Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w Europie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Praca w Europie

    Osobiście nie wiem czy zdecydowałabym się na wyjazd zostawiając rodzinę w kraju, natomiast wielu moich znajomych wyjechała za granicę i żyje im się dobrze. W zeszłym tygodniu była u mnie koleżanka która ma w planach wyjechać do Niemiec jako opiekunka do osób starszych. Znalazła ofertę xxx i bardzo chce spróbować. Lubi swój zawód oraz swoją pracę, jednak rzeczywistość jest taka, że do wykonywanych czynności czy o opieki wkłada się więcej serca jeśli mamy pewność, że zapewni nam to godne życie i dobre zarobki.
    Last edited by disne; 14-07-2020, 21:44. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Praca w Europie

      Jeśli chodzi o biznes w Europie to słyszałyście, że na Europejskim Forum Gospodarczym -
      Łódzkie 2017 będzie Guinter Verheugen, Komisarz do spraw rozwoju UE? Na pewno będzie ciekawie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Praca w Europie

        Przygotowując się do róznych zawodów które chcemy wykonywać na terenie Europy warto zrobić xxx. To pomoże nam znależć dobrą pracę a przede wszsytkim być skutecznym pracownikiem.
        Last edited by disne; 14-07-2020, 21:44. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Praca w Europie

          Dziwi mnie wiele osób, które twierdzą, że w PL nie można dobrze zarobić - jest to oczywiście nonsens przykładowo - xxx robicie sobie uprawnienia na ciężarówki, kurs ADR i możecie przebierać w ofertach pracy gdzie mniej niż 6 tys. na rękę nie zarobicie.
          Last edited by disne; 14-07-2020, 21:44. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Praca w Europie

            W Polsce można zarobić, ale jest ciężko. Ja akurat trafiłam całkiem dobrze, ale już moja siostra postanowiła wyjeżdżać jako opiekunka osób starszych do Niemiec. To dość ciężka praca, ale ona się w tym odnajduje, tyle że u nas zbytnio się na tym nie zarobi. Tam wychodzi lepiej i to jeżdżąc przez agencję. Jakby ktoś szukał w tym obszarze to polecam xxx siostra jest z nich zadowolona i nie miała problemów.
            Last edited by disne; 14-07-2020, 21:44. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Praca w Europie

              Niestety ale taka prawda, że za granicą często można lepiej zarobić... Mi się akurat raczej poszczęściło, ale czasami za podobną pracę można dostać dużo lepsze pieniądze. Co do agencji to też słyszałam dobre opinie o opiekunkawniemczech.eu, moja ciotka z nimi wyjeżdża, zarabia dobrze i ogółem jest raczej zadowolona

              Skomentuj


                #37
                Odp: Praca w Europie

                Napisane przez orchid13 Pokaż wiadomość
                Niestety ale taka prawda, że za granicą często można lepiej zarobić... Mi się akurat raczej poszczęściło, ale czasami za podobną pracę można dostać dużo lepsze pieniądze. Co do agencji to też słyszałam dobre opinie o opiekunkawniemczech.eu, moja ciotka z nimi wyjeżdża, zarabia dobrze i ogółem jest raczej zadowolona
                Z tego co wiem to oni mają też usługę mobilnego rekrutera na terenie województwa śląskiego, może to być przydatne zwłaszcza dla osób w trudniejszej sytuacji.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Praca w Europie

                  Jeśli interesuje Cię praca w Holandii oferty znajdziesz tutaj xxx coś Cię zainteresuje, a jeśli nie, to możesz się zwrócić do agencji, które zajmują się pośrednictwem pracy za granicą i pomogą Ci znaleźć coś odpowiedniego.
                  Last edited by disne; 14-07-2020, 21:45. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Praca w Europie

                    ja od 3 lat pracuję w Niemczech, w charaketrze opiekunki osób starszych. Wyjeżdzam z agencją Dolce Vita i śmiało ich polecam. Pracuje się na podstawie umowy, pensje wypłacane w terminie. Dla mnie dodatkowym plusem jest też fakt, że mozna liczyć na dodatkowe premie np przed świętami.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Praca w Europie

                      Jesli jakis wasz znajomy jest w stanie zalatwic taka prace to czemu nie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Praca w Europie

                        Dokładnie tak, wiele osób wyjeżdża do pracy za granicą... tak zrobili moi znajomi.W Polsce w ogóle nie pracują.Wyjeżdżają do Holandii kilka razy w roku - i tyle.Korzystają przy tym z pomocy agencji pracy In Person - xxx , która załatwia im wiele spraw w tym ubezpieczenie i lokum.pzdr
                        Last edited by disne; 14-07-2020, 21:42. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Praca w Europie

                          Wcale nie trzeba mieć znajomości obecnie żeby załatwić dobrą pracę w Europie, ktoś wspomniał o In Person i osobiście pomoc takich agencji może być znacznie bardziej przydatna niż znajomych na miejscu dlaczego? Bo oni stale dostarczają pracodawcą w danym kraju pracowników więc mają oferty często bezpośrednio od pracodawców i co najważniejsze z różnych branży, jeśli więc ktoś chce się wybrać do Holandii to warto sobie przejrzeć ich profil.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Praca w Europie

                            BJa pracowałam w Bonn, a pracę znalazłam na xxx. Jeżdżę tam regularnie od 4 lat i bardzo sobie chwalę. Średnio zarabiam tam 1500 €. Praca nie jest wymagająca, moi seniorzy byli świadomi i prawie. Pomocy potrzebowali w takich obowiązkach jak prowadzenie domu czy codzienne zakupy
                            Last edited by disne; 14-07-2020, 21:42. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Praca w Europie

                              Napisane przez furgomo Pokaż wiadomość
                              Wcale nie trzeba mieć znajomości obecnie żeby załatwić dobrą pracę w Europie, ktoś wspomniał o In Person i osobiście pomoc takich agencji może być znacznie bardziej przydatna niż znajomych na miejscu dlaczego? Bo oni stale dostarczają pracodawcą w danym kraju pracowników więc mają oferty często bezpośrednio od pracodawców i co najważniejsze z różnych branży, jeśli więc ktoś chce się wybrać do Holandii to warto sobie przejrzeć ich profil.
                              Zdefiniuj dobrą pracę proszę? Na wielu stronach typu xxx znaleźć można ogłoszenia związane z pracą za granicą. Według tego, co piszesz jest to za każdym razem świetna propozycja. Rzeczywistość jest jednak inna. Praca nie należy do łatwych. Jest jednak lepiej płatna.
                              Last edited by disne; 14-07-2020, 21:43. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Praca w Europie

                                Kilku moich znajomych nie podejmuje pracy w Polsce... nawet dorywczo , nie mówiąc już o pracy na etacie.Ktoś powie z czego oni żyją ?Otóż od kilku już lat dość regularnie wyjeżdżają do pracy w Holandii.Wszystko załatwia im agencja pracy In Person - xxx ,która oprócz tego ,że załatwia samą pracę to jeszcze ubezpieczenie i lokum.Tak więc jak wyjeżdżają jak to się mówi na gotowe. pzdr
                                Last edited by disne; 14-07-2020, 21:43. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X