Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny,u nas dzis ponuro i siedzimy w domku,
    Gabrysi wyszly 2 nastepne zabki,czyli w sumie ma juz 6
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      witaj KOKINKA

      ja juz znikam bo musze isc zupke robic,i mala polozyc juz spac,pozniej wpadne,papa
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        hej dziewczyny
        nareszcie przeczytałam wszystko. Moja Natalcia choruje, ma katarek i kaszle bylysmy w sobote u lekarza, ma lekarstwa. Tak mi jej szkoda
        teraz śpi, ale co jakis czas kaszle i sie budzi
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          Syla wspolczuje,moja odpukac narazie nie choruje
          GABRYSIA:12.03.2008.

          Skomentuj


            no to mam zbijac goraczke(a jest coraz trudniej) i czekac czy sie cos gorszego nie rozwinie, jeszcze mam dawac smekte bo ma co jakis czas kleksy w pieluszke(zwlaszcza po czopkach z nurofenu) wiec wrazieco i laccid oslonowo moje malenstwo

            polavica, jak po zabkowanmiu ograniczalam karmienia i dawalam tez herbatke to cala reke mialam poszczypana i w siniakach. powiedz jak ci idze odstawianie w nocy, u mnie chcialam najpierw ograniczyc do kilu karmien(bo sie rozstroił) a potem zeby wszystkie nocne wylaczyc. ale mam problem bo mi przestal przybierac wiec musze mu najpierw zwiekszyc kalorycznosc w dzien .

            Skomentuj


              OJ biedny Gabrys trzymam kciuki aby szybko wyzdrowial i aby goraczka spadla
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                Pieczulka a co lekarz nic sie nie wyznal co sie dzieje? a jak to maly znosi?duza teraz ma goraczke?spi czy placze?Boze bardzo Ci wspolczuje,chore dziecko to najgorsze co moze byc,dla nas matek,bo jak patrzymy jak biedactwa sie mecza i nie mozemy pomoc za bardzo to jest wlasnie najgorsze
                GABRYSIA:12.03.2008.

                Skomentuj

                •    
                     

                  teraz goraczka utrzymuje mu sie na poziomie 38-38,5, spi z przerwami na cycusia(tak co jakies 20 min trzeba sobie pocyckac) a pozatym nic mu nie jest.
                  prawdopodobnie to jakis wirus, moze 3dniwka a moze jakis jelitowy.kazala mi dokladnie go oserwowac bo nie ma sesu dawac mu lekow jak nie wiadomo czy bylyby skuteczne bo antybiotyku na wirusy sie nie podaje.
                  mam nadzieje ze to nic powaznego

                  Skomentuj


                    skoro to wirus to napewno nie dlugo minie goraczka,dobrze ze maly to znosi tak spokojnie,trzymam kciuki aby do jutra goraczka spadla,no i abys miala noc spokojna bo w nocy goraczka moze skoczyc,3majcie sie
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                      teraz goraczka utrzymuje mu sie na poziomie 38-38,5, spi z przerwami na cycusia(tak co jakies 20 min trzeba sobie pocyckac) a pozatym nic mu nie jest.
                      prawdopodobnie to jakis wirus, moze 3dniwka a moze jakis jelitowy.kazala mi dokladnie go oserwowac bo nie ma sesu dawac mu lekow jak nie wiadomo czy bylyby skuteczne bo antybiotyku na wirusy sie nie podaje.
                      mam nadzieje ze to nic powaznego
                      Witajcie
                      Amela dzis obudzila sie z goraczka 38 Byla tak rozpalona nozki , raczki wszystko.Dalam jej Paracetamol i spadlo do 37.3 a teraz znow 38 .Niewiem od czego gdyz nic pozatym nie jest tak jak Gabrysiowi.Spala dzis dwa raz po pol godziny.Teraz zasnela moze po spi dluzej.Niby wklada paluszki do buzi wiec moze zabki??
                      Kurcze niewiem , taka przytulaśna jest
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczynki!!
                        biedny Gabryś mam nadzieje ze mu szybko przejdzie i ze gorączka szybko spadnie

                        Witam nową Mamusię

                        moja Ola znowu dziś nie śpi

                        Skomentuj


                          Witaj Monia
                          Ach te nasze biedactwa
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            cześć Iza!

                            wiecie ja myśle ze to moze jelitówka???

                            Skomentuj


                              A dlaczego jelitowka?
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                witajcie dziewczyny
                                bardzo wam wspolczuje chorych dzieciaczkow, ja niedawno tez to przechodzilam, Patryk tez mial wysoka goraczke, po czopku spadala na 5 h
                                a potem znow podskakiwala, nawet bylismy w szpitalu, okazala sie
                                infekcja wirusowa czyli 3 dniowka.
                                Patryczek


                                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X