Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jestem :P

    Skomentuj

    •    
         

      co słychać?bo Maja w końcu zasnęła. Ostatnio mam z nią duży problem przy zasypianiu. Przedtem to jeszcze zasnęła przy cycusiu a teraz to sama nie wie czy chce jej się spać czy nie
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        moja zawsze przy mleku zasypiuala wieczorem a teraz wypije zrobi rundke po lozeczke,posiedzi pomarudzi i dzie spac a teraz wlasnie spi

        Skomentuj


          sama zasypia? oj jak ja ci zazdroszczę. Maja na początku tylko przy cycusiu bo nawet smoczka nie chciała. Czasem zaśnie sama w łóżeczku ale to musi być święto. Na szczęście nie muszę jej nosić bo prędzej czy później i tak będzie chciała pierś. nie wiem jak to zmienić
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            ale za nim zasnie to marudzi,poplakuje i wierci sie strasznie i przyjmuje kazda pozycje do spania nawet w poprzek lozeczka troche sie pomeczy ale zasnie.

            Skomentuj


              to tak jak maja ale ona to czasem wpada w taką histerię, że nawet cycka nie chce. Wieczorem nie ma takiego problemu. Kąpiel, kołysanka i śpi całą noc
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                w dzien to ja usypiam w wozkiu, nie raz od razu padnie zmeczona a nie raz ja musze lulac z 15mni i strasznie sie rzuca ale jak zasnie to 2h spi

                Skomentuj

                •    
                     

                  rachotka ty za kazdym razem wklejasz te suwaczki pod ta linia?

                  Skomentuj


                    Witam nowe mamy!!!!
                    Celinka ostatnio nauczyła sie nowych słówek: tot co znaczy kot, auau- pies, i aut - auto.No i umie już bardzo dobrze chodzić. Poza tym została skierowana przez pediatrę do neurologa, bo rozwój małej jej nie pasuje do opisu książkowego

                    Skomentuj


                      nie. wklejam odnośnik do tego suwaczka w "edytuj podpis" w ustawieniach i mam cały czas
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zobaczymy czy mi sie uda

                        Skomentuj


                          a kiedy ślub???
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            jak bedzie kasa, moze w przyszlym roku ale taki skromny i cywilny

                            Skomentuj


                              Witam!
                              Mogłybyście mi napisac co najpierw dawałyście dzieciom jak rozszezałyście diete?
                              PATRYŚ 10-09-2008


                              Skomentuj


                                my braliśmy ślub 7 lipca tamtego roku
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X