Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kuchenne Rewolucje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kuchenne Rewolucje

    Lubię kuchenne rewolucje choć już czasem nie denerwuje to skupianie się na osobistych problemach właścicieli restauracji, jakiś wyciskacz łez się z tego robi

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kuchenne Rewolucje

      Ja kilka pierwszych sezonów nie oglądałam i nie rozumiałam jak można to oglądać, ale w ciązy jak miałam więcej czasu to zaczęłam oglądać i nawet lubię. Mąż ciągle pyta dlaczego ona tak krzyczy i jeździ po ludziach i mówi, że jej nienawidzi, ale też wciąga się i ogląda heh. Właśnie coś takiego magnetycznego ma pani Gessler.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kuchenne Rewolucje

        czasem oglądam ale nie dlatego że lubię patrzeć jak pani Magda wyżywa sie na ludziach tylko lubię podpatrzeć jak przygotowuje jedzenie, co dodaje itp.
        Lubie podpatrzeć jak gotują i podają jedzenie w róznych restauracjach

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kuchenne Rewolucje

          Fakt, to jest w sumie dosyć pouczająca i ciekawa część programu. Czasami coś zanotuję nawet i wcielam w życie w swojej kuchni. Naleśniki wg Magdy Gessler choć zwykłe wychodzą niesamowite, więc polecam

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kuchenne Rewolucje

            I właśnie dla takich porad warto czasem zajrzeć na Kuchenne Rewolucję. Mnie w to wciąga moja córka która od pewnego czasu lubi programy o gotowaniu. Jak widzi jak gotują to pyta a czemu tak a nie inaczej itp

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kuchenne Rewolucje

              Moja córka ma rok wiec nie zadaje pytań, ale jak słyszy trzask tłuczonych talerzy w Rewolucjach to od razu z zaciekawieniem patrzy co się dzieje heh

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kuchenne Rewolucje

                Mała ciekawska. Jeszcze nie zadaje pytań, ale jak zacznie mówić to nie będziesz czasem wiedziała co masz jej odpowiedzieć.
                Przyjdzie i spyta dlaczego tak trzymasz miker a nie inaczej albo czemu oddzielasz wodę od tej żółtej piłeczki moja tak kiedyś pytała jak widziała jak rozdzielam żółtko od białka. Bo mama rozdziela a babcia nie i trzeba było jaj tłumaczyć.
                A teraz zadaje mądrzejsze pytania i też czasem nie wiem jak mam jej coś wytłumaczyć zwłaszcza jak to pytanie dotyczy gotowania z telewizji

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kuchenne Rewolucje

                  Lubię, lubię głównie z powodu ciekawych dań i różnych porad kulinarnych

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kuchenne Rewolucje

                    Nawet lubie ogladac ten program, chociaz uwazam ze Magda czesto przesadza. rzucanie jedzeniem czy talerzami prosto w ludzi jest nie do przyjecia.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kuchenne Rewolucje

                      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                      Nawet lubie ogladac ten program, chociaz uwazam ze Magda czesto przesadza. rzucanie jedzeniem czy talerzami prosto w ludzi jest nie do przyjecia.
                      Takie kej zachowanie jest nienormalne. Powinna wytłumaczyć ludziom co jest nie tak a nie od razu w nich rzucać jedzeniem i talerzami. Pamiętam też że w jakimś odcinku obraziła kucharza wyzywając go od ... tak mnie to oburzyło że przed długi czas nie oglądałam rewolucji

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kuchenne Rewolucje

                        Zwykły brak wychowania i tyle. Wszystko dla kasy i pod publiczkę. A według mnie to zwykłe upokorzenie i brak szacunku do drugiego człowieka i tyle. Więcej klasy pani Magdo!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kuchenne Rewolucje

                          A ja lubię oglądać kuchenne rewolucje, uważam że gdyby była dla wszystkich ludzi tak miła nie osignełaby tyle co osiągneła. Chyba świadomie ludzie biorą ją do pomocy bo wiedzą że jest dobra w tym co robi.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kuchenne Rewolucje

                            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                            A ja lubię oglądać kuchenne rewolucje, uważam że gdyby była dla wszystkich ludzi tak miła nie osignełaby tyle co osiągneła. Chyba świadomie ludzie biorą ją do pomocy bo wiedzą że jest dobra w tym co robi.
                            Owszem, ale gdzieś czytałam, że żeby przyjechała trzeba jej zapłacić 100 tys. więc co to za pomoc. Raczej chodzi o reklamę w tv. jest taka strona w internecie, gdzie można zobaczyć, które restauracje mimo rewolucji upadły.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kuchenne Rewolucje

                              Jakoś głębiej w to nie wnikałam 100 tysięcy to na prawdę dużo, nie wielu chyba ma tyle pieniędzy aby jej dać..była u nas w miasteczku i powiem szczerze że nie słyszałam aby właściciele płacili jej kasę

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kuchenne Rewolucje

                                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                                Jakoś głębiej w to nie wnikałam 100 tysięcy to na prawdę dużo, nie wielu chyba ma tyle pieniędzy aby jej dać..była u nas w miasteczku i powiem szczerze że nie słyszałam aby właściciele płacili jej kasę
                                Też właśnie nie wiem, kiedyś czytałam w internecie, a akurat jestem tego bardzo ciekawa. Szkoda, że nigdzie nie podano, jak to wygląda od strony praktycznej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X