Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

komputer i dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: komputer i dziecko

    najlepiej wybrać się z dzieckiem do psychologa on oceni sytuacje co należy zrobić a poza tym jak wam się podoba taki prezent dla 3 latka chłopca
    xxx
    Last edited by disne; 16-07-2020, 20:41. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: komputer i dziecko

      Powinien porozmawiać ze specjalistą, jak postępować z dzieckiem, wprowadzić zasady, określone godziny kiedy z komputera można korzystać. Pogadać z dzieckiem co lubi oprócz komputera i na tej podstawie nakierować go na jakieś hobby. W dzisiejszych czasach nie uchroni się dziecka przed techniką i też nie powinno się całkowicie od niej odcinać. Można za to kontrolować, co dzieci przed komputerem robią. U mnie jak już siadają przed monitorem, to najczęściej mają włączoną stronę bajkowa.tv są tu gry i bajki edukacyjne odpowiednie dla dzieci.

      Skomentuj


        #33
        Odp: komputer i dziecko

        Uzależnienie od komputera to nie przelewki i nie można tego lekceważyć. Im szybciej zaczniesz coś z tym robić tym lepiej. Zobacz ten poradnik xxx]
        Last edited by disne; 16-07-2020, 20:41. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: komputer i dziecko

          Taki problem dotyczy sporej ilości dzieci, widzę to po dzieciach koleżanek. Pewnie na takim etapie najlepiej byłoby skonsultować się z jakimś specjalistą, psychologiem. to on bedzie mógł ocenić, jaki poziom ma uzależnienie i co zrobić, by dziecku pomóc. Myślę, że może ośrodek to naprawdę ostateczność.

          Skomentuj


            #35
            Odp: komputer i dziecko

            Na pewno wizyta u psychologa będzie potrzebna. Miała podobne sytuacje z moim maluchem, udałam się do xxx i do dziś uważam, że była to trafna decyzja.
            Last edited by disne; 16-07-2020, 20:41. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: komputer i dziecko

              Dziecko bardzo łatwo przyzwyczaja się do komputera, ale to nie jest dobre i może opóźnić rozwój umysłowy. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest pokazanie dziecku innych form aktywności jak np. takie pokazy naukowe dla dzieci: xxx
              Last edited by disne; 16-07-2020, 20:41. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: komputer i dziecko

                Powinnaś działać i to jak najszybciej. Psycholog dziecięcy xxx obowiązkowo. Wiadomo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Jak widzisz, że to już przekracza jakieś granice reaguj.
                Last edited by disne; 16-07-2020, 20:41. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: komputer i dziecko

                  Dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawe. Trzeba tylko wiedzieć dzięki którym zabawą dziecko nauczy sie najszybciej. Kilka ciekawych propozycji można znaleźć na xxx . Masz tam propozycje gier dla dzieci, ciekawe artykuły i miejsce na stworzenie fotostrony Twojego dziecka.
                  Last edited by disne; 16-07-2020, 20:41. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: komputer i dziecko

                    Napisane przez balowapani Pokaż wiadomość
                    Dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawe. Trzeba tylko wiedzieć dzięki którym zabawą dziecko nauczy sie najszybciej. Kilka ciekawych propozycji można znaleźć na xxx . Masz tam propozycje gier dla dzieci, ciekawe artykuły i miejsce na stworzenie fotostrony Twojego dziecka.
                    balowapani, przepraszam, że się wtrącę, ale to nie jest na temat!!! Na pewno pisząc taką odpowiedź nie pomagamy w rozwiązaniu problemu i nic wartościowego nie wnosimy.

                    Pozostałych przepraszam, że nie na temat, ale nie mogłam się powstrzymać...
                    Last edited by disne; 16-07-2020, 20:42. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: komputer i dziecko

                      Myślę, że bez xxx pomocy psychologicznej się nie obejdzie, udaj się proszę do jakiegoś specjalisty a na pewno Ci pomoże.
                      Last edited by disne; 16-07-2020, 20:42. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: komputer i dziecko

                        Fajnie by bylo jakby dziacko znalazło jakies zainteresowani, które by odwróciły jego uwage od komputera. Ja tez mam syna, wprawdzie jest już prawie dorosły, ale interesuje sie motorami, więc chce rozwijać jego pasje. Ostatnio kupiłam mu kurtke motocyklową. Przy okazji tu jest bardzo duży wybór produktów: xxx
                        Last edited by disne; 16-07-2020, 20:40. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: komputer i dziecko

                          [QUOTE=dynamical123;391326]Fajnie by bylo jakby dziacko znalazło jakies zainteresowani, które by odwróciły jego uwage od komputera. Ja tez mam syna, wprawdzie jest już prawie dorosły, ale interesuje sie motorami, więc chce rozwijać jego pasje. Ostatnio kupiłam mu kurtke motocyklową. Przy okazji tu jest bardzo duży wybór produktów: xxx

                          oj motory to dla mnie trochę niebezpieczne zainteresowanie Jakoś źle mi się kojarzy (z wypadkami niestety)

                          Dzisiaj koleżanka synka się dziwiła że on nie ma kary na komputer bo przecież on nie gra a ja aż się dziwię że taka mała dziewczynka 6 letnia ma kary na gry komputerowe że w ogóle tyle gra bo ze starszymi dziećmi to nie raz się spotkałam
                          Last edited by disne; 16-07-2020, 20:40. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: komputer i dziecko

                            Jeśli chodzi o komputer, to warto włączyć dzieciom portalxxx , na którym można znaleźć sprawdzone gry dla chłopców i dziewczynek. Dostępne są tutaj bezpieczne i edukacyjne gry dla dzieci, więc uważam, że znajdą tutaj sporo zabawy.
                            Last edited by disne; 16-07-2020, 20:40. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: komputer i dziecko

                              myślę, że problemy wynikają z tego, że niestety coraz mniej czasu poświęcamy naszym dzieciom

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: komputer i dziecko

                                Rodzice zapracowani, ciągle jakieś problemy w pracy w domu, wiec danie dziecku komputera i pozwolenie żeby sobie grał to wolny czas dla rodzica i spokojna głowa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X