Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Giełda pomysłów na prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Giełda pomysłów na prezenty

    Jak tam giełda tegorocznych prezentów? wszystko już kupione?
    co myślicie o tego typu praktycznych prezentach pod choinkę?
    http://prezenty.swieta.wp.pl/podkate...oslych,15.html

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Giełda pomysłów na prezenty

      Prezenty praktyczne? Czemu nie, ale razcej nie szczoteczki do zębów.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Giełda pomysłów na prezenty

        O mamo, zabiłabym jakby mi ktoś podarował szczoteczkę do zębów - to byłby cios ponizej pasa A tak serio to część prezentów już kupiona, a część w przyszłym tygodniu - będę zamawiac pewnie na początku, żeby doszły na święta.
        Raczej nie chciałaby świątecznej wpadki z opóźnieniem paczek)
        A z chcianych prezentów to marzy mi się z działu michael kors torebki- taka jednak grafitowa, ale nie jestem pewna, czy partner dobrze zrozumiał i kupi... choć starałam się tłumaczyć to dość łopatologicznie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Giełda pomysłów na prezenty

          Ja jestem chyba jakaś inna, bo zawsze mam więcej pomysłów, niż muszę kupić prezentów :P

          W tym roku sytuacja przedstawia się tak:
          1. Ukochany - książka dla programistów (mam nadzieję, że wybrałam odpowiednią )
          2. Teść - wielkie pudełko prince-polo, bo uwielbia )
          3. Partnerka Teścia - powieść historyczna - jeszcze nie mam kupionej, bo muszę wybadać, której jeszcze nie czytała...
          4.Tata - taki zestaw świąteczny z kawą, syrop wybrałam miętowy
          5. Brat - kieliszki do wina
          6. Mama - mięciutki i ciepły szlafrok
          7. Przyjaciółka - taki wazon, bo wiem, że go chce do swojego śliwkowo-kremowego salonu

          Nie wiem tylko, co kupić Chrześniakowi, bo mam wrażenie, że wciąż dostaje ode mnie ubranka i zabawki, chciałabym coś innego Mu kupić, ale nie mam pomysłów

          Skomentuj


            #35
            Odp: Giełda pomysłów na prezenty

            No ja to wiecznie mam problem z tym co kupić?//....

            Skomentuj


              #36
              Odp: Giełda pomysłów na prezenty

              ja polecam dla dziecka bardzo fajny i dobrze wykonany prezent są to lalki które wczesniej można było dostać tylko w USA i Hiszpanii . polecam http://lalki-berenguer.pl/pl/

              Skomentuj


                #37
                Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
                No ja to wiecznie mam problem z tym co kupić?//....
                Jakieś drobiazgi. Nie musisz kupować drogich prezentów.Liczy się w koncu pamięć. A jak nie masz pomysłu na prezent dla dzieci to daj pieniądze. Rodzice na pewno będą wiedzieli co się dzieciom spodoba oraz co dzieci będą chciały dostać.

                Proponowałabym:
                jakiś fajny kubeczek
                kosmetyki
                ewentualnie czekoladki, które sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji.Na przykład taki czekoladowy motocykl:
                https://chocorepublica.pl/products/c.../swieta-okazje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                  Napisane przez Ewa84 Pokaż wiadomość
                  Ja również mam problem z prezentami.Dla rodziców i teściów to może nie taki wielki bo w ostatniej chwili coś się wymyśli,ale największy problem mam z prezentem dla męża i dwuletniej córki.Może macie jakieś pomysły to ja chętnie poczytam.
                  Dla męza może jakis zegarek? Elegancki albo sportowy - zależy czy Twoj facet lubi się ruszac. Niedawno zamawialam dla brata zegarek Suunto (ponoc jakas super marka) na Zegarownia.pl i po wpisaniu kodów ,,Fitbodies'' i ,,zlapdystans'' dostalam 10 % rabatu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                    Wydaje mi się, że w przypadku facetów sprawdzi się scyzoryk Swiza albo zegarek tej marki. Na scyzoryki.net jest duży wybór tego typu przedmiotów.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                      Niby tak ale ile tych scyzorykow mozna kupić.... Mój mąż już dostal i raczej nie będę mu kupowała z każdej okazji scyzoryka. Jeden mu wystarczy

                      Ja gromadzę różne drobiazgi, prezenty praktycznie przez cały rok. Jak gdzieś jestem, widzę coś fajnego to kupuję. I omija mnie świąteczne szaleństwo, panika i wygórowane ceny

                      A kupuję najczęściej drobiazgi

                      W tym roku dla rodziny zamówilam prezenty na tej stronie https://www.megakoszulki.pl - zaprojektowałam koszulki i kubeczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                        Święta tuż tuż więc chyba to ostatni dzwonek aby wybrać prezenty dla najbliższych. Jeśli nie macie pomysłów co kupić na prezent to zajrzyjcie do prezentownika przygotowanego przez Neonet https://www.neonet.pl/prezentownik-s...cm=banner_home . Tu znajdziecie mnóstwo propozycji na prezenty w różnych przedziałach cenowych. Wszystkie produkty można zakupić na raty 0% i zamówić je z bezpłatną dostawą do domu.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                          Dla dziadków mam po poduszce termoelastycznej https://www.otomaterace.pl/poduszki To profilowane poduszki a dzięki kształtowi i samej piance rozluźniają mięśnie, zapewniają wygodne podparcie i dobrze się na nich śpi, mniej bolą kręgosłupy.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Giełda pomysłów na prezenty

                            polecam koszulki ręcznie malowane znajdziecie tam dla każdego coś fajnego warto wspierać rękodzieło

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X