoro ulotki można wydrukować we własnym zakresie. Zainwestuj raz w dobrą i tanią w utrzymaniu drukarkę taką jak np. Epson z systemem ITS http://www.epson.pl/inktanksystem i drukuj samodzielnie. Jakość wydruku na takiej drukarce jest rewelacyjna, a pojemniki z tuszem kosztują niecałe 30 zł.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                Ja nie mam z tym systemem ale znajomi kupili sobie i nie narzekają na nią. Ten system w drukarkach Epson daje nam wiele możliwości na tańsze drukowanie. Obrazki się nie rozmazują wychodzą świetnie, nawet zdjęcia drukują elegancko. Jeżeli dużo się drukuje w kolorze to warto kupić drukarkę modelu: L800, L850, L1800.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                  Ulotki spokojnie można drukować na zwykłej drukarce laserowej za kilkaset złotych. Robiłem tak wielokrotnie drukując wizytówki na śliskim papierze i wyszło całkiem dobrze.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                    Osobiście uważam, że nie powinno się brać oferty pierwszej z brzegu. Najlepiej jest poprosić o wycenę kilka drukarni i porównać. Ale cena to nie jedyne kryterium, które warto brać pod uwagę wybierając drukarnię. Tutaj ciekawy artykuł na ten temat http://blog.posperita.pl/1939-drukar...obra-drukarnia.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                      Gdy mamy do wydrukowania więcej ulotek to warto skorzystać z drukarni internetowej. Drukują oni ulotki w różnych rozmiarach i kolorystyce dopasowanej do potrzeb klienta. Można też pomyśleć o ulotkach przezroczystych, bardzo ładnie wyglądają.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                        Ja słyszałam, że Drukarnia Web-To-print.pl jest jedną z najlepszych i najtańszych na rynku. Mam zamiar w najbliższym czasie zlecić im wydrukowanie dużej ilości ulotek reklamujących moją firmę.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                          A jeżeli chodzi o drukarnie wykonujące druki 3D oraz modelowanie, to można sprawdzić ofertę w firmie Rapidcrafting.com. Uważam, że pod tym względem jest to naprawdę dobra i doświadczona firma.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                            Polecam zapoznać się z ofertą zaprzyjaźnionej firmy - druk w Studio Siedem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

                              Ja mogę polecić drukarnię internetową skyprint.pl. To chyba najlepsza tego typu drukarnia na rynku.
                              Bez problemu wydrukują też ulotki, mogą także pomóc w ich zaprojektowaniu. Wydruki są bardzo solidne i eleganckie a co ważne, nie zapłacimy za to jak za zboże.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X